reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny :) oj dawno tu nie zaglądałam,
OneMoreTime - gratulacje kochana :) jak się cieszę że Ty już tak daleko
Ja niestety bez maleństwa choć staramy się nadal.
Za mną ogromne zmiany, przeprowadziłam się w inny zakątek Polski i pozmieniało się wszystko co z tym związane - mąż dalej ten sam :rofl2:
Pozdrawiam Was ciepło !!!
 
reklama
maqa, witaj po przerwie :happy: a staracie się intensywnie? konsultujecie staranka z lekarzem? jakieś dodatkowe badania robiliście? Być może właśnie te wielkie zmiany i stres z nimi związany spowodował, że fasolka się nie zagnieździła jeszcze? Pewnie jak się troszkę uspokoi, to pojawią się dwie tłuste krechy na teście ;-):tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
One nasza rocznica w czwartek :)) ja też się słabo mam skurcze mnie łapią nie wiem czy to braxtony ale chyba tak skoro nie bolą tylko powodują dyskomfort, czuje jak wszystko w środku się zaciska i mam wtedy parcie by się położyć lub usiąść to mi pomaga najbardziej. Jesteśmy nad morzem dużo chodziłam może to wina intensywnych dni... Sama. Nie wiem, biorę magnez i nospe. W pt wizyta zobaczę co powie doktorka.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
U mnie niestety koniec mojej bajki. Beta 25. Czyli jak zwykle jest o wiele za niska. Ja juz tak miałam 3 razy wiec wiem jak to wygląda. W zdrowych ciazach beta na tym etapie była kilkanaście razy wyższa. Dlatego te testy wychodzą dodatnie i ujemne bo podejrzewam, że w 12 dpo jak robiłam pierwszy test beta była wyższa, a teraz już spada. Dziś 15 dpo. Czekam na @
 
Doris tam mi przykro ! Trzymaj sie i do następnej próby.
Ja dzis z kolei po raz drugi na becie bylam i jest 2401 wiec sie ciesze strasznie ale i meega boje usg za 1,5 tyg nie wiem jak wytrzymam.
 
Doris kurde strasznie to wszystko dziwne. Tak mi przykro <przytul>

Stokrotka85 u Ciebie wszystko ładnie wygląda na tą chwilę. Gratuluję :-)

A u mnie zaczyna się 36 tydzień, hurra :-) chyba po mału zacznę pakować torbę do szpitala :-)
 
Olasec suuper ze juz koncoweczka ja moją córeczkę urodzilam w 38 tyg. Wiec szykuj sie Kochana juz niedługo ujrzysz malenstwo.Powodzenia i trzymam kciuki na maxa!!!
 
Olasec Ja urodziłam 35t1d - i też wciąż sądziłam, że mam czas się spakować :-p

stokrotka85 Te oczekiwanie na USG zawsze się dłuży. Całą ciążę żyłam z myślą o kolejnym USG. Zaraz po USG nie sposób doczekać się kolejnego:laugh2:

Doris :-(Trzymaj się! A lekarze podejrzewają jakąś przyczynę?
 
reklama
Moja beta nawet do 30 nie doszła. Pewnie była wyższa jak testowalam pierwszy raz w 12 dpo, a najwyższa wczoraj rano jak była piękna tłusta kreska. Potem już coraz gorzej. To moja kolejna ciąża biochemiczna. Mam dość. Chyba powinnam odpuścić i cieszyć się ze mam już dzieci.
Teraz kreska na tescie prawie niewidoczna. Wiec spadek jest cały czas. Pewnie jutro, może pojutrze dostane @. Najgorsze jest to, że nie ma przyczyny. Biorę masę leków, a i tak jest tak samo po raz kolejny.
Komórek NK nie badalam ale przecież biorę leki. Żelazny zestaw wraz z encortonem.

Na razie muszę zniknąć z forum. Musze odpocząć, pomyśleć, nie przeżywać tak tego ze wszystkim się udało a ja stale z tyłu.
Przesyłam Wam buziaki, odezwę się jak trochę się odezwę myślami od tematu ciąży
 
Ostatnia edycja:
Do góry