reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@witch moja kochana [emoji5]znalazlam wczoraj ten sam artykul ktory wstawilas [emoji5]dziekuje[emoji8]
@Roxie
Musze zakupic ta wit d bo niby jest w tym prenatal uno ale kupie je osobno te co Wy z solagra ktore tu wrzuclayscie .
Co do Ana to ja zrobilam ogolne ana ,babka powiedziala,ze ana 1,2,3 to jest cos innego no i nie bardzo wiedzialam wiec zrobilam podstwowe ana screen .
Nie ma wlasnie zadnych norm podanych,pisze tylko 0,50 hmm nie wiem.
Mutacje juz zrobilam wczoraj takze pozostalo czekac[emoji4]
A wyniki tarczycy mamy bardzo podobne[emoji4]u mnie w ciazy nie roslo tsh ,stalo w miejscu[emoji4]
Dzieukje Wam wszystkim[emoji8]
Zapytam ogolnego lekrza o to ana jak pojde po skierowanie do endo[emoji4]
Ja ostatnio tez miewam takie "skrety jelit" ,normalnie zgina mnie w pol i nie moge sie ruszyc[emoji22]
Tez nie wiem o co chodzi,po ciazach mi sie tak stalo i potem czesto musze od razu po prostu od razu na 2 do wc .
Ale bol jest okropny...dziwne ,nie wiem czemu tak sie dzieje ,ale moze wybierz sie do lekarza bo omdlenie to juz powazniejsza sprawa.
Ja to jeszcze probowalam zrzucic na duza ilosc blonnika w diecie ale sama nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
@funia26 a no to nie pomoge z tym ANA musisz zapytać lekarza :) mi powiedział że dobrze ze a.tocznia , i zespoł antyfosfolipidowy mam ok bo ze niby to się czesto trafia . Ja kupiłam naturalne witaminy z tej firmy co mam kolagen www.perfectcoll.pl one rozpuszczają się też w wodzie więc i szybko wchłaniają i są z naturalnych składników oczywiscie tylko tą D reszte mam z allegro metyle . Fakt drogie są ale mam nadzieje ze nadrobie te witaminki .
Wg jestem przerażona że może jakieś zrosty mi sie porobiłypo zabiegu albo coś ;/ w każdym razie jeszcze sporo czasu do badania bo @ przyjdzie ok. za 1,5 tyg no i tak z tydzień sie ciągnie więc badania za jakies 3 tyg jak dobrze pójdzie ;/ MI się wydaje , że u mnie to się dzieje bo często mam zaparcia teraz jakos ten mój układ pokarmowy szwankuje . A zemdlałam z bólu bo był okropny a ja tyle co sie obudziłąm jakos po 8...bo wstałam jakby nigdy nic wziełam tabletki na tarczyce po nich pół godz trzeba czekac zeby zjesc sniadanie i po drodze mnie zmiotło ;/ teraz sie kijowo czuje jak to po niedotlenieniu :p
 
Roxie kochana mialam tak kilka razy to od np nerwow lub szybkiego jedzenia to sa gazy w jelitach musisz w toalecie troszke hmm postekac to przejdzie ale moze tak pobolec :*
 
Mi się takie skręty trafiają jak na pusty żołądek zjem coś mlecznego lub wypiję kawę albo za szybko wstanę z łóżka/krzesła.

PS. Znalazłam w jakimś anglojęzycznym artykule, że wynik ana <1 jest ujemny.
< or =1.0 U (negative)
1.1-2.9 U (weakly positive)
3.0-5.9 U (positive)
> or =6.0 U (strongly positive)
 
Jak ja Was kocham[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]jestescie nieocenieone i najlepsze... dzis do 2 w nocy czytalam i w sumie nie znalazlam nic.
Bardzo Wam dziekuje.
Calusy dla wszystkich,wisze Wam dobra kawe i ciacho[emoji5][emoji5][emoji5]

@Roxie drogie ,czy nie i tak jestem bankrutem ...zaraz zakupie i bede lykac,reszte kupie z tych metylowanych z allegro.
Bo nie wiem czy to prawda ale przy zapaleniu tarczycy nie powinno sie przyjmowac jodu?a w prenatl uno jest.
Dzwonilam do endo na nfz sa terminy na maj za rok,jak dostane skierowanie na cito to ok 3 miesiacy,udalo mi sie umowic w lux medzie na czwrtek,165 wizyta .


Roxie na zaparcia polecam siemie lniane mnie po nim na prawde goni,miele i dodaje do jogurtu,przy okazji swietne na wlosy[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@funia26 gdybyśmy mieszkały bliżej z chęcią poszłabym na ciacho i kawunie :) ale kto wie może kiedyś w życiu się spotkamy :D
Mi lekarz nic nie mówił , że nie wolno przyjmowac jodu , poza tym w takich suplementach jest go tyle co nic więc raczej nie ma wpływu . Mi się ogólnie zawsze wydawało że niedoczynność się robi od niedoboru jodu ale ja się aż tak w to nie zagłębiałam :) mama i ciocia mają tarczyce babcie miała guza tarczycy więc nic dziwnego że ja i siostra też ją mamy ;p
Wiem że siemie pomaga ale ja go tak nie lubię że masakra , więc piję hektolitry wody i unikam moich ulubionych orzechów i jest juz w miare ok :D
 
@witch bo bede musiala Ci ta kawe poczta wyslac[emoji6]dziekuje kochana,rzeczywiscie pisze,ze ponizej 1 jest wynik negatywny,jupiiii [emoji4]

@Roxie wlasnie ja tez komletnie sie nie znam,moj mozg przyswoil jakies info miedzy 1-2 w nocy takze mozliwe ,ze zle zakodowalan[emoji4]
A twoje wyniki byly chyba jednak wyzsze bo mialas 109 ale przy
normach 0-4.11 a ja 102 przy normach 0-40 .

A siemie lniane w jogurcie nie ma smaku [emoji6]jak dla mnie oczywiscie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@funia26 bo moja tarczyca się ''uaktywniła'' w pierwszej ciązy wczesniej kontrolowałam nic się nie działo wszystko miałam w normie a teraz już dożywotnio tabletki . To musze sobie kupić młynek bo nie mam i próbować z jogurtem :)
 
Do góry