reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja to badanie miałam przez pochwę robione, ok.15 minut wszystko trwało, taki mi powiedzieli. Miałam lekkie plamienie po nim, więc możesz wziąć ze sobą podpaskę. Trzeba przebrać się w koszulkę, i na sam zabieg tylko w niej być.
 
reklama
Funia chyba kazda z nas probowala interpretowac wyniki w dr.Google.Ilez ja sie naczytalam na temat moich chorob,tez jeszcze sie dziwie,ze jestem na tym swiecie,bo diagnozy byly druzgocace :-D

Baslan wiesz,dziwie sie i zastanawiam,dlaczego tak sie dzieje,ze jeden lekarz przy Hashimoto kaze brac jod,a drugi wprost odradza.Mi nowa endo powiedziala,ze dopiero jak bede w ciazy,to wlaczy jod,dla dzidziusia,nie dla mamy.I kogo tu sluchac?

MisiaMonisia zdrowka dla Nikosia,bidulek niech szybko wraca do domku.

A u mnie @ zbliza sie wielkimi krokami,brzuch boli,humor wisielczy.EEE do du...y to wszystko.Nie ,zebysmy sie starali,ale jakos zawsze przykro mi przed kolejna @ wredna malpa.
 
Roxie dokladnie,nie wiem juz ile razy przez niego "umieralam".
Sluchajcie,powiedzcie mi,bo znalazlam kwas foliowy metylowany,a czy witaminy B6 i B12 sa rowniez metylowane?Dodam,ze mieszkam na takiej pipidowie,ze farmaceutka stwierdzila,ze B6 i 12 metylowanych to chyba nie ma :o:oo:
 
@hona mozna umrzec po wpisaniu jednej literki[emoji12]
Hmm na 99% te witaminy ,ktore kilka stron wczesniej polecaly dziewczyny sa metylowane.
Nawet w tym prenatal uno sa metylowane b6 i b12(na pewno b12 bo pisze na pudelku)
A co do opinii lekarza to na prawde kazdy powie co innego,trzeba udac swojemu i ewentualnie jak sie ma inne zdanie to probowac dopytywac lub dzialac[emoji4]
Mi tez zawsze jest przykro jak @mnie nachodzi[emoji58]

@Amfora czyli w zasadzie wynik zadowalajacy[emoji4]o ile blade endometrium jest ok


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@hona są , ale mało dostępne w Polsce , ja zamawiałam przez allegro i są z ameryki ale ktoś sprowadza widocznie . Witaminy ,które biorę są ponoć jednymi z wyższej półki , z resztą możesz poczytać o nich :) gdzieś podsyłałam linki wcześniej tak jak pisze funia
 
Roxie dokladnie,nie wiem juz ile razy przez niego "umieralam".
Sluchajcie,powiedzcie mi,bo znalazlam kwas foliowy metylowany,a czy witaminy B6 i B12 sa rowniez metylowane?Dodam,ze mieszkam na takiej pipidowie,ze farmaceutka stwierdzila,ze B6 i 12 metylowanych to chyba nie ma :o:oo:

Hona, sa. Zamów sobie na iherb.com wbrew pozorom przesyłka jest bardzo tania - ja za wysłanie dwóch produktów zapłaciłam 8 zł a paczka przyszła chyba po 4 dniach roboczych.
Ja mam Metafolin i wit D3 z solgaru oraz b12 z now foods a b6 z country life:) ściągnęłam od nafoczki z innego wątku :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Roxie pamietam wlasnie,ze zamawialas cos na Allegro,wiec chodzilo o te witaminy?A powiedz mi,drogie one sa,w tym miesiacu wydalam juz wszystkie swoje oszczednosci na badania,witaminy,a tu jeszcze swieta,masakra jakas.

Katarina dzieki,bede musiala poszukac na spokojnie :)
 
Do góry