reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

One to normalne , też tak miałam , pisz tu swobodnie a poczujesz ulgę , wiele dziewczyn ma podobnie . Z dnia na dzień będzie lepiej , a bilirubina spadnie i wypuszczą Was do domku , pozdrawiam i slę buziaki i uściski

Lumia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Hej.
Troszkę mnie nie było bo byłam przeziębiona:( Strasznie sie czułam,prawie dwa tygodnie trzymał mnie katar i ból gardła,odkaszliwałam aż tak ostro...ale juz czuje i widze poprawe:)

DZIEWCZYNY SERDECZNE GRATULACJE ! MACIE JUZ SWOJE CUDY PRZY SOBIE !:)

oNE GŁOWA do góry,to szpital tak właśnie męczy,w domu poczujesz się znacznie lepiej,dasz radę! Uściski dla Malutkiej:)

Lumia kciukasy zacisniete:)&&&&&&&&&:)

 
Lumia Kciuki, ja też na początku schizowałam a miałam usg co dwa tygodnie.

Za tydzień mam wizytę,mam nadzieję,że usg mi zrobi i że z cytologią wszystko ok. U mnie z kolei jak dziecko się nie rusza to się martwię czy wszystko ok, a jak się rusza to z kolei aż się wykrzywiam z bólu i weź tu matce dogódź.
 
Iwix to u mnie tak jest,czasami szaleje,że tak jak mówisz aż mnie podnosi jak kopa zasadzi a czasami takie leciutkie ciągu dnia:)

Ty na jakim jestes etapie?:)
 
Najgorzej jest w nocy (na szczęście tak tylko do 12 godziny) i jak długo siedzę przewraca się z boku na bok i wypycha łokcie.U mnie końcówka bo 34 tydzień.Niby lekarka mówi,że teraz to już nie ma się czym martwić ale zawsze ten strach pozostaje.
 
Doris nie wariujesz, to normalne, też przez to przechodziłam. To są uroki ciąży po poronieniu - ciągły strach. Nie wiem jak ja przetrwałam w tym czasie ale pamiętam, że nerwy doprowadzały mnie do płaczu. Teraz kiedy już czuję ruchy, jestem spokojniejsza bo wiem, że maleństwo żyje...
:nerd:
Lumia trzymam za Ciebie kciuki:laugh2:

U mnie niestety 2-tygodniowe przeziębienie skończyło się stanem zapalnym całej twarzy, zębów, uszu od ostrego zapalenia zatok, a co za tym idzie - straszny ból i utrata 2 kg. Skończyło się na antybiotyku, podobno duomox jest bezpieczny ale i tak się boję.
 
Melduję, że mój szkrab ma już 7,2cm i jest zdrowy od góry do dołu:-D

Lena antybiotykiem się nie martw, ja też brałam w ciąży z córką bo mi ząb się popsuł tak masakrycznie, że pół twarzy miałam spuchnięte.

Lumia gratuluję i trzymam kciuki&&&


Pozdrawiam was wszystkie!!!
 
Doris biorę lutkę 2x100, ale już odstawiam w tym tygodniu - muszę od niej trochę odpocząć bo pewnie coś koło 20tyg-25tyg znów do niej wrócę ze względu na szyjkę, do tego acard i letrox100 no i w tym tygodniu femibion2 zaczęłam:-) Suwaczek chciałam wstawić ale jakieś błędy mi wyskakują:no:
 
reklama
Do góry