reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja już rozpalowana. To dopiero psikus.
Gratuluję serdecznie :D czekam na relację jak tylko będziesz miała chwilkę :D

Kitki mój WikUs chętnie stoi i siada sam choć sam nie wstanie ale o raczkowaniu to raczej mogę zapomnieć :)
Zobacz załącznik 797253
I je wszystko jak koza :D

Śliczny maluszek :) mała koza? :D

One ja też chciałam mieć przynajmniej dwójkę dzieci, bo sama mam siostrę i zawsze mogę na nią liczyć. Ale tak mi się w życiu poukładało, że mam 33 lata i dopiero udało mi się urodzić pierwsze dziecko. Teraz muszę odczekać po cc min. półtora roku więc kolejne dziecko najszybciej urodziłabym w wieku 36 lat więc też już chyba sobie odpuścimy z P. Zresztą nie mam pewności, że uda mi się donosić kolejną ciążę więc cieszę się, że mam Alę.

My jutro mamy kolejne szczepienie ale Ali nie zaszczepię bo zaczęła mi pokasływać. Idę tylko aby zbadała ją pediatra. Mam nadzieję, że to nic groźnego :(
 
Dziewczyny nie wiem jak opisac ta pustke
Serduszko przestalo bic
Dlaczego mnie to spotyka drugi raz [emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
@funia26 o matko....nie wiem co powiedzieć ... to straszne ;< wiem że te słowa nie pomogą ale musisz się trzymać jak my wszystkie chociaż to boli wiem...przykro mi :< :* dasz rade kochana eh :*
 
@funia26 przykro mi bardzo, coś więcej mówił lekarz? Jak dawno byłaś na wizycie? Bo chyba dawno.

@zosiak nadzieje zawsze trzeba mieć, tez mislam zawsze do momentu zabiegu ale wasza beta nie napawa optymizmem :(

Smutne to wszystko dziewczyny.
Polecam ten wątek o poronieniach nawracakacych, tam dziewczyny znacznie szerzej się diagnozują i leczą
 
reklama
Nie wiem czy to doniose ale jestem dziewczyny z Wami @funia26 kochana zostan z nami ja tez druga ciaza i pod znakiem zapytania moze w koncu los sie do nas usmiechnie
 
Do góry