reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mifi cudo!! Gratulacje i zeby wszystko bylo dobrze!!!
Evelyn ja po pierwszym okresie nic nie bolalo maz happy :):)
Anetamaniak zrob kilka badan kochana dla spokoju w razie nast ciazy a zajsc mysle ze bedzie szybko:):)
Ktos pytal na podtrzymanie oczywiscie!! Nie zaszkodzi luteina lub duphaston a tylko pomoze lepiej sie zagniezdzic dzidzi:):)
 
@mififi gratulacje kochana[emoji7]w koncu dziewczyny odczarowujecie forum[emoji5]
Dawno nie bylo nowej brzuchatki[emoji4]
@zanetaa pokazuj swoj tescik[emoji4]

@Bananowiec po pierwszym poronieniu dostalismy swiatelko po pierwszej@[emoji4]teraz jestem na dniach przed druga (po drugim poronieniu) i jeszcze nie wiem czy bedziemy dzialac,choc taki byl plan bo czekam na wyniki[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie wiem czy jest się z czego cieszyć jeden mi wyszedł pozytywny. Wieczorem robiłam 2 i już nie wyszedł. Zrobię jutro kolejny. Do @5 dni

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mfifi04 testy najlepiej z samego rana , mi ostatnio tez tak pokazywało rano bladziutka wieczorem pusto ale z każdym dniem była ciemniejsza :) no i najpewniej w dniu @ , chociaż wiem , ze to czekanie to masakra . Do @ masz jeszcze kawałek więc musisz uzbroić się w cierpliwość :*
@funia26 to startujecie w tym cyklu czy następnym ? :)
 
@Roxie ja to wiecej bede wiedziala w poniedzialek jak gin sie wypowie odnosnie progesteronu[emoji4]poki co zwiekszylam sobie sama ta dawke tak jak nafoczka robila i dalej podplamiam ale mniej.
Wiec hmm jak powie zeby nie ryzykowac to odpuszcze[emoji4]
Zapytam go tez o clo,ostatnio mi przepusal w styczniu jak nie moglam zjasc ale wtedy raz ,ze sie nie chcialam na to decydowac a dwa ,ze i tak zaszlam[emoji4]
Natomist teraz mysle wziac bo podobno jajeczka sa po tym lepsze a przy niskim progesteronie moga byc kiepskie.
A dwa ,ze wszystko tez zalezy od reszty wynikow ,ktorych jeszcze nie ma:/
Czyli jednym slowem obie jestesmy jeszcze w kropce[emoji4]

Po pierwszej starcie mialam wieksze parcie ,tersz mam obawy i ciagle mi sie sni ,ze ronie[emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@funia26 mi się i tak pewnie przeciągnie aż do tego czerwca poza tym dręczą mnie dodatkowo myśli czy teraz też uda się tak szybko :< boje się tak samo , niby bym chciała juz nie czekać i wg , ale też nie chce ryzykować ;/ pogadam z moim ginem po badaniu z resztą sam mówił , że wszystko powie i da mi leki , jakbym zaszła to żebym miała od razu . Trzęsie mnie na samą myśl o tym badaniu ;/
Jeezu dobrze ,że mi się nie śni współczuję dodatkowy stres :< ale ja mam za to odwrotnie że urodzę i dają mi na ręce ale to pewnie dlatego ,ze ciągle o tym myślę ;/ szkoda że to tylko sen ...
 
@mfifi04 testy najlepiej z samego rana , mi ostatnio tez tak pokazywało rano bladziutka wieczorem pusto ale z każdym dniem była ciemniejsza :) no i najpewniej w dniu @ , chociaż wiem , ze to czekanie to masakra . Do @ masz jeszcze kawałek więc musisz uzbroić się w cierpliwość :*
@funia26 to startujecie w tym cyklu czy następnym ? :)
Wiem strasznie niecierpliwa jestem już bym chciała wiedzieć co się dzieje;/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry