reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Doris ja nie jestem expertem ale dr dubrawski coś mi tam wykładał o tych komórkach nk i to chyba właśnie była główna przyczyna ciąż biochemicznych. Nie wiem co na to się bierze ale coś mi świta że wtedy chyba te szczepienia wchodzą w grę... no chyba że motam coś nie tak to przepraszam... Tulę Cię mocno... jeśli czujesz taką potrzebę to jak najbardziej odetchnij, ale jeśli znajdziesz siłę na dalszą walkę to myślę że powinnaś jednak się jeszcze skonsultować i może sprawdzić te nk... Trzymam za Ciebie kciuki nieustająco &&&&
 
reklama
Doris nie trać nadzieji ona umiera ostatnia . Nie jestes tutaj sama mi tez sie nie udaje ale wierze jeszcze że wszystko sie zmieni jeszcze nie straciłam nadzieji . Odpocznij zrelaksuj się , Przemyśl to wszystko i zacznij od nowa bo nic nam nie pozostaje jak zaczac od nowa jeszcze raz z naładowanymi bateriami i czystymi myślami !! Pozdrawiam i przesyłam duzo ciepłych słów .
 
Ostatnia edycja:
ewel, to okropne, że przez całą ciążę - nawet na tym etapie co jesteśmy - radość przysłania nam wieczny strach o każdy dyskomfort, każde kłucie, ciągnięcie itp.....:no: czy tym razem to normalne, czy jednak zwiastun czegoś złego.... nie wiem jak Ty, ale ja jestem MEGA wyczerpana PSYCHICZNIE TĄ HUŚTAWKĄ :baffled::confused2:

Doris, kurcze......... nie wiem co powiedzieć... odpocznij kochana, nabierz dystansu i sił. Dziewczyny podpowiadają inne badania, może warto się chociaż zaznajomić z tematem :happy: Pozdrawiam cieplutko :-*


A tak z innej beczki: używałyście może adapterów na pasy bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży? jakie macie doświadczenia?

J przyjechał i jedziemy na działeczkę poleżeć pod gruszą :happy:
 
OneMoreTime ja nie używam adapterów do pasów bo tak w moim jak i męża samochodzie mam idealnie pasy dopasowane, że nic nie uciska i są ułożone między piersiami i pod brzuszkiem :-) ale podobno się sprawdzają i kobiety są zadowolone z tego.
Miłego wypoczynku z mężusiem. Przytulajcie się ile wlezie i korzystajcie z jego pobytu :-)
 
Hej dziewczyny przez ostatnie dni mialam straszne mdłości od bladeho switu do ok poludnia tak samo jak w pierwszej ciazy z moja córcia a dzis jakos nic. Jak to ja juz mam dziwne myśli ale naprawde dzis nic.Nawet kawe wypilam lekka- tez mialyscie podobnie?
 
Doris Kochana bardzo mi przykro :( trzymaj się cieplutko
One Mąż nie robił jeszcze badania nasienia. Z moim gin ustaliliśmy, że jeśli w czasie wakacji nie uda się zafasolkować, to zrobi badanie we wrześniu. Ostatnio udało się za pierwszym razem, a teraz pół roku za nami i nic. Pytałaś czy ćwiczę nadal, odpuściłam w czerwcu, ze względu na różne wyjazdy, jak się ochłodzi to będę znowu biegać, bo przy takiej temp. to by mnie znosili z chodnika. Dzwoniła dziś do mnie koleżanka ze szpitala którą poznałam w czasie poronienia. Udało się jej, jest w 8 tygodniu. A ja zamiast się cieszyć, to po zakończonej rozmowie rozkleiłam się strasznie. Jak człowiek ma 20 lat to myśli tylko, żeby w ciążę nie zajść, a 10 lat później marzy, żeby ta chwila w końcu nadeszła. Pokręcone to życie...
 
Hej dziewczyny mdlosci znowu lekko wrocily, za mną 6 juz zastrzyk , zaraz musze wykupic kolejne opakowanie . Mowila ze.na te pierwsze nie moze mi dac ze znizka ale kolejne juz tak. Wy macie refundowane zastrzyki z clexane? ja jak narazie za 10 zastrzykow place 114 zl oby chociaz pomogly. Trzymam kciuki za wszystkie!
 
Stokrotka85 ja długo miałam nie refundowane ale chyba od 2 miesięcy wypisuje mi na znizke:-) ale powiem szczerze, że już mam dość tych zastrzyków. A ostatnio lekarz mi mówił, że jeszcze ok 6 tygodni po porodzie będę musiała je brać.
 
kurcze tak dlugo? ja mialam nadzieje ze po kilku lub kilkunastu tyg bedzie mozna przestac je robic jak juz łożysko zacznie pracowac nad całością. Pewnie wiecej sie dowiem na kolejnej wizycie, nie jest to przyjemne mam siniaki rycze ale wierzę ze bedzie dobrze.
 
reklama
Black, niestety często tak jest... ten kto nie chce i nie planuje zaskakuje "od ręki" a im bardziej się pragnie tym trudniej :confused2::baffled: pamiętam jak miałam 21 lat i płakałam jak @ mi się tydzień spóźniała... a ostatnimi czasy płakałam z całkiem innego powodu...

Olasec, nie wiedziałam, że clexane bierze się nawet po porodzie...:szok:
Kupiłam dzisiaj używany adapter. Fajna sprawa - nie muszę przytrzymywać pasa ręką, żeby brzuszka nie uciskał :happy: Jutro jedziemy nad morze, więc wypróbuję w trasie.

Stokrotka, ja miałam od początku clexane ze zniżką. Tyle, że jest problem w aptekach z dostępnością przyjmowanej przeze mnie dawki ( 0,6 ) i czasami muszę trochę po aptekach pojeździć. Jaką dawkę przyjmujesz?
 
Do góry