reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
pixella77, nie testowałam, ostatnia @ spóźniła sie u mnie cztery dnia, codziennie robiłam test i codziennie wychodziła I, teraz nie chce sie niepotrzebnie denerwować, nie mam żadnych objawów na ciąże, pewqnie @ przyjdzie, jutro pojutrze, po po jutrze....
 
guska 35 ja zrobiłam test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, wziełam srednia z liczby dni ostatnich 6 mies i wyszły mi wtedy II, jak zrobiłam pre-test 5 dni wczesniej to wyszła mi tylko jedna...
Magdalenko ja miałam zabieg 24.07 nie plamiłam juz od niedzieli a to wczoraj ciach... taka ciemno brazowa krew
 
ja cierpliwie poczekam, ostatnim razem nie wierzyłam już testom, by się utwierdzić w przekonaniu ze jednak fasolka jest poszłam na betę i wtedy spadłam na ziemię...
 
beta nie kłamie, jak ona wyjdzie poniżej 5 to fasolki brak i już.... anawet jak wyjdzie to jescze nic pewnego ....
u mnie fasolki nie było, było jajeczko puste a bety miałam ponad 44tys :-) więc jak teraz zobacze II to do czasu pierwszego usg chyba nawet swojemu m nie powiem by nie zapeszać
 
Ja też myślę że nawet do pierwszej @ po zabiegu plamienia nie są niczym innym jak tylko oczyszczaniem się.... ale z tego co mówił gin muszą to być plamienia bezzapachowe i raczej nie powinnyście mieć jakiś dużych bólów.... ja po 2 zabiegu krawwiłam chyba tylko 2 dni a teraz po 3 prawie 3 tygodnie..... chyba nie ma reguły....
 
Kurcze dziewczyny ale macie teraz czas, najgorsze jest oczekiwanie na zrobienie testu... przed ostatnią ciążą staraliśmy sie 5 miesięcy i te dni po owólce strasznie się dłużą....
 
Witam i wszystkich serdecznie pozdrawiam. Troche mnie nie było, za tydzien to jest 14 sierpnia biore slub i - ciagel mam cos na głowie z tego tytułu. Za niedługo minie miesiac po stracie córeczki - staram sie trzymac i cieszyc sie ze zblizajacego sie dnia, choc czasem to bywa trudne.

Mam równiez do Was pytanie czy kazdy z Was miał robione badanie H -P ? Pytam sie bo ja jeszcze do dzis tak myslalam , ale widocznie sie mylilam. Na wypisie ze szpitala pisało mi ze materiał pobrano do badania H - P. Mija czwarty tydzien i wciaz nie miałam wyników, gdy dzis zadzwonilam do szpitala pielegniarka powiedziała mi ze prawdopodobnie pomylili sie i wpisali błedne nazwisko stad te opóźnienie - ale po jakims czasie zadzwoniła do mnie pielegniarka i powiedziała ze zadnego badania nie miałam robionego , a to co pisze na wypisie okazało sie pomyłka.....

Poza tym jutro ide do swojego ginekologa , z prosba o to czy jak skoncze tabletki antykoncepcyjne to czy bede mogła wziasc jeszcze jedna paczke bez robienia przerwy - co sadzicie o tym? Zgodziłaby sie lekarka?
 
rozumiem, że nie chcesz mieć przerwy ze względu na swój ślub?? napewno gin wypisze Ci recepte, Chyba że bedzie takim ch...., który chcece Ci popsuć najpiękniejszą chwilę w życiu. Ja miałam podobnie, dzień ślubu wypadał mi akurat na 2-3 dzień @, na szczcęście uratowały mnie tabletki. A badanie HP miałam, oczywiście nic z niego nie wynikało...
Carii, uszy do góry i częściej zaglądaj do nas
 
reklama
witajcie
ja dzis 10 godz w pracy..padam!
Carii- po kazdym poronieniu i przedwczesnym porodzie oddają łożysko do badania histopatologicznego! obligtoryjnie!
przewaznie na wynik czeka sie do 4 tygodni.
 
Do góry