reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Funia90 [emoji177][emoji177][emoji173][emoji173][emoji110][emoji110][emoji253][emoji255][emoji259][emoji72] tak bardzo bardzo mocno za Was kciuki ściskam Kochana!!!! Gratulacje!!!!
 
@roxie123 tak jak juz widzialas ,dzisiejszy dawno w koszu ale obiecalam nasikac na nowy rano[emoji12]to wkleje ,choc dzis na prawde trzeba bylo go z lupa ogladac[emoji23]Na szczescie wzrok mam dobry

Dobranoc[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@agatush dziekuje kochana,tak jak mi obieclas zobaczylam dwie kreseczki szybciej niz myslalam[emoji8][emoji8][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Roksi nie łam sie. Uda sie zobaczysz porob badania, bierz leki bedzie dobrze.
Karina ja mialam tylko dokument o mutacji wszystko inne dorabialam w trakcie. Do hematologa dostalam sie dopiero w 3 miesiacu ciazy. Tak wogole to zapisz sie na kolejke do kliniki nadkrzepliwosci. Hematolog jest dobry na poczatek ale nie poprowadzi do konca. Mutacja ma wplyw na zdrowie ale jak juz wiesz co ci moze byc i co robic to latwiej.

Dorka przykro mi :(

Hona zacznijcie sie starac skoro badania wyszly dobrze.
Forma
Funiu gratulacje. Spokojnych ciazowych miesiecy.

Hona wg mojej malej wiedzy jest z twoimi wynikami ok. Tsh odealne pod ciaze :)

Funiu ja sie kluje wieczorem, wazne zeby na raz nie lykac jeszcze acardu,
Doskonale Cie rozumiem boje sie ze ktorejs sprawie przykrosc piszac o ciąży.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@hajmal dzieki[emoji8]
Wlasnie tak zdobilam acard rano ,wieczorem clexane[emoji4]

@roxie123 biale majteczki idealne na przywitanie wrednej ale jakze wyczekiwanej @ teraz[emoji4]

Dodaje foto i tak jak mowilam kto ma lupe ten oglada,jednak te testy z allergo nie sa takie same jak sklepowe,ale ja jak juz widze cien cienia to wiem ,ze cos jest na rzeczy a w sumie i tak krew jest ostatecznym potwierdzeniem[emoji5]

1495264612-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry