reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@zosiak ja dzis chcialam podprowadzic jakiegos noworodka w szpitalu[emoji4]
Ale tak na powaznie po poronieniu snilo mi sie ,ze bylam w szpitalu w zakrwawionej koszuli i ukradlam wlasnie dzidzie w takim wozeczku,ale mialam wurzuty w tym snie i oddalam go bo wczulam sie w sytyacje rodzicow[emoji4]

Zosiu ja mysle ,ze ten strach nigdy nie minie[emoji20]czy bedziecie sie starac teraz czy za pol roku czy za rok on bedzie...

@roki lada moment dojdziesz do siebie i Ty,Ale w 100% jak przytulisz swojego szkraba[emoji5]
Rzeczywiscie 12 h bez przerwy to na prawde duzo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez miewam gorsze dni [emoji52] to chyba naturalne. Przyszła do mnie w końcu @ i niby mogę zacząć starania ale zaczęłam myśleć ze to może jednak za szybko. Może wstrzymam się do czerwca i spróbujemy na wakacjach. Ale z drugiej strony jak się zablokuje i przegapić dobry moment, ech te rozterki. Jeszcze mój synek sobie ostatnio przypomniał o naszym aniolku i tak smutno nam się zrobiło.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja kolezanka ze studiow jest adoptowana ostatnio sie o tym dowiedzialam zostawilija jako noworodek :( natomiast mama jej nie biologiczna 12 razy ronila a najlepsze ze jest polozna musi miec silna psychike kobieta nie moc miec dziecka wlasnego i odbierac porody...
 
@Ewelyn dobrze ,ze przylazla[emoji4]
Strach bedzie zawsze[emoji4]
Na wakacje jakim srodkiem transportu?ja podczas staran nie latam samolatami

@zosiak ja pie.... 12 razy....ciekawe czy wiadomo dlaczego nie moze donosic ciazy ehh nawet nie chce o tym myslec


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Funia ta corka ma teraz 20 lat wczesniej nie bylo takiej technologii nie badaly sie babeczki medycyna poszla do przodu.
 
@Ewelyn dobrze ,ze przylazla[emoji4]
Strach bedzie zawsze[emoji4]
Na wakacje jakim srodkiem transportu?ja podczas staran nie latam samolatami

@zosiak ja pie.... 12 razy....ciekawe czy wiadomo dlaczego nie moze donosic ciazy ehh nawet nie chce o tym myslec


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Samochodem, ale aż na Lazurowe Wybrzeże

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
apropo dolow wlasnie partner od mojej kolezanki z pracy przyniosl l4( ciaza) juz o tym nie myslalam a sie nie da normalnie mam jskiegos pecha
 
Funia a ty która masz mutacje mthfr C677T czy A1298C? W układzie heterozygotycznym czy homozygotycznym?
Juz doczytałam we wcześniejszym poście:)

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry