reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

agatush Takie zachowania w ciąży są normalne :p Ja miałam momentami wrażenie, że jestem na jakimś haju. Wciąż o czymś zapominałam. Albo robiłam jakieś głupoty np. kto schował chleb do lodówki a masło do chlebaka :p To przechodzi po porodzie - ale też nie od razu. Mózg jakoś inaczej funkcjonuje :)
 
reklama
Dziewczynki wiem że czekacie na zdjęcie z USG ale muszę Was zasmucic.... Ja wczoraj tak się cieszyłam tym serduszkiem i paluszkami ze nie wzięłam zdjęcia z gabinetu..... Zostawiłam u lekarza.... :-( ale obiecuje dawkę zdjęć po genetycznym 27.02 :-*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Czekamy na zdjęcia Twojej perełki <3 :) 27 tez mam wizytę i aż się boję co powie lekarz ...
A ja jak na razie jestem na etapie " zombie " hehe ciągle bym spała głowa mi leci sama :D i wcinam wszystko co kwaśne przegryzając słodkim :D Mam nadzieję że moja kruszynka się rozwija i usłyszę dobre wieści :)
 
Czekamy na zdjęcia Twojej perełki <3 :) 27 tez mam wizytę i aż się boję co powie lekarz ...
A ja jak na razie jestem na etapie " zombie " hehe ciągle bym spała głowa mi leci sama :D i wcinam wszystko co kwaśne przegryzając słodkim :D Mam nadzieję że moja kruszynka się rozwija i usłyszę dobre wieści :)

Pewnie , że się rozwija już teraz nie ma wyjścia !!! Musi !!! Jak już przyszła to nie ma odwrotu !! I ma zamieszkać tam 9 miesięcy .

Masz super obiawy także dzidzia rośnie !!! Brawo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alza chętnie bym zrobiła pod wiatrakiem ale rodzina P jest z Tomaszowa i im nie po drodze. Zresztą terminy też już pewnie pozajmowane. Czeka mnie jeszcze tam jeszcze jedno wesele kuzynki w 2018 :)

Powiem wam, że mam problem aby znaleźć lokal na chrzciny w normalnej cenie z kącikiem dla dzieciaków bo będzie sporo maluchów i chciałabym aby mieli kącik do zabawy.
 
Hej laski pozdrawiam wszystkie.
Wpadam się zameldowac.
U nas wszystko ok ;)wpadnę potem jak doczytam ostatnio udaje mi się książki czytać właśnie pochłaniam kolejna w wolnych chwilach. No i trzymam za nasze kochane ciezaroweczki kciuki .
 
Agatush super,teraz czekam na foto z genetycznego [emoji5]

Witch jezeli to moze byc uczulenie ,to najpierw mozesz sprobowac saszetke nizoralu
2. Zmienic szampon na jakis delikatny i tu polecam dzieciecy bambi z kaczuszka firmy pollena za 3 zl u mnie do kupienia w kioskach i w kaufalndzie ,ten sprzed lat[emoji4]
Kiedys mialam problemy z przetluszczaniem,lupiezem i swedzeniem i bardzo mi pomogl
3 nakladanie na wlosy i skore glowy oleju kokosowego(takiego do smazenia) poczytaj jakie ma wlasciwosci i potweirdzam ,jezeli chodzi o wlosy to jest swietny
4. Ewentualnie wizyta u dermatologa jak to wszystko nie pomoze ,to niech specjalista zerknie
Jest ewentualnie jeszcze trycholog,typowo od wlosow i skory glowy ale to juz jak nic nie pomoze.
Takie problemy moga byc z roznych powodow,np dieta lub suche powietrze zima,oraz milion innych [emoji4]
A jak tam fryzura w koncu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@MisiaMonisia a jak często w ciąży robiłaś badania tarczycy?
Wizyty u Endo miałam co 3 miesiace i przed każdą mialam robić wyniki.
Ale że strasznie się stresowalam żeby tylko utrzymać odpowiedni poziom tsh to robiłam co miesiąc ;) Bo gdybym widziała ze wyniki są za wysokie to natychmiast bym sie zgłosiła do Endo.
 
reklama
My byliśmy dziś na przekladanym juz szczepieniu. Nawet Wikus był dzielny. Tylko przy drugim zapłakal ale dostał cyca i przeszło. Za to ja ciśnienie sobie podniosłam. Pytam pacjentow czy lekarz czyta nazwiska "Tak czyta ale obowiazuje kolejka" 10 sartych bab do pediatry? WTF?! I od razu do mnie czy nie boje się szczepić jak one z taką grypa siedzą i temp 40 st.Wiec opierdolil@m i pytam czy umie czytać? A na drzwiach pisze "wtorki i czwartki 10-12 zdrowe dzieci do szczepienia i bilansu" i zapytałam kto tu jest bardziej na miejscu ja czy ona?i weszłam, no wrrrr! Ale swoją drogą to rejestrować tez nie powinni wtedy ehh
 
Do góry