reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie miałam usg,lekarz oglądał tylko moje badanie krwi i histopat. i jako że dał pozwolenie zaczęliśmy staranka.Po zabiegu jak wczesniej pisałam gdzieś w okolicach 14 dnia pobolewało ale po tabletce przeszło,uznałam wtedy ze to owulacja,zresztą konsultowałam to z lekarzem.Potem był spokój i teraz znowu.@mam dostac dopiero za 1.5tygodnia.
 
reklama
Witam Was:)

Właśnie wróciłam z badań, jak mnie Pani w okienku podsumowała to mnie lekko wgniotło w podłogę prawie 400 ale trudno, gdyby tylko dały odpowiedź to byłoby łatwiej.


Mąż zaniósł dzisiaj moje zwolnienie do kadr a tam Panie mu gratulacje składają - masakra.


Idę dzisiaj do lekarza po dalsze zwolnienie, porozmawiam z nim o zabiegu w ogóle, zobaczymy co mi powie...
 
Witam!
Niusi@ ja tez zrobiłam test jest dwa dni po terminie @ i nic tylko że mnie poprostu zwala z nóg jest mi niedobrze wczoraj to był nawet mały pawik dlatego też dziś zrobiłam betę o 15 mam wynik.

A z innej beczki siedzimy wczoraj sobie spokojnie z m a tu nagle słychać kap kap:szok::szok::szok: sąsiad nas zalał normalnie ręce mi opadają:no::no::no:, to taki eee lumpek co jak wchodzi do klatki to ja czuję go na drugim piętrze, poprostu masakra:crazy:, idziemy do niego walimy dzwonimy a tu nic w pewnym momencie drzwi się otwierają (nie zamkniente) a tam facet wody niedokręcił :wściekła/y::baffled::wściekła/y:

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki :laugh2:
 
magdalenka, jakie badania robiłaś??
szafirek witaj, niekoniecznie miła ta przygoda, ale jak macie ubezpieczone mieszkanie to się nie martwcie. a i trzymam kciuki za wysoką betę
 
szafirek no to niezły sasiad :crazy::baffled::confused:
ja zobacze co bedzie czy @ przyjdzie czy nie ogólnie od jakiś kilku dni mam awersje na dym nikotynowy a to dziwne u palacza ;/;/;/
coż co ma byc to bedzie ....
pozdrawiam dziwczynki:-)
 
dziewczyny mam problem z suwaczkami nie mam rzadnych a jak chce wstawic nowy to wyskakuje taki komunikat pomoże któraś :)
You have included 5 images in your message. You are limited to using 4 images so please go back and correct the problem and then continue again.

Images include use of smilies, the BB code
 
reklama
Do góry