reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc dziewczyny,

Ale mnie nie bylo, u nas urwanie glowy do porodu tylko 5 tygodni( ze wzgledu na cukrzyce wywolaja mi porod miedzy 38 a 39 tc) mamy ostatnie remonty w domu latanina zeby dokupic ostatnie rzeczy dla bombelka, konca nie widac i ciagle mi sie wydaje o juz mam wszystko a za chwile sie okazuje ze jeszcze to i to :)

Wczoraj bylam na kontroli 33tc maly wazy 2300, wszystko jest ok, wod plodowy narazie nie przybylo takze nie ma paniki, gorzej szyjka przez te szalenstwa w domu w 2 tyg szyjka z 4.6cm spadla do 2.9 takze dosc szybko i duzo, zalecenia lezec lezec lezec a robota sie chyba sama zrobi :) ?

Sorki ze ja tak tylko o sobie ale nie ma szans zebym doczytala co u was,

Za staraczki &&&& milion kciukow i fluidkow ~~~~~

Za "zapylone" rowniez kciukow i nudnej ciazy !!


A to ja w 33 tyg


Buziakiii
 

Załączniki

  • 1409053394446.jpg
    1409053394446.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 46
reklama
MashaFre spokojnie, ja jak zaciążyłam z Zuzią to nie miałam totalnie żadnych objawów..no może jedynie piersi inaczej bolały niż zwykle przed @, żadnych mdłości, bóle brzucha jak na @...to tym razem jakoś wszystko szybko do mnie przyszło. Więc jak widzisz każda ciąża jest inna i nie ma reguły...może masz rację, żeby lepiej zrobić betę, no w dzień planowej @ beta powinna pokazać czy coś jest na rzeczy.

Magdalena oszczędzaj się w miarę możliwości, wyglądacie prześlicznie :tak:spokojnego donoszenia ciąży bez żadnych komplikacji na końcówce!!
 
Witajcie
U nas juz po serduszkowaniu. Staranka byly w 13,14 i 17 dniu cyklu. W 14 dniu piekny plodny sluz ale bol owu w 16 dc, a wtedy m nie bylo wiec juz nie wiem czy sie udalo czy nie bo w 16 dc sluz calkowicie nieplodny. No ale zolnierzyki tez troche zyja - mam nadzieje ze dlugo.
Prosze o magiczne kciuki bo mysle.ze jak 7 wrzesnia @ nie przyjdzie to bedzie dobrze.
Pozostalo czekanie.
Przesylam Wszystkim buziaki, nie pisze imiennie, bo w pracy jestem ale trzymam kciuki za brzuszki i staraczki.
 
Ostatnia edycja:
Angelstw sliczny brzusio.....rosnie jak na drożdżach :-)

Magdalena cudnie wyglądasz...........już nie mogę się doczekać u siebie takiego duzego brzusia :tak:


Masha ja Kochana ani razu nie puściłam pawika ;-) W poprzedniej ciąży też nie. Jedyne co mnie rusza to jak wchodzę do sklepu zoologicznego żeby kupic cos swojej seterce. Smród tych wszystkich karm,zwierząt jest odrażajacy :eek:

Co do mojego suwaczka....to masz racje ......pokazywał 3 tygodnie i parę dni.....wtedy Angelstw napisała że to "Najmniejsza Forumowa Fasolinka Misiowa" :-). A tu 11.......a właściwie 12 .......szok :-D


Doris będziemy trzymać kciuki :tak:
 
Angelstw &&&&&&&&& zaciśnięte ;-) Czekamy na dobre wieści :tak:

Ja w poniedziałek muszę zadzwonić do Przychodni czy przyjmie mnie na wizytę lekarz który robi mi usg (w innym gabinecie)..........chodzi mi o te L4.......Jak sie nie zgodzi to będę szukać innego gina lub pójdę do lekarza rodzinnego.
Też będę prosiła o kciuki....ale to przypomnę sie jeszcze w niedzielę :-p;-)
 
anglestw, mówisz i masz &&&&&&&&&&&&&&&&&
Doris, jak jest sprzyjające środowisko to chyba nawet 3 doby mogą przetrwać ;-) ooo, doczytałam, że nawet do 5 dni :-)
Magdalena,piękny brzusio :-) Rozumiemy brak czasu i cały czas kciuki trzymamy:tak:
Masha, a leki jakieś będziesz brała w tej ciąży? wybacz, ale nie zakodowałam, czy pisałaś o tym...:sorry2:też wydaje mi się, że beta powinna w dzień terminu @ coś pokazać. Ja zrobię test nie tylko dlatego, że się niecierpliwię, ale dlatego, że od razu muszę leki na podtrzymanie zacząć brać. Więc im szybciej tym lepiej.

A ja chyba już świruję... wydaje mi się, że mi się kręci w głowie i czasami jakoś tak słabo albo gorąco.... jestem przekonana, że to potęga podświadomości i nerwy, bo w poprzednich ciążach dopiero po 4tc jakieś objawy mi się pojawiały. Raz tylko pamiętam, że już przed testem byłam przekonana o ciąży, bo nie smakowało mi uwielbiane przeze mnie cappuccino, które piję codziennie :tak: ehhh... oby do soboty:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Hej Wam ;-)

OneMoreTime - leki? nie mam pojęcia, nie rozmawiałam z ginem o tym... powiedział, że jak będą dwie kreski to żeby do Niego zadzwonić i się umówimy. Nie mam pojęcia.

angelstw - trzymam &&&&

Doris - ja zawsze trafiałam na artykuły, że plemniki wewnątrz mogą przeżyć od 3 do 5 dni . ekstremalnie 7. Ja mają sprzyjające warunki. i oczywiście &&&& za to, żeby efekty starankowe były zadowalające :tak:

u mnie dziś dzień @ - póki co nie ma, ale ja to różnie dostawałam zawsze... czasem od razu rano, a czasem w ciągu dnia. Na betę jeszcze nie poszłam, poczekam co będzie przez najbliższych 48h ;-) pewnie z tych nerwów i stresu też może mi się 2 przesunąć, więc nie nakręcam się.
 
Dziewczyny dziękuję za kciuki!! ;-)

Jesteśmy po wizycie, jako że byłam z Mężem dziś to najpierw USG, aaaaa Mąż stał wpatrzony w monitor ja w obraz i banan na budyniu od ucha do ucha
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
serduszko ślicznie bije, a Groszek fikał dziś jak szalony
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
obwód główki i brzuszka wskazuje na 15+3, natomiast co doktorkę zaciekawiło, to długość kości udowej wskazuje na 14+5 i tu powiedziała, że chłopcy mają krótsze kości udowe niż dziewczynki, więc wielce prawdopodobne że może być chłopczyk
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
Mąż twierdzi że dopatrzył siusiaka między nogami, ja nie widziałam, doktorka nie potwierdziła, bo mówi że może to być też pępowina, więc na 100 % pewności dalej czekamy
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif

cytologia pobrana, szyjka czysta, długa, uformowana, zamknięta
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
i dobrze wyczuwam ruchy po lewej stronie - bo Groszek tu ma nóżki
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
zresztą czułam pod głowic USG jak się ruszał, a na monitorze widziałam w tym czasie jego ruchy
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif


jestem napojona mega pozytywną energią na najbliższy czas, aż mi się skakać z radości chce!!!!
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif


Zobacz załącznik 640689


Zobacz załącznik 640691 tu machał rączką do nas ♥
 
reklama
Angelstw śliczności.......czyli może będzie synuś.....fajnie.......wywróżyłaś pisząc "GROSZEK" :-) Gratuluję udanej wizyty Kochana :*:*:*:*

Ja dzis miałam sen...........że urodziłam dziewczynkę :-) Może tak będzie ;-)


Dalsze kciuki za staraczki........i za ich pozytywne teściory &&&&&&&&&& ;-)
 
Do góry