reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dora bardzo Ci wspolczuje. Ktory to tydz? Moze rzeczywoscie nafoczka ma racje. Krwawienia sie zdarzaja znam kobiwte ktira miala skrzepy a mimo to urodzila. Ja bym na Twoim miejscu skonsultowala to z innym lekarzem nie mowiac co poprzedni lekarz Ci powiedzial. A jesli sie okaze ze to to co mowisz to zrobilabym toksoplaz cytomegalie tsh ft3 ft4cukier i tyle po dwoch miesiacach albo 3 znowu probowala zajsc w ciaze jesliby sie nie powiodlo to wtedy sie przebadac ale czesto sie udaje po 1 poronieniu zajsc w ciaze prawidlowa glowa do gory bedzie dobrze.
 
reklama
Dziewczyny mam to samo...i to chyba nigdy nie minie ... :< teraz tym bardziej kiedy nie wiem co dalej będzie na co się nastawiać , czy wg moje marzenie się spełni ;/ dla niektórych posiadanie dziecka to taka rutyna a tu człowiek oddałby wszystko aby mieć swoją kruszynkę .
Kiedyś pracowałam też jako niania ... ale zrezygnowałam z tego bo za bardzo przywiązywałam się do dzieci a one do mnie , bywało ,że nie chciały później do mamy tylko do mnie i tym bardziej było mi ciężko.
Ciągle to wszystko jest pod górkę ;/ tyle przeszkód...tyle skrytych emocji ,które towarzyszą mi każdego dnia...ale same wiecie jak to jest ...

No a u mnie @ nie ma dalej :< jutro 30dc jak na razie oznak brak :< a tak na nią czekam wrrr
Roxie kochana bedzie dobrze ja tez czekam na okres ok 3 czerwca a potem planujemy staranka ja od wczoraj jakas biegunka i bulgotanie w brzuchu maz tez eh nawet nifuroksazyd nie pomaga :/
 
Dora bardzo Ci wspolczuje. Ktory to tydz? Moze rzeczywoscie nafoczka ma racje. Krwawienia sie zdarzaja znam kobiwte ktira miala skrzepy a mimo to urodzila. Ja bym na Twoim miejscu skonsultowala to z innym lekarzem nie mowiac co poprzedni lekarz Ci powiedzial. A jesli sie okaze ze to to co mowisz to zrobilabym toksoplaz cytomegalie tsh ft3 ft4cukier i tyle po dwoch miesiacach albo 3 znowu probowala zajsc w ciaze jesliby sie nie powiodlo to wtedy sie przebadac ale czesto sie udaje po 1 poronieniu zajsc w ciaze prawidlowa glowa do gory bedzie dobrze.
pełny 8 tydzien, poczekam jeszcze do poniedziałku co będzie na usg, ale to byłby cud...

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paula rzeczywiscie tsh niskie.
Mi do podobnej wartosci spadlo w pierwszej ciazy,a potem wrocilo na poziom ok 1.
Pedz lub dzwon do endo.

@roxie jak tam Twoja malpa??dotarla?[emoji4]

@katarina czekam z niwcierpliwoscia ale w ciazy jestes na pewno[emoji4]

@dor_ka witaj
Moja przyjaciolka tez tak miala jak pisala nafoczka,juz miala skierownaie na zabieg ,pecherzyk mial 25 mm ani cialka zoltego nie bylo,to byl piatek w pon dzidzia na usg to byl 8-9 tydz ,potem Maly nadrobil pozniej w 2 tygodnie miesiac.
W poniedzialek urodzila sliczenego ,zdrowego synka[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 nie ma dalej ... a męcze się bo czuję opóźnienie ...boli mnie głowa niedobrze mi i wg ...rano troche coś tam brzusiol bolał ale to tez tak ooo...przyjdzie na dniach pewnie

@Nusia123 ja dziś 30dc także czekam dalej :) u mnie opóźnienie przez dupka i przez histeroskopie ;/
 
Paula rzeczywiscie tsh niskie.
Mi do podobnej wartosci spadlo w pierwszej ciazy,a potem wrocilo na poziom ok 1.
Pedz lub dzwon do endo.

@roxie jak tam Twoja malpa??dotarla?[emoji4]

@katarina czekam z niwcierpliwoscia ale w ciazy jestes na pewno[emoji4]

@dor_ka witaj
Moja przyjaciolka tez tak miala jak pisala nafoczka,juz miala skierownaie na zabieg ,pecherzyk mial 25 mm ani cialka zoltego nie bylo,to byl piatek w pon dzidzia na usg to byl 8-9 tydz ,potem Maly nadrobil pozniej w 2 tygodnie miesiac.
W poniedzialek urodzila sliczenego ,zdrowego synka[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
to nieźle, tylko wydaje mi się ze jak jest plamienie ze skrzepami to już macica się oczyszcza ale nigdy nic nie wiadomo... trzeba czekać..

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie twoja malpa zarty sobie robi z Ciebie[emoji4]
Jak sie chce zeby przyszla to jej nie ma,a jak bys jej nie chciala to wredota zaraz prZybywa[emoji4]

@dor_ka ja np mialam zywa krew a dzidzia dalej zyla.
Mam kolezanke ktora miala wrecz krwotok i bylo dobrze,zawsze trzeba wierzyc,choc wiem ,ze latwo nie jest[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny ja dalej @ nie mam zero bolu na nia piersi mam nabrzmiale zylaste i ogromne sutki ale nie ludze sie bo bete dzis robilam i nie stwierdzono ciazy jestem zalamana nigdy mi sie tak nie spozniala.
Mam mega dola ryczec mi sie chce jak cholera.
Jutro lece do gina zeby zerknal co jest grane bo ciaza to nie bedzie bo beta nie wykazala
 
reklama
Do góry