reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hey dziewczyny, dzis rano bylam na becie bo okresu wciaz nie mam a jest 36 dc wiec wieczorem sie wszystko wyjasni. Ale watpie czy cos z tego bedzie bo nie mam zadnych objawow i testy ciazowe tez raczej negatywne ( po dluzszym czasie sie pojawiaja slabe kreski ale wtedy juz chyba nie powinno sie odczytywac) . Niemniej sama jestem ciekawa wyniku, trzymajcie kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Masha, ja wczoraj byłam na spacerze i nie mogłam się powstrzymać przed wejściem do dziecięcego i pooglądaniem ciuszków dla niemowlaka :sorry::-) a Ty na tym etapie to już w ogóle nie ma się co dziwić;-) no właśnie, nie zapomnij o jakiejś wystrzałowej koszuli dla siebie - może też załapiesz się na jakieś zdjęcie jak maleństwo przyjdzie na świat :-p;-)

Dzisiaj 12 tc :-) i 3 kg więcej na wadze :sorry: czyli I trymestr kończy się jak wybije 13 tc ?

Zaczynam powoli schizować, bo już niemal tydzień odkąd podglądałam mojego maluszka... dzisiaj mi się śniło, że poszłam do toalety i całą wkładkę zalaną krwią miałam :szok: brrrrrr..................... oby do poniedziałku. J jutro przyjeżdża i w poniedziałek idziemy razem. J pierwszy raz zobaczy maluszka :happy:

gloria, niby nie powinno się odczytywać testów po 10 min. ale jeśli bladziochy wychodzą, to coś w tym musi być :tak: &&&&&&&&&&&&&& dawaj znać :happy:
 
Ostatnia edycja:
Gloria6 trzymam kciuki żeby beta była pozytywna :-)

OneMoreTime tak chyba 1 trymestr się kończy jak się 12 tydzień skończy. Pamiętam, że ja jak juz weszłam w 13 tydzień to już byłam szczęśliwa, ze jest bezpiecznej. Ale czas leci:-)
 
1 trymestr kończy się w 12t i 6dniu to jest ostatni dzień 1trym a 13t to już 2trymestr :) czyli w sumie 1dzien 14tego tygodnia ja dziś witam 2 trymestr ufff i mi lepiej
 
gloria6 No to kciuki zaciśnięte!!! Mi się nigdy nie zdarzyło jak robiłam test, że cienie cienia nie wskazywały na ciążę. Początkowo też myślałam, że to może taki fabryczny pasek - bo musiałam dobrze się przyglądać pod światło, aby zobaczyć kreskę. Daj koniecznie wieczorem znać!
Mi tam dziewczyny nie przeszkadzało stresować się dalej, mimo że pierwszy trymestr się kończył :laugh2: Każda wizyta u ginekologa: "A co jeśli coś jest nie tak?". Potem dlaczego jeszcze nie czuję ruchów, może serduszko bić przestało, dlaczego tak mało się rusza, albo znowu dlaczego tak dużo. I cała pozostała gama "problemów".
 
Mi minął tydzień od usg i od tygodnia nie mam już tych myśli... Myślę że jeśli teraz jest dobrze bije pięknie serduszko dzidzia zdrowa ja dbam o siebie to musi być dobrze
 
reklama
A jednak testy sie pomylily :( a wlasciwie to taka nauczka zeby je wyrzucac po 10 min a nie siedziec i sie w nie gapic godzinami. Beta <0,1. :(((
 
Do góry