reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej,no byliśmy na cmentarzu, potem u prababci,a potem sobie wszyscy pospaliśmy;-)
Wyobraźcie sobie stanie w korkach z kataryną w samochodzie:po co,co to,dlaczego,po co,co to,dlaczego,po co,co to,dlaczego...:sorry2:

Ja się na cmentarzu rozkleiłam całkowicie...Zapaliłam malutką świeczkę swojemu Aniołkowi,właśnie dzisiaj mija pół roku...Nie wiedziałam,że to będzie takie trudne:no:
No i nic więcej nie napiszę...
Pa.
 
reklama
witam,dawno tu nie zaglądałam,ale nie miałam czasu,ja świeczuszkę zapaliłam w domu dla mojej kruszynki
 
witam się serdecznie :-D

ewa - powinnaś się cieszyć bo nie wszytskie mamy tyją 25-30 kg niektóre tylko 10 kg Ty pewnie zaliczasz sie do tych drugich ;-);-)

aniulka - czujemy się dobrze :tak: ja stosuję zwykłą oliwke i smaruje się nią codziennie albo rano albo wieczorkiem ;-) wyczytałam że oliwka to najlepszy kosmetyk na rozciągnięcie skóry bez rozstępów :tak::tak:

daga - apetycik tak różnie nieraz jem dużo a nieraz mało ale waga narazie stoi w miejscu :tak:

dlaczegotak - Nam poprzednim razem tez udało sie odrazu ale teraz w drugim cyklu tak więc nie jest tak źle będe czymała kciukaski za Was ;-):tak:

Ika_s - nie martw się wczoraj chyba każdej było smutno

Gabi - Ja się rozkleiłam w domku jak oglądałam "dzień dobry tvn" i pokazywali groby malutkich dzieciaczków

buziaczki
 
ja starania o dzidzie na razie odłożyłam jeszcze nie jetem gotowa,ale czas na pewno przyjdzie i wtedy będą starnka
 
cześć dziewczyny
przykro mi że jest nas tak dużo z poronieniem.ja mam synusia Kacperka ma 2,5 roku i jest całym moim życiem.drugą dzidzię poroniłam w 10 tygodniu ciąży {serduszko przestało bić)minął prawie rok bo było to 15 grudnia 2006 a ja ciągle płaczę po nocach ciągle krzyczę przez sen.podniosłam się z kolan bo musiałam ale nie wyprostowałam się nigdy.i to nie prawda że czas leczy rany, nie leczy on tylko uczy jak z nimi żyć żeby nie zwariować do końca.nie będę wam pisała mojej historii bo już to zrobiłam w "opowiem wam moją historię" ale muszę wam wyznać że mój mąż chcę drugą dzidzię a już niekoniecznie.na początku pragnęłam z całych sił żeby tylko zapełnić tą pustkę a teraz strach jest tak silny (coraz silniejszy) że nie wiem czy przeżyłabym to drugi raz jesli coś by nie wyszło.

ale wam dziewczyny życzę pogody ducha i wyczekiwanych dzieciątek pozdrawiamy
;-)
 
Hej babeczki.

Dlaczegotak - zaczęliśmy się starać od marca a dopiero w czerwcu się udało. Poprzednim razem poszło od razu w pierwszym cyklu. Powodzenia. :rofl:

Toluś - u mnie też z apettytem różnie. Niestety kg przyrastają.:sad:

Dra, Gabi - zawsze wszelkie święta będą trudne. Ja się rozkleiłam czytająć artykuł o mamach aniołków.

Jezyk - wyrazy współczucia i mam nadzieję, że i dla Was zapali się jakieś światełko dające nadzieję i siłę do życia.:blink:
 
Jezyk tulę Cię mocno...Mi jednak czas bardzo pomógł, z tygodnia na tydzień było lepiej i mogę powiedzieć, że pogodziłam się z tym, co się stało.
Daguś dziękuję:tak: Mam nadzieję, że moja przygoda z antybiotykami dobiega końca i już niedługo będę mogła pochwalić się dwoma kreseczkami:-)
Ikuś jesteś bardzo dzielna :tak:Twoja córcia to wie :-)
AMK:-)
 
Zobaczymy, jajeczkowanie niby było bo test owulacyjny wyszedł pozytywnie.
30 listopada 1 krecha , druga prawie nie widoczna, 31 października obie krechy pięknie czerwone, a 2 listopada tylko 1 krecha , drugiej zero, tak więc jajeczkowanie bylo 31 lub 1. Tylko czy udało nam się wykorzystać tą szansę ? :eek:
Ostatnio poszło łatwo za 1 razem , nawet starania ciężko było nazwać staraniami, ale niestety poroniłam w 4 lub 5 tygodniu ciąży , dokładnie nikt mi tego nie określił , bo nic nie było widać na usg od samego początku, nie miałam też robionego zabiegu.
Tylko dziwi mnie to że tak wcześnie zaczęły mnie boleć piersi , teraz do okresu zostało mi 10 dni a od 2 dni mnie bolą ???? Zawsze bolą mnie 5 dni przed ????Kiedyś zrzuciłabym to na zaburzenia hormonalne ale miałam robione badanka i jest ok! Może dostanę wcześniej okresu a może po prostu się udało ! Zobaczymy co przyniesie los, z jednej strony bym chciała zeby to było już a z drugiej przygotowuje się do nowej roli w pracy, to może być moja szansa a ciąża musiałaby poczekać z jakieś 3 miechy aż się zaklimatyzuje w nowej roli ...:-)
Dziewczyny wiem że troche nie na miejscu jest to pytanie tutaj ale chciałam zapytać o wasze 1 objawy ciąży takie przed okresem, bo na forach piszą o tym że brzuch rośnie , brodawki ciemnieją i takie tam ale to przecież nie są pierwsze obiawy , te objawy to dopiera 3, 4 miesiąć i później. Bardzo proszę pomóżcie mi możecie odpisać na PW jak nie chcecie na forum . Dzięki:laugh2:
 
Moim jedynym objawem, był ból w dole brzucha. Dla mnie było to dziwne, bo przed @ nigdy nic mnie nie boli.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Tydzień temu byłam w punkcie krwiodawstwa. Tam robią badania krwi na obecność przeciwciał anty D. Mam ujemną grupę krwi, a mój mąż dodatnią, czyli konflikt serologiczny.:baffled: Chcę wiedzieć, czy moja dzidzia jest bezpieczna.
Zapytałam się kobiety, co by było, gdybym miałam ten nieszczęsna przeciwciała...? Powiedziała, że wówczas musiałabym jechać z mężem do Wrocławia i poddać się szczegółowym badaniom, no i "leczeniu".:confused2: Hmm...:eek:
Ale pocieszyła mnie trochę... Mówiła, że zastrzyk, który dostałam po poronieniu (immunoglobulinę anty-D), wystarczająco mnie zabezpieczył, a taki typowy konflikt serologiczny występuję/występował głównie u kobiet ze starszego pokolenia - o ile można tak powiedzieć... Powiedział też, że medycyna robiła w tej dziedzinie duże postępy i nie jest tak tragicznie.
Na szczęście wszystko dobrze!:-D Mój organizm nie wytwarza przeciwciał. Zastrzyk immunoglobuliny anty-D zabezpieczył mnie na razie wystarczająco.:rofl2:

dziewczyny - która z Was ma jeszcze ujemną grupę krwi? Ja mam 0 Rh (-), a Wy?:confused::confused::confused:

Antila - jak długo może jeszcze trwać twoje leczenie? Jakie prognozy dają lekarze? I jak Ty się czujesz???:confused:
daga.p. - jakie masz jeszcze objawy? Bardzo się cieszę, że z maleństwem wszystko ok!:wink: A też musiałam sobie kupić większą bieliznę, bo rosnę i rosnę...:rolleyes:
ena - dołączam się do słów dagi.p.!:yes:
Dlaczegotak - trzymam kciuki!:-D Moim pierwszym objawem ciąży był ból piersi, to jeszcze zanim zrobiłam test.
Ika_s - nie daj się zwariować. Jeszcze wiele radosnych chwil przed nami!:happy:
Gabi - ściskam Cię mocno!:wink:
dra - napisz, co tam u Ciebie!
tolka23 - myśleliście już nad imionkami?:confused::blink:
jezyk - gorąco Ciebie pozdrawiam!:-)

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Do góry