reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@nafoczka mi lekarz tez mówił o acard ...a powiedź mi bo masz doświadczenie jak to jest kiedy bierze się acard i zastrzyki to nie rozrzedza krwi az tak bardzo ? czy zastrzyki nie szkodzą kiedy bierze się je zapobiegawczo np ? bo u mnie nie stwierdzono nic oprócz tej mutacji a ten fibrynogen i reszte mam w normie nawet aby obniżyć homocysteine wytarczył folian i witaminy z grupy B ... boję się ,że lekarz może mi nie dac tych zastrzyków bo powiedział mi ,że ta mutacja to nic takiego bo ma "najbardziej łagodną formę" ...ale będę go cisła o tą heparyne jak pójdę na wizytę
@roxie123 ja biorę i acard i heparyne . Acard brałam Jeszcze przed zajściem w ciaze, heparyne zaraz od zajścia. W kwestii "zapobiegawczego brania" mnie nie wyszła żadna mutacja , tylko ta podwyższona homocysteina. Moja lekarka stwierdziła że pomimo tego traktuje mnie po 2 poronieniach tak, jak osobę z problemami z krzepnieciem. Jestem w 24 tygodniu ciąży i mam nadzieję że dotrwam szczęśliwie do końca :-*
 
reklama
@nafoczka mi lekarz tez mówił o acard ...a powiedź mi bo masz doświadczenie jak to jest kiedy bierze się acard i zastrzyki to nie rozrzedza krwi az tak bardzo ? czy zastrzyki nie szkodzą kiedy bierze się je zapobiegawczo np ? bo u mnie nie stwierdzono nic oprócz tej mutacji a ten fibrynogen i reszte mam w normie nawet aby obniżyć homocysteine wytarczył folian i witaminy z grupy B ... boję się ,że lekarz może mi nie dac tych zastrzyków bo powiedział mi ,że ta mutacja to nic takiego bo ma "najbardziej łagodną formę" ...ale będę go cisła o tą heparyne jak pójdę na wizytę
Roxie popieram @agatush bierz zapobiegawczo i jeśli nie będzie jakiś mega skrzepy przy @ to acard możesz stałe. Wcześniej miałam zastrzyki 0.2 i były widocznie za slabe bo na 0.4 się udało. Tez mam tą mutacje co i ty i pamiętaj ze problemów z krzepnięciem możesz teraz nie mieć a w ciąży juz tak.
 
Roxie popieram @agatush bierz zapobiegawczo i jeśli nie będzie jakiś mega skrzepy przy @ to acard możesz stałe. Wcześniej miałam zastrzyki 0.2 i były widocznie za slabe bo na 0.4 się udało. Tez mam tą mutacje co i ty i pamiętaj ze problemów z krzepnięciem możesz teraz nie mieć a w ciąży juz tak.
Ja powiem jeszcze że zaczynałam od fraxiparyne 0,4 ale skoczył mi w ciąży fibrynogen i zwiększyła mi do 0,6 mogą gin.
 
Margotka tule mocno... u mnie dziewczyny narazie nic nowego [emoji12] jak do środy @ nie przyjdzie to robię jeszcze raz test [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@nafoczka mi lekarz tez mówił o acard ...a powiedź mi bo masz doświadczenie jak to jest kiedy bierze się acard i zastrzyki to nie rozrzedza krwi az tak bardzo ? czy zastrzyki nie szkodzą kiedy bierze się je zapobiegawczo np ? bo u mnie nie stwierdzono nic oprócz tej mutacji a ten fibrynogen i reszte mam w normie nawet aby obniżyć homocysteine wytarczył folian i witaminy z grupy B ... boję się ,że lekarz może mi nie dac tych zastrzyków bo powiedział mi ,że ta mutacja to nic takiego bo ma "najbardziej łagodną formę" ...ale będę go cisła o tą heparyne jak pójdę na wizytę
Kochana ja jestem po jednym poronieniu w 16/17 tydz badania praktycznie ok a itak moja gin zaznaczyla po pozytywn tescie ckexane 0.4 i luteina mimo ze cala ciaze stracona plamilam podobno zastrzyki dla lepszego ukrwienia macicy i dotlenenia plodu zapobiega ewentualnym przeciwcialom ale jak zapytalam o steryd i acard powiedziala zevw zadnym wyoadku steryd za napewno nie a acard z clexane to stanowczo za duzo bo rizrzedzaja krew i mozna dostac krwotoku
 
@roki wracaj juz do witamin.
Lepiej uzupelniac ewentualne niedobory.

Ja mam dawke clexane 0,4 lekarz tlumaczyl ,ze tez dobiera sie to do wagi ale jak bede w ciazy to bede sprawdzala ta krzepliwosc,teraz badalam jakies dwa tygodnie po poronieniu i wyniki byly w normach.

A co clexane ja mam z refundacja a Wy?
Bez kosztuje 10 zastrzykow ok 120-130 zl ja zaplacilam ok35, a malo tego Pani powiedziala ,ze beda mieli zamiennik o identycznym skaldzie i uwaga 10 zastrzykow ponad 3 zl[emoji15][emoji15][emoji15]
Potem moge Wam nazwe napisac bo mi ja podala.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za informacje :) obgadam to koniecznie z lekarzem ... jak sam nie wyjdzie z inicjatywą to poprosze go żeby mi dał zapobiegawczo bo się boję , nie gadałam z nim jeszcze o zastrzykach więc nie wiem co powie ;/ ale anestezjolog zlecił mi przed histeroskopią zastrzyk to może tamten widział ,że miałam podany . Skrzepów przy @ nie mam ale po @ od razu biorę żeby się przygotować do owulki :) eh oby się udało w tym cyklu , mam nadzieję ,że lekarz nic tam nie wynajdzie ,żeby znowu coś stało na przeszkodzie .
 
reklama
Witam sie z Wami po komuni roczku i 4 urodzinach jednoczesnie. Wrocilam pozno w nocy a do tego jeszcze moj syn ktory ma refluks o 24 zespawal mi pol mieszkania wiec maz sprzatal bo mnie az naciagalo a ja ziolka parzylam dla syna. Dzis mnie czeka doczyszczanie i pranie wszyskich dywanikow masakra.
Moj termin @ niby minal wczoraj nie mam zadnych boli miesiaczkowych jedynie od wczoraj mi cos piersi jakby ciagnelo.
No nic poczekam do jutra dzis kupie test moze sie spoznic bo chyba owu o 2 dni mi sie przesunela. Ale nigdy jeszcze tak nie mialam.
 
Do góry