reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Oto badania, które zrobiłam:
przeciwciała antykardiolipidowe IGM, IGG,
toxo IGM,
CMV IGM,
Anty TPO,
Anty TG,
TSH,
Ft3,
Ft4,
przeciwciała ANA,
kortyzol,
ferrytyna,
żelazo+TIBC,
DHEA S,
Chlamydia trachomatis IGM,
glukoza w surowicy,
insulina.
PT (czas protrombinowy)
APTT,
fibrynogen.

Zastanawiam się nad badaniami dla męża. Jakie Wy robiłyscie??


Dzisiaj poproszę gina o badanie czystości pochwy. Czy z takigo badania wyjdą bakterie?? Czy trzeba jakieś dodatkowe badania na to zrobić??
 
mnie gin powiedział, że badanie na przeciwciała antykardiolipidowe nie daje miarodajnych wyników co do zespołu antyfosfolipdowego, ja też je zrobiłam - niepotrzebnie zresztą, takie dokładne badanie robiła mordoklejka, wiem że kosztowało wiecej niz to, które zropbiłas i składa się z trzech badan bodajze
gin, ponadto stwierdził, ze przy nastepnej ciaży bedzie mnie wlasnie faszerował lekami na zespoł antyfosfolipidowy
sobie warto zrobić jeszce test urogin
a męża mozesz wysłac na badanie nasienia
 
na pewno powinno się zrobić badanie na antykoagulant tocznia ale to jedno badanie kosztuje 180 zł, trzeba je później powtórzyć - lekka przesada, może któryś gin da mi skierowanie na to.

A ten testy urogin to sie u gina robi? Przepraszam za moją ignorancję, ale ostatnio tyle czytałam, że część wiedzy nie przyswajam.
 
tak, test robi się u gina, mozesz go sobie sama zamówic na stronie internetowej, na niej również znajdziesz spis lekarzy kórzy robią takie testy w twoim miescie, ale jego koszt to 300 zł plus wizyta
 
Test Nucleagena Test UroGin Test ten wykrywa zakażenia następującymi patogenami: Chlamydia trachomatis (Chlamydioza); Ureaplasma species (Ureaplazma), Mycoplasma genitalium (Mykoplazma), Mycoplasma hominis (Mykoplazma), Neisseria gonorrhoeae (Rzeżączka), Trichomonas vaginalis (Rzęsistek pochwowy), Gardnerella vaginalis/Lactobacillius species (Bakteryjne zapalenie pochwy), HSV I/II (Wirus opryszczki), Candida albicans (Kandydoza) znalazłam na stronie za 149 zł?


Czy sa jakieś inne uro giny testy, które wykrywają więcej bakterii, i wirusów??
 
witaj slodziutka:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
a ja juz po zakupach sprzataniu zupa nastawiona dzisiaj pomidorwoka no i drugie tez juz mam tylko udka musze w panierke wsadzic i upiec a do tego mam salatke z tunczyka z ryzem uffff normalnie wymiekam
 
no a ta ginka nawet nie kazala mi robic usg po zabiegu i po @ maskara
ale coz i tak bywa
w domku jak pojade zrobie wszystkie badania co mi ginek nr 1 kazal i pojde do niego niech mi zrobi usg:-D:-D:-D
czekam na M dzisiaj jest fajny tydzien bo konczy wczesniej jupiii:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Do góry