reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Funia90 oooo szok !!! :* :* :* tak się cieszę :* będę się modlić za Was oboje :* rośnijcie sobie zdrowo :*
Ale niespodzianka ! ...tak po cichu zazdroszczę ;p eh kiedy i ja zobaczę 2 kreseczki :<
Ciesze sie przeogromnie ! :) :D

Dziewczyny zdrówka dla Was i żeby Wasze fasoleczki sobie rosły bez przeszkód :*
Możecie też pisać zalecenia lekarza itd przyda się :)
Mi tak hormony wariują ,że się poryczałam z tego wszystkiego ;p mam radość przeplataną dołem hehehe ;p ...wredoty dalej nie ma ;<
 
@margotka [emoji8][emoji8][emoji8]Katarina chciala???hehe trzeba bylo szybciej sie zglaszac na ochotniczke[emoji16]

@roxie123 wiesz ja sie domyslam co czujesz,co czuja wszystkie staraczki[emoji20]to jest radosc z czyjesgos szczescia ale tez zal dlaczego nie ja[emoji22]
Ja tak bardzo sie z Wami zzylam ,ze nawet wachalm sie czy mowic od razu bo nie chcialam nikomu zrobic przykrosci,ale przeciez to bez sesnu[emoji4]
Za miesiac zobaczymy wasze kreseczki[emoji5]mocno w to wierze[emoji5]
Jak widac po mnie luz zrobil swoje[emoji4]bo w sumie nie nakrecalam sie w ogole ,ze sie uda


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 jakbyś się nie przyznała teraz, tylko wyszłoby to jeszcze później, to dopiero zrobiłabyś nam przykrość, że nie chciałaś się pochwalić. A wtedy nie miałabyś życia :p wakacyjny luz zrobił widać swoje i bardzo dobrze. Dbaj o siebie i proszę się ładnie kluc :)
 
Roki nie ukrylabym ciazy przed Wami[emoji4]wierze,ze na kazda z nas przyjdzie pora[emoji5]

@dor_ka dziekuje [emoji8]a jak u Ciebie?jak sie czujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Katarina jak na moje oko,wyniki nie sa zle,tsh super do zajscia w ciaze,ft3 troszke niskie.A jaka dawke bierzesz?Pewnie pisalas,ale moja glowa nie ogarnia.Ciesze sie kochana ,ze Ci sie udalo i razem z Toba i Funia bede odliczac tygodnie.Kto wie,moze i ja do Was niedlugo dolacze :tak:
 
@Funia90 no mam nadzieje ze nie ukrywałabyś tego przed nami :)
Mi wczoraj lekarka powiedziała "ten cykl czekamy, a w następnym zachodzimy :)" więc jeśli wierzyć w jej słowa, to może też się w końcu dołączę :)
 
@hona i @roki_1991 czekamy ,czekamy[emoji4][emoji4][emoji4]tak jak na cala reszte oczywiscie.
Fajnie by bylo jakbysmy wszystkie byly w ciazy i jakby nikt juz nie musial dolaczac do nas[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Katarina jak na moje oko,wyniki nie sa zle,tsh super do zajscia w ciaze,ft3 troszke niskie.A jaka dawke bierzesz?Pewnie pisalas,ale moja glowa nie ogarnia.Ciesze sie kochana ,ze Ci sie udalo i razem z Toba i Funia bede odliczac tygodnie.Kto wie,moze i ja do Was niedlugo dolacze :tak:

Hona nie moze byc inaczej!! Ft3 mi sporo spadło, bo miałam Ok 3,80. Biorę letrox 50:) za to ft4 wzrosło ale czytałam ze moze tak byc wlasnie jak sie bierze leki na tarczyce.

Dziewczyny ja mam nadzieje ze w przyszłym miesiącu będzie tu wysyp towarzyszek dla mnie i Funi :-)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry