reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

mamcia Może od patrzenia na Twoje postępy, coś i u mnie w końcu drgnie. Teraz spróbuję odstawić całkowicie słodycze - raczej nie powinno być z tym problemu. Zaopatrzę się w duże ilości owoców ;-) Ale Ci fajnie z dniem wolnym. Ale już moja mama jest po leczeniu i zaczyna się czuć lepiej i już zapowiedziała, że na jakiś weekend młodych przejmie :D Ale żeby nie było za kolorowo, to za tydzień teściowa idzie na operację (endoproteza biodra).
 
reklama
Witch moja babcia ma endoproteze biodra to ciężka operacja więc zdrowia dla Twojej teściowej:)
Tobie też waga spadnie zobaczysz; )

Dziewczyny mój mąż mnie dziś zaskoczył przyjechał z różą i mi ją wręczył i powiedział, że to z okazji tego ,że dbam o siebie ćwiczę i się staram dla siebie jego i małego no rozplynelam się po prostu dotąd nie komentował moich ćwiczeń myslalam, że nie przywiązuje do tego jakiejś wagi ,a tu proszę :D
 
Ostatnia edycja:
Mamcia zazdroszczę... I dnia wolnego, i męża z kwiatem, i spadku wagi... U mnie zapiernicz do kwadratu, mam dwójkę w domu, bo Olek ma gile. Na szczęście chory nie jest, ale do żłobka jeszcze nie idzie, żeby mu się nie pogorszyło. Staszek spał dzisiaj jak mysz pod miotłą, Olek marudził i popłakiwał. Do tego odkurzanie, pranie, prasowanie, gotowanie śniadania, obiadu, kolacji, zmienianie pampersów i karmienie. Brakowało mi tylko szczotki w dupie, żeby pozamiatać kurze.
U mnie waga stoi w miejscu. Myślałam, że sama spadnie od karmienia piersią, ale jednak nic z tego. Ćwiczę bardzo nieregularnie, raz 3 razy w tygodniu, później tylko jeden.
Jest taki dowcip. Idą dwa koty po pustyni i jeden mówi do drugiego: stary, nie ogarniam tej kuwety. Doskonałe streszczenie mojego aktualnego życia.
 
Jupi!! To nic wielkiego,ale dostałam wreszcie @ po 49dniach od zabiegu!tak już się zamartwiałam że coś jest nie tak,kamień z serca. Teraz spokojnie poczekam na operację stopy i działamy z fasolką :happy:
Jak tam ćwiczące dziewczyny?
Jestem tu nowa.. Zauwazylam ze mialas @ po zabiegu.. Ja tez wczoraj dostalam @ po poronieniu.. Mialam zabieg.. Kiedy masz operacje i kiedy chcecie zaczac starania?
 
Jestem tu nowa.. Zauwazylam ze mialas @ po zabiegu.. Ja tez wczoraj dostalam @ po poronieniu.. Mialam zabieg.. Kiedy masz operacje i kiedy chcecie zaczac starania?
Hejka,zabieg na stopę mam w lutym,no i po zaczynamy staranka. Ale póki co mam wezwanie do ZUSu na poniedziałek i jestem zła,bo dopiero miesiąc jestem na zwolnieniu,a muszę jechać 100km,na kontrolę,uff
 
Audi z tymi kontrolami zusu to jest jakieś nieporozumienie... I co niby będą sprawdzać? Szkoda gadać.
Fakt,brak słów,pewnie czy nie symuluję,tylko nie wiem jaki cudem miałabym skoro stopa jest tak rozwalona,że muszą połamać kość,żeby ją wyprostować,no i nie wspomnę że mam tylko jedne buty w które się w miarę mieszczę,ale i tak maks.3godz. bo potem taki ból,że muszę natychmiast zdjąć,eh..
 
reklama
I to się nazywa paranoja.... Za normalną robotę by się wzięli a nie czepiali uczciwych ludzi.... Dziwnym trafem ZUS zawsze kontroluje ludzi którzy właśnie mają pierwsze zwolnie , albo chodzą na nie sporadycznie, a Ci co są non stop na zwolnieniach - przerwy stosują tylko wtedy kiedy muszą bo tak wymagaja przepisy, mają święty spokój :-/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry