reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hehe Misia ja mam to samo! :-D jak się przekręcam w nocy i poczuję ruch Jaśka to uśmiecham się do siebie i zasypiam dalej ;-)

oj mnie też zgaga męczy...jeszcze 2 tygodnie temu dręczyła mnie tylko na wieczór a teraz już zdarza się że czuję jak doskwiera rano i przez dzień. Póki nie męczy mnie kiedy leżę, to jakoś ją znoszę, ale na wieczór radzę sobie szklanką mleka przed snem...pomaga mi zasnąć nie czując zgagi, a w nocy jakoś już nie mam z nią problemu. Także wypróbuj mleko. Czytałam gdzieś również że dziewczyny ratują się łyżką śmietany, zwykłej 12%, albo migdałami. Musisz popróbować i zobaczyć co zadziała na Ciebie. A w najgorszym wypadku poradź się gina - chyba są jakieś leki które bezpiecznie można łyknąć w ciąży na zgagę ;-) a no i mówią żeby spać z głową uniesioną wyżej, nie na płasko wtedy też odczucie zgagi może nie być aż tak mocne.
 
reklama
Haha Masha :-D dobre
Ale powiem Ci że u mnie może to byc możliwe.....mąż ma kręcone włosy....Ja też podobno jak byłam mała to miałam loczki, ale przed roczkiem mama mi ścieła włoski i się wyprostowały..........Tak więc Kevinek może mieć burzę loków :-D Nasz Mały Kręciołek :-D


Anglestw dziękuje....na pewno dzis wypiję przed snem szklankę mleka :tak: O migdałach kiedyś słyszałam, ale powiem szczerze że nie przepadam za Nimi zbytnio :-p
 
alza - GRATKI!!!! Czekamy na zdjęcie maleństwa! :)

mirabelko
Witamy! Światełko dla Twojego Aniołka
[*]. Na każda przychodzi pora, wcześniej lub później ale przychodzi więc cierpliwości i zostań z nami :)

misia - moja siostra miała potworne bóle głowy, przed ciążą udało sie jej zrobić rezonans i okazało się, że ma jakieś zwężenie w głowie które powoduje że krew czasem słabiej płynie co tworzy ból. Dostaje od lekarza recepte na zastrzyki, które w ciąży mogła brać. Wiadomo, że nie często bo ból w ciąży wyjątkowo zdarzył się dwukrotnie tylko ale zastrzyk był zbawienny.

Zgaga? Ja tego (tfu tfu tfu) nie doświadczyłam jeszcze ;) ale też słyszałam o dobrym wpływie mleka :)

Masha - też słyszałam o włoskach powodujących zgagę. Przesądów i wierzeń co nie miara ;))

A my dziś po kolejnej wizycie, serduszko bije jak dzwon, cytując ginkę :) wczoraj nas maluch nastraszył, bo przytuliłam się do męża na kanapie leżąc swoją prawa stroną i po ok 1 min poczułam taki kłujący ból że myślałam, że coś sie stało. Maly przestał sie ruszać, a brzuch zrobił sie taki twardy jak kamień. Co jakiś czas tylko wystawał twardy guzek, który wydaje mi sie był nóżką/raczką/dupką ale nie czułam jak sie przemieszcza i cały czas w tym samym miejscu. Ból szybko zniknąl ale malucha poczułam dopiero po godzinie albo dwóch. Byłam bliska pojechania na pogotowie. Ginka mówi, że jeśli się powtórzy to wprowadzamy nospę. No i brzuch twardnieć mi może max 5 razy dziennie.

A jak u was dziewczynki?Często się napina? Mnie to nie boli ale nie jest przyjemne :/
 
Masha to u mnie też Jasiek kudłacz się zapowiada :-D:-D

martavel mnie też twardnieje brzuszek ale nie często. Ważne jest żeby tego twardnienia nie mylić właśnie z wypychaniem dupki/główki etc. przez dzidzia...wczoraj miałam wieczór taką sytuację: leżę i patrzę na brzuch, po chwili z lewej strony zrobił się aż spiczasty i twardy :-pale po lewej i u góry był miękki :sorry: po chwili cały zrobił się miękki i równy. Wiem że to był Jaś, bo po chwili zaczął mnie kopać tam gdzie wystawała "gulka" na brzuchu. Przy skurczach BH twardnieje mi cały brzuch, wtedy sprawdzam gdzie kończy mi się macica - najłatwiej mi ją wtedy wyczuć :tak:
biorę magnez, rano taki musujący a wieczorem w kapsułce. W razie twardnień ginka też kazała łyknąć nospę
 
Dziękuję za przyjęcie;)

U mnie na szczęście obeszło się bez szpitala. Lekarz w szpitalu powiedział, że wszystko ładnie samo się oczyściło i nawet tabletki na oczyszczenie nie są potrzebne i odesłał mnie do domu. Nawet nie wiecie jaką ulgę poczułam;) Powiedział, że jeśli dalej nic się nie bedzie działo i hcg przy najbliższej miesiączce będzie poniżej 2 to po pełnym cyklu możemy starać się znowu. Czytając Was napawam się jeszcze większą nadzieją, że już na początku stycznia może i nam się uda i znowu będzie maleństwo mieszkało w moim brzuszku;) długo zajęło Wam ponowne zajście w ciąże?

zdrówka dla Was i maluchów!:)
 
Ostatnia edycja:
Mirabelka ja straciłam Zuzię jak widzisz na suwaczku w 19tc. - supeł na pępowinie.
Nawet nie wiesz jak ważne dla mnie było usłyszeć od ginki że po pierwszej @ możemy znów się starać!! Dużo było głosów że powinnam była odczekać, że przecież po takim wysiłku organizm powinien odpocząć...zdecydowaliśmy z Mężem nie czekać. W końcu oboje pragnęliśmy dzidzi ;-)
Nie czekaj na nic, tylko jak masz zielone światło to próbujcie od razu! Nam się udało szczęśliwie za pierwszym razem :tak: także jak widzisz wszystko może się zdarzyć ;-)

super że obyło się u Ciebie bez zabiegu i organizm sam się ładnie oczyścił:tak:
 
Alza ogromne gratulacje!!!

Ona i jak tam, łamiesz się czy trzymasz dzielnie;-) Kiedy testujesz???

OneMoreTime no to nieciekawie w pracy, oby się ułożyło:tak: No i daj znać koniecznie co lekarz powie, za dobre wieści&&&&&&&&&&

Mam pytanko do dziewczyn, które się znają na tarczycy:tak: W ostatniej ciąży we wrześniu tsh mi skoczyło do 3,35. Brałam wtedy 1 tab. letroxa 50 i po wyniku podwyższyłam sobie do 1,5 tab. Nie zdążyłam pójść do endo bo ciąża skończyła się szybko. W połowie października zbadałam sobie tsh ponownie i wynik był 0,39 także zmniejszyłam letrox do 1/2 tab. dziennie(tak brałam na początku i miałam ładne wyniki). A mój dzisiejszy wynik to 3,1:-( I teraz albo pojechałam za bardzo z obniżeniem dawki leku albo jestem w ciąży??? Tak czy siek nie wiem czy mogę zwiększyć dawkę ponownie do 1,5 tab.??? Bo jeśli jestem w ciąży to znając swoje wyniki 1 tab. mi nie obniży wyniku a do endo idę dopiero w pon. Nie wiem czy nie nagmatwałam za bardzo:sorry:Pomóżcie dziewczynki:-)
 
reklama
Naala mam zamiar wytrzymac do soboty chociaż,ale mam testy takie zwykłe te o czułości 10 i baaardzo mnie korci jutro zrobić.:)

Ale ta moja temp....:(
W sumie ze wszystkich mierzonych to jest najwiekrza,po owu pare dni miałam 36,7 to pierwszy raz miałam taką ,w tamtym miesiacu nie mialam powyzej 36,6,ale pewnie nic z tego....
 
Do góry