reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny zdrówka dla waszych pociech.
Moje dziecko odpukac na razie zdrowe.
Co do teściowych to one tak mają chyba, że muszą po swojemu jak młody był u mojej to mu nawyki żywieniowe chciała zmieniać. No bo mamy z małym rytuał taki :
Kąpiel, mleko na noc nieslodzone bo on lubi samo w sobie mleko i do łóżeczka.
A wtedy to ja byłam w Czechach z mężem i wrocilismy i nocowalismy u teściów. Wykapalam małego i mówię do męża zrób mu mleko, ale tesciowa zaczęła robić no ok. I ja patrze a ona mu manne gotuje i mi tłumaczy, że ona tak robiła i ,że można mleko i manne slodzic cukrem ja jej na to ,że mały mleko bez cukru pije. Zrobiła ta manne taka niby do picia, a smoczek do mleka się nadawał on tego nie wypił wkurzal się bo nie leciało to z tej złości mleka też już nie chciał :/.Rano wstałam bo się wcześniej obudził i zrobiłam po mojemu to wypił rano wszystko.
On manne je , ale taka gęstą lyzeczka je, a nie pije . A ona zamiast zapytać to robi i tłumaczy, że ona tak robila, ale ja to nie ona ja robię inaczej.
A i teksty typu czy on nie ma niedowagi kiedy tłumaczę jak pastuch krowie, że na bilansie było wszystko ok . No nie przetlumaczysz.
 
reklama
Maz mi wlasnie napisal ze karetke wzywal do 29 -latki w 3 miesiacu ciazy bo taka pijana ze jej dobudzic nawet nie mozna bylo. szlag mnie trafia jak slysze takie historie. niech ja szlag trafi 500+ cholerne.
 
Mamcia widzę, że u Ciebie teściowa podobnie działa, jak u mnie plus jeszcze moja babcia... Ja nie wiem, co ci ludzie.

Gloria moi teściowie opowiadali, jak to u nich na wsi było normalne, żeby w ciąży walić do oporu. A 500+ też nie jest winne wszystkim matkom alkoholiczkom. Takim też się zdarza wpadka a choroba zostaje.

Kat, Angelstw co u Was?
 
Alza co polecasz na ból zęba? :( Zwykle tabletki pomagają tylko na chwilę :(
Przez tą cholerna opryszczke musiałam odwołać wczorajszą wizytę u dentysty. Kolejna dopiero za 4 miesiace ! Jak tu wytrzymać? Nie chce iść do innego bo do Niej mam zaufanie i się nie boję.
Już mnie pół twarzy boli tak promieniuje ból :(


Kochane tesciowe :/ Moja ostatnio przyszła akurat jak Nikos zdążył zasnąć. ...zaczęła głośno gadać i go obudziła. Jak przynioslam Go do kuchni gdzie siedzieliśmy to powiedziała "o wstałeś? A babcia już idzie do domu". I poszła. Nosz kur....nawet go nie przytulila. Co za baba!
 
Hejka,zabieg na stopę mam w lutym,no i po zaczynamy staranka. Ale póki co mam wezwanie do ZUSu na poniedziałek i jestem zła,bo dopiero miesiąc jestem na zwolnieniu,a muszę jechać 100km,na kontrolę,uff
Masakra :/ dalej jestes na zwolnieniu? ja juz wrocilam do pracy.. do mnie na szczescie nie dzwonili a bylam ponad miesiac... ale dziwne, ze do niektorych kilka msc nie zadzwonia, a do jednych zaraz na poczatku...
 
Anik 90 ja mialam zabieg 3 pazdziernika,po 28 dniach @ i juz sie staramy
Porobilam badania i czuje sie baaardzo okej
W weekend test owu byl dodatni

Alza to Twoja wlasna babcia czy babcia meza?
 
Alza co polecasz na ból zęba? :( Zwykle tabletki pomagają tylko na chwilę :(
Przez tą cholerna opryszczke musiałam odwołać wczorajszą wizytę u dentysty. Kolejna dopiero za 4 miesiace ! Jak tu wytrzymać? Nie chce iść do innego bo do Niej mam zaufanie i się nie boję.
Już mnie pół twarzy boli tak promieniuje ból :(


Kochane tesciowe :/ Moja ostatnio przyszła akurat jak Nikos zdążył zasnąć. ...zaczęła głośno gadać i go obudziła. Jak przynioslam Go do kuchni gdzie siedzieliśmy to powiedziała "o wstałeś? A babcia już idzie do domu". I poszła. Nosz kur....nawet go nie przytulila. Co za baba!
Na bol zeba dobre sa tabletki antidol ,albo zagryzc gozdzika ale hmmm 4miechy takiej kuracjj nie przejda;(
 
Hej laski
U nas spacer zaliczony obiad gotowy bo z wczoraj został. Abs chodakowskiej zaliczylam, a po południu skalpel 2 zrobię. Abs mam z gazety be active polecam fajna gazeta.
Te ćwiczenia na brzuch spowodowały, że mięśnie bolą, ale jak się rozruszalam to jakoś poszło i powiem Wam , że warto bylo zacząć i efekty na prawdę są wcześniej nosilam spodnie 42 teraz wchodzę w 38 ,a te co mam wiszą na szczęście odlozylam te z chudych czasów w piwnicy; )
Dlatego moje kochane ćwiczące laski dajcie czadu bo warto :)
 
reklama
bralam kiedys ten antidol i byl bez recepty,bardzo skuteczny i to typowo na bol zeba.
Z takim bolem to raz ,ze nie wytrzymasz,a dwa jakies zapalenie moze Ci sie rozniesc,niebezpiecznie tak bo zeby sa blisko mozgu:/
Nie bedziesz miala wyjscia,albo blagaj swoja Pania doktor o szybsza wizyte ale idz do kogos innego;)
Wspolczuje i trzymam kciuki ;)
 
Do góry