reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny mam wyniki mutacji....
1495019089-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Katarina gratulacje. Jesli chodzi o mutacje to dziewczyny juz mowily ze osoby z mutacja MTHRF nie toleruja zwyklwgo kwasu foliowego i nedziesz musiala brac zmetylowane formy. Mam pytanie do Ciebie ile placilas za ten test robilas go w domu?
 
Metylowa formę juz biorę od ponad miesiąca. Tak, przyszło mi do domu, robiłam sama i pozniej zadzwoniłam do nich po kuriera. Koszt 330zl. Zosiak a wiesz co wynika z tej mutacji Pai-1?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Katarina91 podejrzewam ,że też będziesz potrzebować zastrzyki z heparyny niestety ;/ ja mam tylko tą jedną mutację mthfr i tak dziewczyny mi piszą ,że będę brać ...nawet do histeroskopii dostałam zastrzyk . Jak faktycznie beta potwierdzi test jak najszybciej na wizytę i po leki :) powodzenia :*


A ja sobie koło domu podlałam wszystkie roślinki , i wg poszłam się troche poruszać , pozginać a @ ani śladu ;/ wiedziałam ,że przed dupka mi się popierdzieli znowu cykl
 
Ostatnia edycja:
@katarina ja np profilaktycznie dostalam od lekarza w drugiej ciazy acard[emoji4]
A teraz tym bardziej bierz jak masz wyniki.
Pai podobno odpowiada za trombofilie wlasnie czyli zastrzyki koniecze.
Ja tez mam pai plus dwie mthfr


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Katerina przykro mi ale w tym Ci nie pomoge nie mam pojecia co to za druga mutacja czytlam tylko ze tez ma wplyw na poronienia. Swoja droga zastanawiam sie skad sie takie dziadostwa biora czasami jak patrze na te wyniki to nie dowierzam w nie:/ funiu Ty tez robilas mutacje?
 
Katarina, ja przepraszam. Na pewno pisałaś ale Ty jesteś po dwóch czy jednym poronieniu?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Margotka, miałam jedno poronienie. Kupiłam acard, jutro lecę na betę, jak wyjdzie Ok to we wtorek do gina z tymi mutacjami


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nie, w pierwsza ciąże zaszłam w pierwszym cyklu, teraz tez.
Kurczę dziewczyny boje sie trochę brać ten acard... mówią zeby nie brać kwasu acetylosalicylowego w ciąży...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry