reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Biorę tylko acard, nie robiłam żadnych rozszerzonych badań, tylko te na zepsół antyfospolipidowy - wynik ok. Jakoś miałam wewnętrzne przeczucie że tym razem będzie dobrze - puki co jest i wierzę że tak zostanie:-)
 
reklama
Naala, Doris piękne suwaczki :tak::-)
Doris po tym co przeszłaś, to jak teraz reagujesz jest normalne, może jak już będziesz czuła ruchy maleństwa będzie Ci łatwiej wytrzymać do kolejnych wizyt

Lumia i jak tak kolejna beta?? Zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

One jak tam dziewczyny się macie, mam nadzieje że już w domku jesteście :tak: kibicuje mocno i zaciskam &&&&&&&&&&&&

Misia jak Nikoś, lepiej już??

A u mnie trwają "intensywne prace" nad prezentem świątecznym dla nas ;-) w piątek owulka a niechciana @ 18.12. Zobaczymy co z tego "wyjdzie":-):tak:

Pozdrawiam resztę dziewczyn
 
Lumia - no moze i czrownica , ale z jakimi dobrymi wiesciami cie przywołałam :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymam mocno :-) musi byc ok , wierze w to :tak:

Misia - jak Nikos , lepiej juz ?

Doris - bedzie dobrze &&&&&&&

Anula - &&&&&&& za staranka

Naala - gratuluje :-)

Lena - w 6 miesiacu brałam duomox i z małym wszystko ok :-)

buziaki
 
Pisze z komórki więc nie odniosę się do wszystkich z osobna.

Ja w ciąży brałam 3 razy antybiotyk bo miałam infekcje pęcherza wiec nie trzeba się martwić. Będzie dobrze.

One i Ewel jak tam u Was?

MisiaMonisia jak synuś?

Za staraczki trzymam kciuki :-)

Właśnie sobie przypomniałam, że ostatni okres miałam właśnie rok temu :-) a teraz moje szczęście je cycusia :-)

Kto teraz następny w kolejce do rozpakowania się?
 
Doris i Naala piękne suwaczki :)

Dziękuję dziewczyny ze pytacie.
Nikos od dziś jest na antybiotyku. Wczoraj robiliśmy powtórne badania i znowu wyszło (tak jak w niedziele) ze ma bakterie w moczu. W przyszły wtorek znowu będziemy robili badanie moczu i posiew.
Nikos od wczoraj w ogóle nie chce jeść...nawet mleka...No i spada z wagi.Trochę dziwi mnie to ze lekarz dał nam antybiotyk A nie skierował nas do szpitala.No bo na pusty żołądek antybiotyk ? :(
Jak jutro nadal nic nie będzie jadł to przejdę się do innego lekarza.Ktoś może w końcu cos z tym zrobi.
Ciągle tylko śpi...po 2-3 H...wstaje pobawi się godzinę i znowu zasypia :/ W nocy spi 10 h i tez nie chce cyca :/
 
Czarna tez myślałam o cukrzycy...zwłaszcza ze jest genetyczna...A moja mama i jej rodzeństwo ja mają...No i ja miałam w ciąży (byłam na insulinie).Mam w domu glukometr więc mogę zmierzyć Nikosiowi poziom cukru tylko nie wiem czy nie lepiej zbadać z surowicy...wynik wtedy jest dokładniejszy.
Zrobiłam dziś Mu na kolację taką rzadką kaszke, liczyłam ze zje chociaż kilka łyżeczek...A on po jednej miał odruch wymiotny. Burczy mu w brzuszku z glodu a nic nie chce jesc :(
Serce mi po prostu pęka :(
Byliśmy już u 3 lekarzy...każdy tylko przepisuje inne leki i nikt nie robi nic z tym ze mały nie chce jesc.
Dziś się poryczalam...bo już nie wiem co robić :(
 
reklama
MisiaMonisia A podawałaś coś przeciwbólowego? Ja bym obstawiała zęby... Niechęć do jedzenia, temperatura - by do tego pasowały. Zmierzyłaś poziom glukozy - zmierzenie nawet glukometrem da Ci jakiekolwiek pojęcie i będziesz wiedziała czy robić badanie z krwi. Przede wszystkim pilnuj by nie doszło do odwodnienia (czy pieluszki zasikuje i jak często - spadek wagi może być spowodowany odwodnieniem!, czy ma suchą skórę, usta, w buzi, czy jak płacze ma łzy)
 
Do góry