reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny... co myślicie???
1494994878-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny juz mam schize:( jeśli juz to chyba słaba ta druga kreska jak na 32dc?:(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Katarina ja wiedziałam że Ci się uda. Którejs z nas musiało się udać! Miałaś późno owulacje, kreseczka jest ok! Lec na bete!

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katarina pieknie kochana :)
32dc na ile ??
Jesyem ciekawa bo sama czekam na @ wedle moich obliczen powinnam miev 14 ale owu byla pozniej i jesli moja faza lutealna ma trwac tyle samo to niby powinna byc jutro tylko ze nigdy mi sie tak nie zdarzylo
 
Pyzunia, po poronieniu dostałam okres po 32, ale wczesniej miałam dosyć nieregularne


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny... co myślicie???
1494994878-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję i zazdroszczę :)

Ja dziś byłam u gina bo mnie zaniepokoily plamienia po okresie ale jest wszystko ok i pęcherzyków 14.7mm także zapowiada się owulacji powoli. Mam do Was pytanie przy okazji no chciałam iść na monitoring tylko juz prywatnie i zastanawiam się kiedy iść na pierwszą wizytę przy cyklach ok 25 dniowych - dziś mam 8 dzień. Nie chce żeby było za późno i nie wiem czy mogę liczyć ta wizytę skoro chce iść do innego gabinetu na ten monitoring.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry