reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Załamana....ja co prawda nie brałam nic na zatrzymanie laktacji.....ale jak bolały mnie piersi to po prostu odciagalam mleko ręcznie do odczucia ulgi (nie wiecej)....musiałam bo inaczej zaraz robiły mi się "guzki".
W poniedziałek leć do lekarza.

Gloria 300 zl za sukienkę? Strasznie dużo. Ja za ubranko do chrztu dla Nikosia placilam 120 zl.....miał białą koszulę, muszke, granatowe spodnie sztruksowe, bialo-granatowy sweterek i granatowy kaszkiet.
Buciki dostał od mojej cioci. Dokupilam jeszcze tylko białe body.

Ubranko miał na sobie tylko tego jednego dnia, nie było okazji żeby jeszcze kiedyś założyć.
Teraz wisi w garderobie i......czeka na drugie dzieciątko ;) chyba ze będzie dziewczynka to się kupi sukienkę ;)
 
reklama
Witaj Nacia przykro mi:( ja jestem drugi raz w ciazy i mam zupelnie inne objawy.
Ile dni po owu jestes?

Ja dzis pojechalam z siostra(tez jest w ciazy,dzieli nas tydzien)na zakupy po spodnie ciazowe i ona juz sie cieszy ze swojej ciazy,wg om jest tydzien za mna ,tez mialam zakupic gacie,a tu w sklepie po tygodniu znow plamienia[emoji24]i odechcialo mi sie tych gaci[emoji20]nie jade nic sprawdzac ,plamienie koloru jasnobrazowego
Po ciazy zamowcie mi leczenie w jakims psychiatryku,bede musiala odreagowac,bo teraz nie chce sie stresowac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom




Jestem 9 dni po ovu i niecierpliwie czekam na ten moment żeby zrobić test. Wiem, że na objawy wcześnie ale poprzednio objawy zaczęłam dostrzegać już około tydzień po ovu.
 
@zalamana urodzilam Adasia w 16 tc i tez dostalam pokarm.Bromeran nie pomogl wiec cierpialam tak jak Ty. Pierwszy tydzien troche odciagalam. Zeby zelzylo. Potem bylo lepiej. Choc saczylo sie jeszcze 3 miesiace i pilam napar z szałwii.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@zalamana urodzilam Adasia w 16 tc i tez dostalam pokarm.Bromeran nie pomogl wiec cierpialam tak jak Ty. Pierwszy tydzien troche odciagalam. Zeby zelzylo. Potem bylo lepiej. Choc saczylo sie jeszcze 3 miesiace i pilam napar z szałwii.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
@zalamana urodzilam Adasia w 16 tc i tez dostalam pokarm.Bromeran nie pomogl wiec cierpialam tak jak Ty. Pierwszy tydzien troche odciagalam. Zeby zelzylo. Potem bylo lepiej. Choc saczylo sie jeszcze 3 miesiace i pilam napar z szałwii.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Laktatorem czy ręcznie odciagalas? I ten napar z szałwii to herbatka z szałwii sklepowa czy muszę coś sama "uwazyc"? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 
Odciagalam recznie tylko troszeczke. W sklepie kupisz do zaopatrzenia szałwie. Tylko nie odciagaj duzo tylko odrobinke zeby nie rozkrecic laktacji. Przekopalam internet i wielu dziewczynom broneran nie pomogl . Jak mnie piersi bolaly to masowalam, najwiesza ulge odczuwalam kiedy robil to maz. Chyba nieswiadomie troche mocniej ale ulga byla wieksza wtedy.

Bardzo mi przykro :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Załamana....ja co prawda nie brałam nic na zatrzymanie laktacji.....ale jak bolały mnie piersi to po prostu odciagalam mleko ręcznie do odczucia ulgi (nie wiecej)....musiałam bo inaczej zaraz robiły mi się "guzki".
W poniedziałek leć do lekarza.

