reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
jakos nie mam dzis na nic ochoty dzwonila wlasnie moja przyjaciolka ta co wczoraj mowila ze jest w ciazy wyciaga mnie do sklepu zeby jej jakas bizuterie nawesele wybrac bo ida w sobote zgodzilam sie ale jakos nie mam weny
 
Może mnie ktoś uspokoic?W pracy dużo siedzę przy komputerze i jak siedzę za długo to zaczyna mnie pobolewac podbrzusze,w domu też.Kiedyś tak nie było.Czy to może znaczyc że coś niedobrego się dzieje?
 
KArola może to od długiego siedzenia w tej samej pozycji ciezko mi powiedziec ja plamiłam po łyzeczkowaniu prawie miesiac az do @ dopiero o 1@ sie uspokoiło i przestałam plamic a pobdrzusze długo pobolewało
ja zmykam do wanny troszke do ładu sie doprowadzic musze sie wziąć w garść na 15 ide po M do pracy i jedziemy do castoramy i szkiełka do okularów ide nowe zamówic a potem po ta bizuterie
miłego dzionka dziewczynki dziekuje za dobre słowo :-)
 
Właśnie wróciłam od okulisty, ale jestem zmeczona, jakbym maraton przebiegła, a jechałam samochodem......

Chyba muszę się na chwilę położyć, bo normalnie wymiękam...
Poklikam potem!!
Narazie słoneczka!
 
karola, od zabiegu mineło już troszeczkę czasu, ale faktycznie siedzący tryb pracy może mieć na to wpływ, jak się niepokisz to zadzwoń do swojego gina, napewno ci coś poradzi
 
reklama
Do góry