reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Zaaaneta ...wiem ,że to wszystko jest dobijające i nie proste jakby się wydawało ;/ ale podobno im więcej człowiek myśli tym bardziej to wpływa na zajście w ciążę dlatego może warto odpuścić i wtedy się uda , z tym że to tylko się tak prosto mówi gorzej z realizacją ... no ale co mogę Ci powiedzieć musimy się jakoś podbudowywać :*
@hajmal mój wczorajszy wynik z prolaktyny :
Prolaktyna -12,85 ng/ml 5,18 - 26,53 N
Nie wiem czy Ci to coś powie bo tutaj jakieś normy są pokazane ale czy to się też tyczy kobiet w ciąży to uduś nie wiem ;/

co do progesteronu mam napisane coś takiego :
Progesteron - 1,40 ng/ml

- faza folikularna poniżej 0,1 - 0,3 ng/ml
- faza lutealna 1,2 - 15,9 ng/ml
- po menopauzie poniżej 0,1 - 0,2 ng/ml
Ciąża:
I trymestr 2,8-147,3 ng/ml
II trymestr 22,5 - 95,3 ng/ml
III trymestr 27,9 - 242,5 ng/ml

@funia26 masz już tą bete ?
Dzięki kochana:blink: Właśnie postanowiłam się zabrać za ogród w pon jadę nakupic pierdulek i będę sobie dlubala w kwiatkach hehe nie ważne że mrozy jeszcze przed nami- sadzę I koniec....:biggrin2: mąż nawet jest za tym żebym w końcu się czymś zajęła bo za dużo się przejmuje.
Sezon dlubacza w ogrodzie uważam za otwarty haha:-D:-D nic mi nie chce rosnąć nigdy ale może teraz się uda coś wychodowac :laugh2::laugh2: trudno co ma być to będzie, nie wiem na jak długo mam takie zdanie ale dobra i doba haha:rofl:

Dziewczynki trzymam kciuki za testujace i oczekujące na wizyty;-) ;)
Mamy wiosnę także trzeba być dobrej myśli :cool2:
 
reklama
Tak trzymaj :) kilka razy na dzień przyjdą myśli że to wszystko nie ma sensu heh ;p ale wtedy pomyśl sobie , nie ! musze myśleć pozytywnie , przecież wszystko się może zdarzyć :) ja tak mam , nie raz siądę i wyję grochy leca , ale po chwili biore sie w garść i mówie sobie tym razem sie uda :)
 
@hajmal alez nie masz za co przepraszac,od tego jestesmy aby wylac swoje zale nam[emoji6]ja tez tego potrzebowalam w ciazy,jak i teraz i wtedy ktos pocieszy,ktos cos podpowie i jest Ci lepiej.
A obawy sa uzasadnione ,masz za soba przejscia,ja juz na sama mysl o usg i ciazy mam sraczke [emoji16]

@Roxie doktorek mowil,ze 3 dni bez [emoji132] ,takze dzis ma ostatni dzien,a my tez racZej z tych co czesto.
Dlatego trauma dla mojego M byly 2 miesiace w ciazy kiedy nie moglismy i 2 tyg po,ale powiedzial mi po ciazy dopiero,raz w trakcie ciazy stwierdzil,ze nie robilismy tego juz pol roku,na co troche sie zdziwilam jak ja zaszlam
Generalnie nie pobzykasz sie 2 dni a dla niego to 2 tygodnie [emoji57]
A w ciazy to snily mi sie takie sexy ,ze masakara ,ale same luksusowe np na jachcie na oceanie hahaha ,ale mam fantazje.

@zaneta ja w tym roku mooooze posadze tuje,ale to uzalenione jest od twgo czy bedziemy robic ogrodzwnie w tym roku,a to zalezy tez od sasiadow,u nas kazdy sie buduje,bo to nowe osiedle.
A ja nawet tez kompletnie nie znam sie na sadzeniu ,musze tez o tym poczytac,w sumie zmiana tematyki z wenerycznej na ogrodowa wyjdzie mi na dobre[emoji16]
A co sobie sadzisz?

@zosiak baaardzo Ci wspolczuje,przykre jest to,ze nikt wczesniej sie nie zorientowal,mimo tego,ze dziewczyny tez sugerowaly,ehhh trzeba walczyc zawsze o swoje.
Zdrowka zycze kochana i wytrwalosci


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś juz sie nie lało :) pół nocy nie spałam czekając na rano. Prawdę mówiąc myślałam ze będzie łatwiej, że jak już minie mi ten 9 tydzień do dopiero zacznie sie w 15 stresować (wtedy roniłam w 9 i 16tc) ale to nie prawda. Ja nie wiem co bym bez was zrobiła, nikt tak nie pomoże nie pocieszy jak wy. Dziękuję

Witajcie dziewczyny. Tego zabiegu nie mialam bo beta spadla i zaczelam sie oczyszczac.
tak mi przykro :( tyle sie biedna ocierpisz :(
 
@funia26 My najdłuższą przerwe mieliśmy od wrzesnia do grudnia przy pierwszej ciąży i wydawało się ,że będzie dobrze bo nic żadnych złych objawów , też nigdy nic nie było bo się bałam zaszkodzić fasolce a pózniej się i tak okazało najgorsze ;/ oj wiem jak to jest ale u nas już teraz tez całkowity zakaz przy ciąży , z resztą ja jakoś zawsze bałam się i nigdy w ciąży nic nie było . Dziś mam 3 dzień @ i prawie jej już nie ma także fajnie bo okresy zawsze miałam po 7 dni , a teraz mi się pozmieniało , ale to na lepsze akurat ;p
My tez będziemy sadzić tuje i na brzegu jakieś roślinki co by folię trzymały :) ale musi troszkę się pogoda zrobić bo błoto jeszcze ;/
 
Obudxilam sie dzisiaj o 3 znowu z bolami. Wyciagneli mi dzisiaj tez ten dren bol wiekszy od tych wszystkich skurczy. Lekarze caly czas powtarzaja ze cale szczescie ze do nich trafilam bo nie wiadomo jakby sie to skonczylo. Niestety jeszcze mnie dzisiaj nie wypuszczają
 
Obudxilam sie dzisiaj o 3 znowu z bolami. Wyciagneli mi dzisiaj tez ten dren bol wiekszy od tych wszystkich skurczy. Lekarze caly czas powtarzaja ze cale szczescie ze do nich trafilam bo nie wiadomo jakby sie to skonczylo. Niestety jeszcze mnie dzisiaj nie wypuszczają

Współczuję Ci bardzo :* ale dobrze że trafiłaś na dobrych lekarzy , którzy w porę zareagowali
 
reklama
@hajmal tez ciagle mysle,ze jak przekrocze ten"krytyczny" moment to bedzie dobrze ale z drugiej strony sobie mysle,ze uspokoje sie jak bede trzymala ta kruszynke na rekach[emoji5]
Jestesmy z toba[emoji8]

@Roxie ja w pierwszej ciazy nie balam sie sexow ale teraz nawet jakby mi pozowolili to bym przed M udawala ,ze dalej mam zakaz

@zosiak jestesmy z Toba [emoji8]lada dzien bedzie lepiej

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry