reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
anty2 Witaj:)

Dziekuje Wam Dziewczyny:)
Angelstw jasne,ze widzialam,ze odpisalas:)Dziekuje

Dziewczyny dzisiaj mój 28dc ostatnie dwa miałam co 29dni ,ale srednia to 30.
Dwa dni przed @ mam plamienia brazowe,bola mnie mocno plecy.Narazie cisza...

MASHA trzymam mooocno &&& zeby wszystko było dobrze...nawet tak nie mow ,ze Twoja przygoda sie juz konczy.Napewno jest wszystko ok.

Dziewczyny chyba zobaczylam cos bladorozowego na papierze.Czyli czekam na okres...
 
Ostatnia edycja:
Anty gratki kochana!!! Fajnie, że wróciłaś i to z takimi wieściami:-) Za mega nudne 8 miesięcy:tak:

Ona walnij jutro testa. Jak nic nie wyjdzie to wtedy możesz czekać na @ puki co&&&

Masha &&&&&&&&&&&&& daj znać jak się macie!

Pozdrawiam dziewczynki:-)
 
No i dziewczyny rozkręca się....masakra
jestem załamana.tak liczyłam na ten miesiac...na ten cykl...
Wypisuje sie chyba na jakis czas z forum. Zycze Wam powodzenia i napewno zajrze do Was...:)Pogratulować BOBASKÓW i II kreseczek...:)
 
Dziewczyny, nie wytrzymałam… zadzwoniłam do mojego ginekologa i powiedział, żebym dziś do Niego przyjechała – ja na to, że qrde nie mam jak bo jestem poza miastem na konferencji, i że to wyjazd służbowy… To powiedział okej, proszę przyjechać jutro. Więc pobyłam na tej konferencji – ale nieobecna myślami. Idę do toalety, a tu już tak jakby różowo – myślę sobie, kurczę – czy praca jest dla mnie ważniejsza niż ciąża? NIE! Zadzwoniłam ponownie do mojego lekarza i zapytałam czy mnie jednak dziś przyjmie, a on na to że przecież mnie nie ma…ja mówię, że jakoś dojadę i będę. Była godz. 15 – powiedział, że do 17 muszę przyjechać żeby zrobił mi USG. Więc poszłam do Prezesa i powiedziałam, że muszę wyjść i nie wiem czy wrócę. I czy mogę wziąć samochód służbowy – a on na to, że okej. Więc popędziłam do lekarza, łzy leciały mi ciurkiem…
Lekarz zrobił USG, jest zarodek i ma 5,9 mm co wg gina wskazuje na 5 tydzień (wg om powinien być już początek 7…) … nawet uchwycił serduszko, biło słabo bo powiedział, że jest jeszcze mało płatków czy czegoś tam (nie zrozumiałam i nie wiem…) ale spróbuje – no i troszkę słyszałam J powiedział, że nie wie co z tego będzie…ale póki co jest wszystko w porządku – jest zarodek, jest ciałko żółte i on nic złego nie widzi, a plamienia się zdarzają… to USG nie było jakieś super dokładne, ale mam nadzieję, że się sprawdzi. Dał mi dupka 3x dziennie, już wykupiłam i jestem w domu po pierwszej tabletce. Na konfernecję nie wróciłam, odpoczywam w domu. Lekarz powiedział, żeby nie dźwigać, oszczędzać się i odpoczywać.
Mam nadzieję, że będzie dobrze… proszę trzymajcie kciuki i módlcie się za Nas!!!
 
Witajcie
Jestem, jestem.Angelstw ...dziękuje za pamięć!!!!!
U mnie nic nowego w sumie, dlatego czytam ale nie piszę. Dziś byłam na usg, w lewym jajniku pęcherzyk ponad 18mm, termin kolejnej @ 30.11.
Poza tym to cieszę się, że u was dobrze, że cieszycie się brzuszkami. Ja stale mam nadzieję, że mi się uda ale z tą nadzieją momentami gorzej. Czas leci, rok się kończy a ja coraz starsza, a tak chciałam urodzić jak jeszcze trójka z przodu ;-)

Masha...odpoczywaj i idź na zwolnienie! Praca nie najważniejsza teraz

Buziaki dla całej reszty!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Masha Kochana.........Aż sie popłakałam jak przeczytałam Twój post.........Widzisz mówiłyśmy że będzie wszystko dobrze......bo będzie już tak do końca......Zobaczysz :tak:
Cieszę sie ze jednak zawalczyłaś o swój cud :happy2:
Bierz Dupka tak jak zalecił lekarz.....Ja brałam 2x dziennie....ale jak w 7tc wylądowałam na IP to kazano mi też brać 3x .
Kurcze ale się cieszę :-D Aż zapomniałam Ci pogratulować :-D Gratulacje Kochana :*

Dbaj o siebie........i tak jak napisała Doris najlepiej idź na zwolnienie. Niech nawet na Ciebie krzywo patrzą ....miej to gdzieś......Najważniejsza jest teraz Dzidzia :tak:
Staraj się dużo leżeć.....Najlepiej na lewym boku ;-) I nic nie rób......Ja chłopa zagoniłam do sprzątania etc ;-)


ONA nie ten cykl to kolejny.......ale nie odpuszczaj............Tylko dzielnie walcz. Zobaczysz ze się opłaci <przytulam>
 
angelstw, naala dziękuję:tak:
ona jeśli to faktycznie @ to przykro mi, ze jednak przylazła. Ale pamiętaj będą kolejne miesiące i cykle, nie poddawaj się
mashafre super, ze to fałszywy alarm. &&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Masha - Ja też się popłakałam jak czytałam twój wpis. Nie wiem czy pamiętasz jak ja pisałam tutaj po powrocie. U mnie z usg wynikało, że ciąża też ma mniej. Nie pamietam tygodni jak z nimi było ale coś na zasadzie, że powinien być 7 a był 5, na pewno dwa tyg różnicy i u mnie do 8 albo 9 nie było widać serducha tak się mały nie rozkręcał. Też zaczęłam plamić, dość sporo na brązowo. ODPUKAĆ!!!! wszystko jest ok. Więc głowa do góry!!!!! :) plamienie wcale nie musi oznaczać niczego złego. Moja koleżanka czerwoną krwią kilka miesięcy brudziła i ma kilkuletnią córcię. Jeśli nie masz stresującej i ciężkiej pracy ja bym na twoim miejscu jeszcze kilka tyg posiedziała. Czemu? Głowę czymś zajmiesz. Ja przy pierwszej w 6 tyg jak poszłam na zwolnienie tak się martwiłam że w depresje popadałam. Teraz wytrzymałam do września i poszłam na zwolnienie głównie dlatego że w pracy jestem na nogach 12,5 h a to jest za ciężkie dla malucha.

Grunt żebyś czymś myśli zajęła a maluszek zobaczysz że ci pokaże że wszystko będzie ok!!!! ;)))
 
Do góry