reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agatush ja tez sie nie chce nastawiac ,bo jeszcze jest baaardzo wczesnie.
Zabieg mialam 7 tyg temu wiec to moje pierwsze starania ,no ale zobaczymy:)
Przyjaciolka ,ktora jest w ciazy byla dzis na wizycie i podpytala gina czy to moga byc pozostalosci bety po poronieniu ale powiedzial ,ze raczwj nie ma takiej mozliwosci,z reszta 3 tyg po robilam test sikany zeby zobaczyc czy jest hormon i byl czysciutenki .

A jak u Ciebie ? Dlugo sie juz starasz?przeczytalam sporo stron tego forum ale nie pamietam:(
Witch
Biore tez pod uwage pomylke laboratorium i milion innych sparw
Terimn @mam dopiero za tydzien:-) :)
 
reklama
Kitki na początek żeby nie zniechęcić się dobry jest skalpel 2 ,ale to chyba na plycie którejś jest do kupienia musiałabyś się zorientowac abs mam z gazety be active, ale ten numer co ja mam wyszedł w styczniu jest w necie abs mel b też dobry i też 10 minut trwa i to jest na brzuch.

W necie znajdziesz skalpel chyba , ale ja go robiłam na początku na raty bo całego nie dawałam rady.

Może jutro dodam fotkę młodego bo teraz jest już w łóżeczku :)

Alza do męskiego fryzjera mąż go zabrał i rachu ciachu i po krzyku. Do tego do ktorego mąż chadza poszli.
 
Mamcia ale Ci dobrze... Olek dopiero wraca od babci, Stachu wojuje dzisiaj bardzo. Jeszcze kolacja, kąpiel... A mi się oczy zamykają. Ostatnie kilka dni w ogóle nie ćwiczyłam, bo po lataniu za Olkiem przez cały dzień jestem wypompowana jak dentka.
 
Gloria gratuluję pierwszej przespanej nocy :D ja też nie mogę się doczekać tej chwili.

My w niedzielę byliśmy u teściów na obiedzie i oczywiście teściowa chciała mi koniecznie Alę po jedzeniu kiedy zaczynała zasypiać położyć na brzuszku aby się rozbudziła ale P stanął na wysokości zadania i nie pozwolił mówiąc, że Ala teraz ma ochotę na drzemkę i nie ma rozbudzania :) i tak Ala przespała całą wizytę u dziadków. Oczywiście nasłuchałam się na temat późniejszych problemów ze zgryzem bo Ala ma straszny odruch ssania i jak widzę, że po jedzeniu nadal strasznie ssie paluszki to dostaje smoczka, którego wypluwa po zaśnięciu.
 
Agatush ja tez sie nie chce nastawiac ,bo jeszcze jest baaardzo wczesnie.
Zabieg mialam 7 tyg temu wiec to moje pierwsze starania ,no ale zobaczymy:)
Przyjaciolka ,ktora jest w ciazy byla dzis na wizycie i podpytala gina czy to moga byc pozostalosci bety po poronieniu ale powiedzial ,ze raczwj nie ma takiej mozliwosci,z reszta 3 tyg po robilam test sikany zeby zobaczyc czy jest hormon i byl czysciutenki .

A jak u Ciebie ? Dlugo sie juz starasz?przeczytalam sporo stron tego forum ale nie pamietam:(
Witch
Biore tez pod uwage pomylke laboratorium i milion innych sparw
Terimn @mam dopiero za tydzien:-) :)
Ja dostałam zielone światło w czerwcu i narazie nic :-/ jestem po 2 stratach. Po diagnostyce nie wyszło mi nic oprócz wysokiej homocysteiny, która udało mi się zbić.... Swoją drogą dzisiaj poszłam oznaczyć ja kontrolnie i czekam na wyniki...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie dziewczyny! Trzy brzuszki już się sypnęły a nikt nie chce przejąć? :-)
Magdalena możesz spokojnie podeprzeć się słowami dentysty, który niewątpliwie zna się na leczeniu dzieci i duży nacisk kładzie na profilaktykę :-) Że odruch ssania, nie wiadomo jak wielki, jest fizjologiczny do 18 m.ż. Dzieci karmione butelką nie ssają tak długo podczas jedzenia i muszą sobie wynagrodzić ten czas smoczkiem. Oczywiście nie jest to regułą, ale jest w zupełności normalne. Nawet powiem więcej, jest to objawem zdrowia. Dziecko bez odpowiednio silnego odruchu ssania nie przeżyje, bo nie będzie jadło. No i ssanie smoczka jest milion razy lepsze, niż palców. Jak by dziecko chciało kontynuować ssanie po 18 m.ż. to smoczek zabierzesz, wyrzucisz, przemęczysz się, ale skończysz to. Palca nie utniesz.
 
reklama
Funia to czekamy z niecierpliwością:)
Ja czekam na @, która wg temperatury powinna przyjść max w niedzielę. Duphaston jakoś za bardzo mi cykli nie chce wyregulować, więc w następnym cyklu raczej go nie wezmę.

Dziewczyny tak czytam o Waszych teściowych i Wam współczuję. Wiem, że jak my się doczekamy dzidzi, to będzie podobnie.

Zastanawiam się czy nie kupić sobie kotka, bo tak pusto w domu i tak sama nie wiem. Chciałabym bardzo, ale te nasze mieszkanie takie małe...
 
Do góry