reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczynki

Nafoczka jako ze to ja rzucilam haslo aby wstawic nasze zdjecia,aby mozna bylo dopasowac buzke do nicka ,nie moge sie wymigac teraz.Postaram sie dodac jakies zdjecie jeszcze tu.Oczywiscie jak mi sie uda.Oczywiscie ja tez chce Was poogladac ;)
 
Nie wiem czy sie udalo?
 

Załączniki

  • IMG_1182 - Copy.JPG
    IMG_1182 - Copy.JPG
    231,2 KB · Wyświetleń: 87
Dziewczyny kurcze @ robi ze mnie sobie chyba zarty. Mialam miec 14 do tej pory jej nie ma testy negatywne jedynie co to ciagna mnie piersi zero bolu miesiaczkowego.
Jak do jutra nic sie nie wydarzy to chyba na bete pojde.
Dziewczyny o torbielu mowy nie moze byc bo mialam usg zrobione 5 maja i powiedzial mi ze pieknie to wyglada peklo i plyn jest w zatoce.
 
Pyzunia No to trzymam kciuki! Zrób sobie jutro rano test. Może do zapłodnienia doszło później i jeszcze testy nie wykrywają. Ja robiłam test tydzień po terminie @ i wyszła mi bardzo bardzo blada kreska. Beta teoretycznie już powinna coś pokazać.

nafoczka Ja oczywiście też chętnie dołączę - z tymże praktycznie nie mam swoich aktualnych zdjęć :(
 
@nafoczka też mogę coś wrzucić :) chyba ,że to będzie tak bezpośrednio na forum to nie bardzo ;/ nie chce żeby mnie gdzieś ktoś wyhaczył ze znajomych czy rodziny ;/ bo nikt nie wie o moich poronieniach więc też nie chce żeby gdzies przypadkiem zobaczyli w internecie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry