reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej laski ;)

Ja wstałam o 8 młody o 9 także zdążyłam kawę na spokojnie wypić.
Wczoraj zrobiłam trening tym razem bez filmiku znam już na pamięć te cwiczenia włączyłam sobie muzykę i nie wiem kiedy a było już po ;)

No i dziś też zamierzam może odwiedzę też teścia po operacji jest .

A powiem Wam coś bo my mieszkamy z moją mamą a babcia znaczy mama mojej mamy już coraz starsza sama mieszka no i mama przechodzi niedługo na emeryturę wczoraj mi powiedziała, że po przejściu na emeryturę się przeprowadza do babci a my zostaniemy sami .
Ja się z mamą dobrze dogaduje i z jednej strony tak dziwnie będzie a z drugiej no w końcu będziemy sami i będę że tak powiem panią domu :)

Nam w tym roku wybije 10 rocznica ślubu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem po wizycie
Dzdziolka zyje ale jest dopiero 7t0d a wg om mam 8t2d a bylam na monitoringu i wiem kiedy owu byla wiec lekarz powiedzial ,ze za dwa tyg zobaczymy jak dzidzia sie rozwija ,nie wiadomo czy to cos niepokojacego[emoji19]
Krwaiak dalej widoczny niestety na usg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie
Dzdziolka zyje ale jest dopiero 7t0d a wg om mam 8t2d a bylam na monitoringu i wiem kiedy owu byla wiec lekarz powiedzial ,ze za dwa tyg zobaczymy jak dzidzia sie rozwija ,nie wiadomo czy to cos niepokojacego[emoji19]
Krwaiak dalej widoczny niestety na usg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia najwaniejsze ze jest serduszko :-* moze mialas 2 owulacje. Monitoring nie zawsze daje 100% pewności! Musi być dobrze. Zobaczysz!!! [emoji8] odpoczywaj dużo!

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
...a ja jestem w szpitalu w nocy zaplamilam rano miałam smugi krwi na papierze :( lekarz stwierdził że czasami się pojawia w dniu spodziewane @ zrobili mi usg dzidzia wygląda na mniejszą niby 4tyg a ja od małpy mam prawie 6tyg ... czekamy na wyniki bety ...Oby moja kruszonka rosła :( jestem załamana ! Boję się co powie lekarz :(
 
Jestem po wizycie
Dzdziolka zyje ale jest dopiero 7t0d a wg om mam 8t2d a bylam na monitoringu i wiem kiedy owu byla wiec lekarz powiedzial ,ze za dwa tyg zobaczymy jak dzidzia sie rozwija ,nie wiadomo czy to cos niepokojacego[emoji19]
Krwaiak dalej widoczny niestety na usg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ważne że serduszko bije to będzie dobrze :*
 
funia No to trzymam dalej kciuki! Może faktycznie miałaś drugą owulację?

roxie No ale w czwartym tygodniu to faktycznie widać tylko pęcherzyk (albo czasem jeszcze nic na USG nie widać). Może oni liczyli wiek ciąży od owulacji - to by się zgadzało z Twoim wiekiem z OM?

Byłam dzisiaj z młodą na badaniu krwi, więc przy okazji sobie zrobiłam. Morfologia jest ok, natomiast TSH wyszło mi 0,827 (normy 0,350-4,940). Nie jest to wynik za niski?
 
funia No to trzymam dalej kciuki! Może faktycznie miałaś drugą owulację?

roxie No ale w czwartym tygodniu to faktycznie widać tylko pęcherzyk (albo czasem jeszcze nic na USG nie widać). Może oni liczyli wiek ciąży od owulacji - to by się zgadzało z Twoim wiekiem z OM?

Byłam dzisiaj z młodą na badaniu krwi, więc przy okazji sobie zrobiłam. Morfologia jest ok, natomiast TSH wyszło mi 0,827 (normy 0,350-4,940). Nie jest to wynik za niski?
Nie wiem bo mowil ze musi jeszcze zrobic badania nie wyjasnil na razie ... wdl Om 5t 4d ...no nic czekam :( boję się ze to juz koniec
 
Roxie musisz wierzyć, że będzie dobrze, trzymam za was kciuki:)

My już po wizycie, jestem w szoku bo mieliśmy w państwowym szpitalu wizytę na godzinę bez żadnego czekania w kolejce. Ala to wzorowy pacjent grzecznie współpracowała z pielęgniarką na ekg a z Panią doktor podczas echo gaworzyła, łapała za głowicę, bawiła się i nawet stażystce dała się zbadać. Pani dr życzyła sobie tylko takich pacjentów bo Ala jest zdrowa jak rybka :D
 
reklama
Dziekuje za kciukasy[emoji4]chyba drugiej owu nie bylo,z reszta nie bylo staran,no i beta wyszla 11dni po peknieciu pecherzyka wiec wszzytsko sie zgadzalo ,tylko jakby potem cos przystopowalo,ale hmm natura rozne figle plata

Roxie trzymam kciuki za Ciebie,a co jest na usg ,pecherzyk ciazowy i zarodek czy sam pecherzyk?
W sumie beta niewiele Ci powie bo tak na prawde rozeznanie bedzie po 48 h jak zbadaja przyrost
Ale popatrz na mnie ciagle plamie,mialam krew i narazie jest w porzadku[emoji5]
Caluje i dawaj od razu znac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry