reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Olasec to prawda, moja Marysia też pneumokoki ma za darmo, a to dlatego że ma sferocytoze wrodzoną. Dodatkowo ma darmową szczepionkę 5w1, ale tutaj to nie wiem dlaczego
dlaczego...Pewnie też przez wadę...

A jak Michałek, jak sobie radzicie?
 
reklama
Mashafre u nas super :-) Michałek świetnie się rozwija, ma już 2,5 miesiąca i waży prawie 6,5 kg. Jest bardzo pogodny, uśmiecha się ciągle. Na codzień nie pamiętam, że ma wadę serca bo wszystko ładnie się zarasta o nie widać po nim choroby. W tym roku będziemy mieć najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia bo nareszcie mamy nasz wyczekiwany cud. Jest naszym oczkiem w głowie, kochamy go najbardziej na świecie :-)
 
Kajusia Skarbie witaj na świecie!! :-) rosnij zdrowo Kochana na pociechę Mamie i Tatusiowi! :-)

Onemore gratuluję Tobie i J! Odpoczywaj i zbieraj siły bo teraz już masz dla kogo! :-) i czekamy na kolejny wpis!
 
One
Zaglądałam tu co chwilę, czekając na tak cudowne wieści:)
WITAJ na świecie Maleństwo:) A dla szczęśliwych Rodziców gratulacje:) :-):-):-):-):-) KAJA witaj Cudzie!!!!!;-):rofl2::-)

One a jak Ty się czujesz?
 
One gratulacje Kochana!!! KAJUSIU witaj księżniczko na świecie :*
One wracaj do zdrowia, i obyscie jak najszybciej wróciły do domku i cieszyły się sobą!!!
GRATULACJE raz jeszcze :*
 
reklama
Do góry