reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wracając do tych cen to za podstawowe produkty z wyjątkiem mięsa zapłaciłam 1500zł w hurtowni. Mięliśmy 1,5 świniaka i tego kucharka zrobiła dania i cześć wędlin, za druga cześć sklepowych zapłaciłam 300zł. Warzywa po części mieliśmy domowe, jajka, ser i kuczaki też bo u mnie jest zwyczaj ze każdy z rodziny jak coś ma to przynosi wiec fakt ich nie liczyłam. Kucharkę mieliśmy super babkę wiekową ale gospodarna, kucharzyła potem na każdym weselu z mojej rodziny. Na obiad był rosół z makaronem, ziemniaczki, 3x surówki i mięso do wyboru nikomu nie brakło a jeszcze zostało. Do tego były 4 dania ciepłe gulasz, kulki miesne z surówkami, paszteciki z barszczem i forszmak. Ja wiem ze to dziwnie brzmi ale przecież pisze tylko jak było, nie było dzika, barszczu w chlebie, czy może na dziś dzień wykwintnych rarytasów, jedzenie było smaczne i urozmaicone.
Prawda jest taka ze na inne nas nie było stać a na to trzeba było chwile pracować. Nie zapożyczyliśmy się na początku nowej drogi życia a to było najważniejsze.
 
reklama
roxi nadal sie takie wesela robi, pisałam wam ze u nas lokal ma zamówienia na 2 lata do przodu, we wrześniu kuzyn męża sie żeni, zanim sie dowiedziałam zę jestem w ciąży to mu obiecałam ze pomogę, taki zwyczaj - a zabawy co niemiara.
 
@nafoczka 21.03.2011 Dorotka, 15.05.2013 Marcin

Misia To strasznie dużo mu wyszło za to wesele. Coś mi po głowie chodzi, że u mnie 7 lat temu za całość wyszło ok 19t-20tys. za 60 osób (w tym sala, opłaty u księdza, autokar z kościoła na salę, suknia, garnitur, obrączki, prezent dla rodziców itp.). Może jeszcze gdzieś mam wyliczenia, to dam Ci znać (albo tylko mi się zdaje, że tyle wyszło :p). No a potem z tego jedzenia i alkoholu, co został była druga impreza - w firmie męża na ok 20-30 osób.
Ooo @witch84 nie wiedziałam że jak się pisze z @ to pojawia się powiadomienie dla osoby. Super funkcja bo przy dużej ilości postów można przegapić :) a czy też tu trochę moderujesz?
Dziewczyny, jadę na Usg.... Trzymajcie proszę za nas kciuki.... Modlitwa też mile widziana - bardzo się boimy....

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Agatush trzymam i nie puszczam &&&
 
Dziewczyny ja jestem w szoku bo mi na chrzciny Pani przysłała ofertę z menu za 140 i za 160zł. Wydaje mi się, że to dużo. Ile płaciłyście od talerzyka?
 
Dziewczyny ja jestem w szoku bo mi na chrzciny Pani przysłała ofertę z menu za 140 i za 160zł. Wydaje mi się, że to dużo. Ile płaciłyście od talerzyka?
Madzia nam w lokalu wycenił 110 zł ale wzięliśmy obsługę cateringowa do domu i było po 80

PS dziewczyny uzywacie nowej funkcji @ przed nikiem wtedy żadna z was nie ominie kierowanego do niej postu :*
Ale super, pisałam kiedys o to do Anislu i ta dam..jest ;)
 
reklama
Do góry