reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

marta, ja miałam na fundusz robioną i wyszłam tego samego dnia :tak:ale skoro jesteście przygotowani na takie koszty a będzie szybko i wygodnie, to nie ma się nad czym zastanawiać. A co jeszcze będziesz robić?

Dzisiaj zadzwoniła babeczka z gabinetu gina i przełożyła mi wizytę na poniedziałek - 2 dni mniej czekania i J będzie mógł zemną pójść :-) Jak będzie wszystko dobrze, to chyba powiemy już młodemu (synowi J).... wydaje mi się, że i tak coś podejrzewa, bo za każdym razem jak jest u nas zaczyna temat dziecka i co bym chciała: chłopczyka czy dziewczynkę, czy jak będziemy mieli dziecko, to nie odsuniemy do na bok itp....
 
reklama
Ja dzis bylam u lekarza tak mnie ciągnęło.bolalo....ale dzidzis fika koziołki he fajnie było to zobaczyc.... Wszystko jest ok mam.brac magnez ciut wiecej odpoczywac i jak nic macica rosnie o ciagnie mnie

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
One no u nas w szpitalu na wszystko trzeba min 3 dni być więc decydujemy się na prywatne. A co będę jeszcze robić to nue wiem bo mam do niego dzwonić w poniedziałek i mi powie. Ja będę robiła wersję full więc pewnie trochę tego będzie. .. na pewno mówił o amh którego też nie robiłam. ..
Ewel dobrze że pojechałas spokój na wagę zlota...
 
20150611_093729.jpg

Moja malutka :)
Misia a ja się właśnie zastanawiam czy to co ją męczy to kolki, bo u nas to wygląda tak, że ona raczej nie placze tylko się tak pręży jak by chciała zrobić kupę a nie mogła. Ale robi normalnie. Więc zastanawiam się czy to kolka, czy to ja coś zjadłam czy to wina dokarmiania mlekiem modyfikowanym, bo od mieszanego karmienia też mogą boleć brzuszki :( W ogóle to ciężko ostatnio usypia, na rękach śpi a jak ją odkładam zaraz się budzi. Czekam, żeby był już ten 4 miesiąc i żeby brzuszkowe kłopoty odeszły w niepamięć a po moich przejścich ze starszym wiem, że to wszystko nie jest łatwe ale w końcu minie...

Kochane, życzę owocnych starań a przyszłym mamom dużo zdrówka :)
 

Załączniki

  • 20150611_093729.jpg
    20150611_093729.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 47
Kinia śliczne maleństwo. Co di kolek nie pomogę bo na szczęście nas to ominęło ale usypianie tylko na rękach znam bardzo dobrze do dziś wszyscy wspominają jak śmiesznie wyglądało odkładanie maluszka do łóżeczka , chociaż dla mnie to nie było wcale śmieszne. .. ale wszystko jest do przetrzymania. Z każdym miesiacem jest lepiej :-) cierpliwości życzę.
 
Kinia sliczna ta Twoja córcia:tak::-)
Może to nie kolki....bo u Nas prócz prężenia się, podkurczania nóżek, twardego brzuszka......był jeszcze przeraźliwy płacz...a kupkę mimo wszystko robił normalnie.
Podobno od ogórków swieżych mogą boleć brzuszki....Moze jadłaś?
Niki miał przedwczoraj atak...myślałam ze to kolka wróciła, jak Wam pisałam....ale przeanalizowałam co jadłam i co piłam.....i doszłam do wniosku ze brzuszek Go bolał po Kubusiu (marchew,banan,jabłko).....Podobno banany też powodują bóle brzuszka.
Ogólnie to jem wszystko...Nawet truskawki:tak: Pierwszy raz jak zjadłam truskawkę (jedną) to wyskoczyło Nikosiowi kilka krosteczek......więc zrobiłam przerwę....później zjadłam 3 sztuki i było ok.....Ostatnio zjadłam 7 i też nic :-)...

Jeśli chodzi o usypianie......to Nikoś też zasypia na rękach.......ale tylko wieczorami,bo w dzień w bujaczku-leżaczku :tak:

OnemoreTime nooo Kochana.....Jeszcze ok 2 tygodnie i pewnie poczujesz ruchy maleństwa........a jeszcze tylko 24 tygodnie i przytulisz Kruszynkę:happy: Zleci moment :tak:
 
Ostatnia edycja:
Kinia, Madzia to przesłodka kruszynka :tak::-)

Misia, oby :sorry:

Wczoraj wieczorem zadzwonił do mnie gin. Powiedział, że otrzymał wyniki prenatalne z krwi i są " bez zastrzeżeń" :-) Nie mogę się doczekać poniedziałku, żeby się upewnić, że moja małpka fika sobie w brzuszku...

A jutro ma być upał, więc zrobiliśmy zapas jedzonka na grilla i jutro na cały dzień na działeczkę jedziemy - będziemy się objadać i leżakować pod gruszą :-)
 
Witajcie :)
weekendowo wątek zamarł :) piękna pogoda zachęcała do innych rozrywek :)
Właśnie dostałam info od prof. Przejrzał wyniki i mam wystawione kilka skierowań na badania m. in. histero i coś jeszcze z krzepliwości, ale nie wiem czy nie będę wszystkiego robić w warszawie, tak przynajmniej podpowiadała pani z recepcji. No zobaczymy.... teraz czekam na @ i jak się tylko pojawi to dzwonię i jadę bo mam się stawić w 2-4 dniu cyklu na badania i wizytę.
Miłego dnia :)
 
reklama
Witam wszystkie aniolkowe mamusie i życzę powodzenia każdej z Was.
Kiedyś bywalam tu częściej teraz odbilam sie Od forum, a dziś zaglądam i kogo widzę OneMoreTime ogromne gratulacje kochana tak sie cieszę, że Wam się udało: )

Ja zostałam mamą w lipcu 2014 przez okres ciąży miałam ten lęk i obawy, ale udało się i każdej z Was tego życzę: )

U nas chorobowo mały miał gorączkę, a teraz ma wysypke to podobno infekcja dostał antybiotyk, a dziś jedziemy na kontrolę żeby pani dr zobaczyła co to za wysypka.

Pozdrawiam Was wszystkie i każdą z osobna.
 
Do góry