reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@funia26 ja mam Hashimoto i moja endokrynolog kazała mi przyjmować jod od samego początku, biorę Jodid 200, nawet teraz jak jestem w ciąży, do tego też od samego początku Vigantoletten 1000 i 5 mg kwasu foliowego.
 
reklama
@Baslan dziekuje,tak jak mowilam nocne czytanie o chorobach mi nie sluzy,wiecej tego nie bede robic bo zrobie na odwrot[emoji16]
@Roxie a Ty sie nie martw na zapasik ,histeroskopia wyjdzie w porzadku a z drugiej strony nawet jesli cos wyjdzie to zrobia co sie da i unikniesz kolejnych niepowodzen[emoji5]
Ja narazie sie nie decyduje na to badania(boje sie znow narkozy)
Grr... a powiedz mi ,oni Ci zrobia to na Nfz czy musisz zaplacic?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@funia26 nie czytaj internetów ! ja kiedy zaczęłam czytać o tych chorobach to myślałam że chyba by mi już się zbierać ;p szczerze to jakoś tak jeszcze trudno mi jest w to uwierzyć żeby było dobrze , ciągle mam wrażenie ,że i tak się coś popierniczy ;/ ja miałam ostatnio narkoze w listopadzie więc moze nic mi nie bedzie . Lekarz powiedział ,ze normalnie na fundusz wszystko :) bo pytałam ;p
 
Funia załatw sobie skierowanie doendokrynologa i zarejestruj się na tą wizytę na NFZ. ....3 miesiące szybko mina. A teraz idź prywatnie.
Ja tez tak zrobiłam 7 lat temu. Na wizytę musiałam czekać 5-6 miesięcy wiec w międzyczasie chodziłam prywatnie. Później zrezygnowałam z prywatnego lekarza i zostałam u tej na NFZ. I tak juz mnie leczy kupę lat :)
Ja mam niedoczynność tarczycy, biorę obecnie euthyrox 125. Mam też guzka na tarczycy, ale narazie nie będziemy go ruszac, będziemy obserwować czy rośnie czy nie.

Dziś 10 dzień jak jestem z synusiem w szpitalu :( padam na twarz od niewyspania :(
 
Funia załatw sobie skierowanie doendokrynologa i zarejestruj się na tą wizytę na NFZ. ....3 miesiące szybko mina. A teraz idź prywatnie.
Ja tez tak zrobiłam 7 lat temu. Na wizytę musiałam czekać 5-6 miesięcy wiec w międzyczasie chodziłam prywatnie. Później zrezygnowałam z prywatnego lekarza i zostałam u tej na NFZ. I tak juz mnie leczy kupę lat :)
Ja mam niedoczynność tarczycy, biorę obecnie euthyrox 125. Mam też guzka na tarczycy, ale narazić nie będzie ruszamy, będziemy obserwować czy rośnie czy nie.

Dziś 10 dzień jak jestem z synusiem w szpitalu :( padam na twarz od niewyspania :(
Misia co się stało?
 
@Roxie masz racje lepiej nie czytac,wczoraj jak zaczelam czytac o tym anty tg to pierwsze co mi wyszlo to rak,no juz czulam smierc na plecach...ale szybko postanowilam zapytac niezawodnych kolezanek i zyje i malo tego mam sie dobrze[emoji5]
Roxie moze obiecajmy sobie ,ze teraz nie bedziemy sie zamartwiac tym co mogloby nam wyjsc bo to tylko nam nerwy zepsuje[emoji846]
Starajmy sie myslec pozytywnie a pozytywne nastawienie przyciaga dobre rzeczy[emoji6]
Dobrze ,ze na fundusz bo pewnie bys sie nie wyplacila za to badanie skoro jest w narkozie.
Na pewno nic Ci nie bedzie,ale ja tam bardzo tego nie lubie,zle mi sie kojarzy,z zabiegiem[emoji58]

@MisiaMonisia co sie stalo? Biedactwo[emoji20]

Tak wlasnie zrobilam,w czwartek mam wizyte prywatnie a jutro ide zalatwic skierowanie do lekarza pierwszego kontaku i juz wpisze sie na Nfz do kolejki,no ale do tego czasu tak jak piszesz juz bede dzialac[emoji4]
Dziekuje[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Misia co się stało?
Zapalenie płuc. Zaczęło się od goraczki ponad 40 stopni. Innych objawów nie miał. Tydzień temu w niedziele pojechaliśmy na pogotowie i lekarz natychmiast skierował nas do szpitala.
Dopiero po 2 dniach jak zrobili malemu rtg klatki piersiowej to okazało się ze to zapalenie płuc. Poczatkwo nie było wiadomo na co go leczą.
Wczoraj mieliśmy wyjść do domu ale przez weekend podlapal coś od innego dziecka i na nowo jest chory. Masakra po prostu.
Nikos i tak dzielnie znosi pobyt w szpitalu, wkłuwanie wenflonów, podawanie kroplowek, leków, robienie badań.
 
@funia26 ja to mam w zależności od nastroju , raz sobie mówię będzie ok a raz ,że juz nie mam siły do tego i tak na zmiane :) Ja na szczescie juz chodze bez kolejki do mojego lekarza ;p czy trzeba mi recepte czy jak jestem w ciąży to mówi ,że mam przyjść i tyle on mnie przyjmie :) chyba sie lituje juz nade mną ;p
@MisiaMonisia ojej ;/ to co się dzieje ? jakby nie było mam nadzieję ,że już lepiej

O kurcze biedactwo :< współczuję , wyjdziecie z tego :* teraz taki czas ,że dużo dzieci łapie chorubska niestety , a przede wszystkim łatwo można się zarazić ;/
 
Zapalenie płuc. Zaczęło się od goraczki ponad 40 stopni. Innych objawów nie miał. Tydzień temu w niedziele pojechaliśmy na pogotowie i lekarz natychmiast skierował nas do szpitala.
Dopiero po 2 dniach jak zrobili malemu rtg klatki piersiowej to okazało się ze to zapalenie płuc. Poczatkwo nie było wiadomo na co go leczą.
Wczoraj mieliśmy wyjść do domu ale przez weekend podlapal coś od innego dziecka i na nowo jest chory. Masakra po prostu.
Nikos i tak dzielnie znosi pobyt w szpitalu, wkłuwanie wenflonów, podawanie kroplowek, leków, robienie badań.
Rany chyba bym umarła. A ty jesteś z nim na noc? Coś wskazywało na zapalenie płuc wiem ze może nie mieć objawów. Trzymajcie się dzielnie :*
 
reklama
@MisiaMonisia trzymajcie sie cieplutko i niech Nikos szybciutko wraca do zdrowia[emoji5]calusy od cioci i duzo wytrwalosci[emoji8]

@Roxie ja mam tak samo,ale wiesz co jest najlepsze jak juz sie podniose to dostaje szlag w twarz kolejnym wynikiem i tak w kolko[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry