reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Martavel.... Mój Synuś na środowym usg ważył 480 g :)
Tak jak pisałam okazuje sie ze jest 2 tygodnie starszy ;) Dlatego termin z usg jest o tyle przesunięty :)
U nas lekarz też nie podał długosci.
 
reklama
Dziś siedząc u lekarza i czekając na badania przyszła kobietka, która była w 12 albo 13 tyg na test PAPPA i miała dużo większy brzuch niż ja teraz. Chociaż moja ginka mi mówiła aby się nie przejmować że brzuch mam niewielki bo nie ma to znaczenia dla wielkości dziecka. Mogę mieć mały brzuch a urodzić Olka który będzie ważył i ponad 4 kg.

Dziewczyny a jak wasze brzuszki? Mocno widoczne? Ja może zaraz zrobię fotkę swojego i wrzucę :)
 
o to my :) ciąża 21.jpggrubas 21.jpg
 

Załączniki

  • ciąża 21.jpg
    ciąża 21.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 47
  • grubas 21.jpg
    grubas 21.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 52
Masha, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :happy:


Moja najlepsza, najbliższa przyjaciółka powiedziała mi, że na tym etapie to był tylko embrion.... Wyrozumiale odpowiedziałam jej, że gdyby straciła ten embrion to którejś z jej córek teraz nie byłoby na świecie...:-(Wybaczyłam jej, bo nie była nigdy w tej sytuacji i nie wie co czuję i co powiedzieć...ale chyba nie zapomnę nigdy...
 
Ostatnia edycja:
martavel śliczny chłopczyk Wam rośnie :tak:

my po wizycie jak zwykle uspokojeni :tak: Młody rośnie książkowo, wymiary z USG idealnie wskazują na 25tc. ;-)
Jasiek ułożony jak na plaży :-p ginka powiedziała, że na tym tym etapie ciąży położenie dzidzia jest tak zmienne jeszcze, że nie powinno się go określać. Łożysko wysoko na przedniej ścianie. Szyjka z USG długa na 3cm - bez zmian - więc taka moja uroda, że nie jest zbyt długa :-p będzie mniej do skracania do porodu :-D ale...

przy badaniu na fotelu okazuje się że dopada mnie jakaś infekcja, której nawet jeszcze poczuć nie zdążyłam, więc już wczoraj zaaplikowałam globulkę. Do tego pojawia się rozwarcie zewnętrzne... - nie wielkie ale jest - ginka mnie uspokajała, że na tym etapie, przy drugiej ciąży może się tak dziać. Mam się nie martwić, ćwiczyć, rozciągać się, dużo spacerować, na basen chodzić jak infekcja ustąpi czyli prowadzić całkiem normalny tryb życia ;-) i wiecie co sobie uświadomiłam wczoraj? że jeszcze 10-11 tygodni i ciąża będzie donoszona!! :szok: ale jak to? że już tak szybko?! :szok: i ja się pytam gdzie się podziały te 25 tygodni które już za nami :-D
w ciągu tygodnia przybyło mi w obwodzie brzuszka 2cm, na wadze od początku ciąży mamy 7,5kg na plusie.

a my z Brzuszkowym prezentujemy się tak:
Zobacz załącznik 652332Zobacz załącznik 652333 raczej nie ukrylibyśmy już mojej piłeczki :zawstydzona/y:;-)
 
Angelstw - pieknie wyglądacie :)Brzusia zdecydowanie nie da się ukryć, piekna piłeczka :) u mnie jeszcze jak widać piłeczki nie przypomina... Ja też mam infekcję, która zaczęłysmy leczyć po 12 tyg i do tej pory jeszcze się za mną wlecze, bo choć nie specjalnie coś ciekło, to stopień czystości był zły więc się nie rpzejmuj. Oby wyleczyć do porodu!
Też mam wrażenie, że po 12 tyg czas zaczyna lecieć bardzo szybko...:)
 
dZIEWCZYNY SUPER ! GRATULUJE WAM WSZYTSKIM CUDOWNYCH SYNKÓW !!!! I SUPER,ZE WSZYSTKO IDZIE DOBRZE:)

Mi chyba jednak nigdy już nie bedzie dane miec takiego brzuszka...czuje ze znowu sie nie udało,nie wiem czemu.I nawet juz tu do Was nie pasuję...
 
ONA to my tu może trochę za bardzo przenosimy nasze ciąże na to forum...
na pewno Wam się też w końcu uda...czasem droga do tego szczęścia jest długa i kręta, ale cel jest do osiągnięcia!!
Nie możesz się poddawać! Kiedy powinna @ wredna przyleźć? Kiedy jakiś teścik?
 
Ona, nie załamuj się... bądź dzielna! Masz jeszcze tydzień i 3 dni widzę do testowania, będzie dobrze, MUSI BYĆ :tak:

angelstw - świetna czapeczka :-D no i brzusio ekstra, jakbyś piłeczkę połknęła :-)

martavel - Twój brzuszek też fajny :-D

ja wczoraj wracając z pracy kupiłam sobie jeszcze jeden test i od razy zrobiłam, pozytywny :tak:ciekawe tylko czy wszystko dobrze... tak strasznie się boję :-(
 
reklama
OneMoreTime wiem jak bolą takie teksty....i chciałoby się powiedzieć "nie przejmuj się tym"........ale wiem po sobie że nie idzie. Na każdym kroku słyszy się podobne gadanie.........ale właśnie od osób, które takie coś nigdy nie spotkało.
Tylko MY wiemy jaki to jest ból psychiczny i fizyczny.
Dobrze powiedziałaś koleżance....chociaż pewnie i tak tego nie zrozumiała.

Masha będzie dobrze. Wszystkie trzymamy mocno kciuki &&&&&&&&& :tak:


ONA nie możesz tracić nadziei. Musisz wierzyć że sie uda!!!! Jeszcze półtora tygodnia i teścik......oby był POZYTYWNY z dwiema grubaśnymi krechami ;-):happy2:. Tego Ci życzę z całego serca.


Martavel, Angelstw śliczne brzusie :-D

My wyglądamy tak:
21+2.jpg
Zdjecie zrobione przed chwilą :happy: Na plusie mamy 5,300 kg :happy2:

Martavel jeśli chodzi o wielkość brzuszka...to Twój gin miał rację.....Nie ma to znaczenia. Moja bratowa nie miała dużego brzuszka....a Oskarek urodził się z wagą 4510 g :-)
Zresztą może Cię pod koniec nieźle "wysadzić" :tak:
Najważniejsze że Synuś rośnie i jest zdrowy ;-)
 

Załączniki

  • 21+2.jpg
    21+2.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 46
Do góry