reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

ewel, nikt mi nic nie mówił o testach papa ... byłam umówiona na badania prenatalne a w ramach tych badań miałam to usg z wszystkimi pomiarami i pobrali mi krew na jakieś badania z krwi. Ale nie pojawiły się podczas wizyty słowa: testy papa. A Ty miałaś tylko usg? Może moje 3 poronienia były wskazaniem do tych badań.... ?

Kurka, ale jestem zakręcona... :baffled:
 
reklama
No na testy papa. Trzeba wyrazić zgodę ale jak mówisz z krwi przy usg to chyba to... Bo raczej nic innego. Po prostu ją dużo czytałam o nich o gadałam z lekarzem i często usg jest super papa źle wychodzi... I jest stres... Wtedy już inwazyjne się robi i wychodzi zazwyczaj jak w usg... Te papa się myla często dają dużo leku i strachu...
 
Pewnie gdzieś prywatnie chodzisz i robią bo kasę mają za to... O tym lekarz powinien porozmawiać powiedzieć co to za cześć badania czemu służy itp.. Masakra
 
OneMoreTime ale fajnie, że usg dobrze wyszło. Test z krwi na pewno też będzie ok :-)
Co do wzdeć to ja bardzo wymiotowalam i prawie nic nie jadłam a i tak je miałam i to tak bolało, że szok. To trzeba przetrwać.
 
OneMoreTime aż sie poryczałam na widok zdjecia Maluszka :zawstydzona/y:
Cudowna dzidzia......widac rączki i nóżki :happy: Niech rośnie zdrowo Kruszynka :*

A zarys brzuszka juz widać :tak:...poczekaj jak niedługo Cię wysadzi :-D


Ja w czwartek mam wizytę u diabetologa :baffled: Krzywa cukrowa wyszła mi niezbyt ładna..i pewnie wg Pani Dr nadal mam cukrzyce :baffled: Aż sie boje jechać na tą wizytę.....
NAjgorsze że muszę wyjechać z domu o 7:00 rano...a wrócę pewnie koło 13:00 :eek:
Miałam zostawic Nikosia mojej mamie ale On tyle godzin nie wytrzyma bez jedzenia....a z butelki nie chce jeść....dlatego muszę wziąć Go ze sobą...Masakra:nerd:
 
ewel, faktycznie, powinien to ze mną obgadać. Pozostaje już mieć tylko nadzieję, że będzie ok :sorry:

Olasec, a kiedy Tobie przeszły te wzdęcia? Może jak dupka odstawię, to też mi odpuszczą...?

Misia, no i nawet paluszki widziałam :-) oby cukier się u Ciebie unormował &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
OneMoreTime nawet nie wiesz jak mnie cieszy Twoje szczęście :happy:


Dziwi mnie tylko to ze jak badam w domu cukier glukometrem to mam bardzo dobry.....a na krzywej cukrowej na czczo wyszedł mi wysoki.....dzień przed nic takiego nie jadłam więc nie wiem dlaczego :confused:
Zobaczymy co powie mi diabetolog. Ale mam mega stresa...bo nie chce brać insuliny :no:
 
reklama
A mylas dobrze ręce przed spr cukru glukometrem? Albo może paski są za długo otwarte? Ja miałam podobnie tylko w domu cukier wyzszy a na krzywej b. Dobry i kiedyś mierzylam 3 razy za kazdym razem inny wynik i coś z paskami chyba nie tak już..
 
Do góry