Gloria 300 zl za sukienkę? Strasznie dużo. Ja za ubranko do chrztu dla Nikosia placilam 120 zl.....miał białą koszulę, muszke, granatowe spodnie sztruksowe, bialo-granatowy sweterek i granatowy kaszkiet.
Buciki dostał od mojej cioci. Dokupilam jeszcze tylko białe body.

Ubranko miał na sobie tylko tego jednego dnia, nie było okazji żeby jeszcze kiedyś założyć.
Teraz wisi w garderobie i......czeka na drugie dzieciątko ;) chyba ze będzie dziewczynka to się kupi sukienkę ;)

Nie za sama sukienke tylko za sukienke z plaszczykiem, sweterkiem, kapelusikiem lub opaska i bucikami, caly komplet :)
 
Baslan to prawda,nie porownywalam skladow,letrox dostalam pewnie ze wzgledu na moje problemy z jelitami,odczuwalam przedziwne bulgotanie,przelewanie,jakby caly czas mi cos plywalo ,do tego okropne gazy.Teraz nie mam takich problemow,czasem jak zjem cos na mleku,bo bardzo lubie mleczne zupy.Tak,oczywiscie przestrzegam tego,aby nie jesc po tabletce,zwykle to jest okolo godziny,i tabletka oczywiscie na czczo.Ja badalam przeciwciala w sierpniu,moje wyniki to : anty Tg norma to ponizej 33,ja mam 536,6 a anty Tpo norma do 60 a ja mam UWAGA ponad 2000 !jest tylko napisane ponad 2000 czyli moze byc i 2500,jak to moj lekarz mowi,kosmiczne przeciwciala. Boje sie,ze przez te wysokie przeciwciala bede miala problem z zajsciem w ciaze,czy tez z donoszeniem jej.:(

Co do ubranka do chrztu,ja tez nie wydalam jakos specjalnie duzo,maly mial biala koszule,do tego kamizelka kremowo blekitna ,taki wytlaczany material,komplecik z muszka,do tego kremowy frak ze spodniami,calosci dopelnialy granatowe lakierki,wygladal przepieknie,tydzien wczesniej mielismy wesele brata,maly zrobil furrore,zachwycil wszystkich,dodam,ze mial juz 6 miesiecy jak byl chrzczony,ale nie zaluje.:)
 
Ostatnia edycja:
Zalamana - ja teraz po synku laktacje zatrzymalam pijac wlasnie szalwie. Pilam ze 3 razy dziennie szalwie w torebkach ekspresowych zielnik apteczny czy jakos tak. W kazdej aptece dostaniesz. Pokarmu mialam tyle ze doslownie samo kapalo pod prysznicem a z szalwia problem rozwiazalam w tydz czy dwa. Takze polecam. A i odciagalam laktatorem ale tylko tyle by poczuc ulge bo ja mialam nawal i doslownie piersi jak kamienie
 
Zalamana - ja teraz po synku laktacje zatrzymalam pijac wlasnie szalwie. Pilam ze 3 razy dziennie szalwie w torebkach ekspresowych zielnik apteczny czy jakos tak. W kazdej aptece dostaniesz. Pokarmu mialam tyle ze doslownie samo kapalo pod prysznicem a z szalwia problem rozwiazalam w tydz czy dwa. Takze polecam. A i odciagalam laktatorem ale tylko tyle by poczuc ulge bo ja mialam nawal i doslownie piersi jak kamienie
Dziękuję Ci bardzo :)
 
reklama
Hej dziewczyny.
Wylaniam sie na chwile z krzakow [emoji6]
Na wczorajszm badaniu widzialam mojego groszka.
Poki co tydzien mlodszy wzgledem om, ale pewnie nadrobi. Serduszko pieknie puka. Kolekne usg dopiero 30 marca i to mnie przeraza. Dalej strasznie sie boje.

Mam do was pytanie odnosnie progesteronu- caly czas przyjmuje dawke 200mg 3x dziennie. Sa to czopki Cyclogest, bo tutaj luteiny nie maja. Zastanawiam sie czy on zageszcza mi krew?? Biore tylko acard. W czwartek mam wizyte z polozna i zapytam, ale na zastrzyki pewnie nie mam co liczyc.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry