reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
karola1388 trzymam kciuki, mam nadzieję, że z mamą wszystko ok


tekla G R A T U L A C J E :)


mamusia synka ja miałam w tym miesiącu test obciążeniowy już dwa razy (dwupunktowy) i za każdym razem przed podaniem glukozy sprawdzali cukier glukometrem najpierw. Miałam niski i babka mówiła ok. to można podać glukozę.
Reakcje organizmu są różne (widziałam kilka, jak leżałam na endokrynologii), więc możesz zawsze poprosić o sprawdzenie glukometrem.


Jesteś z Łodzi? Ja robiłam w Multimedzieplus i w Luxmedzie (sprawdzali przed podaniem).


Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki :) U mnie owulacja ... zaraz będzie albo trwa więc ja zajęta jestem :p
 
Tekla
Orgomne gratulacje,jak sie cieszę,że kolejna zafasolkowana,nudnej ciąży kochana

no to wysylam fulidki dla staraczek,oby wiecej takich radosnych informacji~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Joaro ​owocnych staranek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&77
Karola bede pamiętać w modlitwie o Twojej mamie,jasny gwint powinna jechać do szpitala.Naprawde widze że czasem z rodzicami to jak z dziećmi,przychodzi taki czas iedy to dzieci upominaja rodziców o dbanie o swoje zdrowie,faktycznie mama uparta,mam nadzieję że będzie dobrze....
 
Ostatnia edycja:
Powiedzcie mi czy ciągnięcie podbrzusza to normalne na tym etapie ciąży? I przepraszam, że dzisiaj nic konkretnego nie pisze ale nie mam humoru jakoś :-( Chodze jakaś rozdrażniona, o wszystko krzycze na męża.
 
Jeeeeju, hona, strasznie Cię przepraszam! Cały problem w tym, że jak piszę z komórki (a zazwyczaj do Was piszę z komórki), czasem się dzieją różne dziwne rzeczy. Raz mój post na przykład wylądował w zupełnie innym wątku...

Karola, oby z mamą było wszystko w porządku. Wszystkie trzymamy kciuki.

Joaro, to nie siedź tutaj tylko wykorzystuj męża do utraty tchu!

Tekla, no widzisz, pięknie! Oby tak dalej :) Ani się obejrzymy, a będziesz wrzucać zdjęcia z genetycznego ;)

Czekamy, ciągnięcie jest jak najbardziej normalne i naturalne. Ciesz się, przynajmniej wiesz, że coś się dzieje i rośnie ;) Mnie np. nic nie ciągnęło prawie, ale chyba jestem wyjątkiem w tej materii. A bardzo tego ciągnięcia wypatrywałam. Miałam za to inne atrakcje.
 
Tekla najserdeczniejsze gratulacje i mega kciuki za piekny przyrost &&&&&&

Karola duzo zdrowia dla mamy &&&&&&&, udar mowisz powazna sprawa jak najszybciej do szpitala nie ma to tamto.

Aga no cosz to sie przyplatalo, masakra!!!! bedzie dobrze &&&&&&&&&&&&&&&& za Was

Pozdrawiam Dziewuszki :) :)
 
Ostatnia edycja:
Wykorzystany i sobie pojechał, ale wraca jutro wieczorem, albo w sobotę :))) będzie intensywny weekend
Ja porobiłam badania wszystkie wymagane i w czwartek wizyta w poradni. Mąż też zbadany. Ciekawe co powie lekarz. Co dalej i jaki plan.
 
Tekla, kochana, tak się CIESZĘ!!!!! GRATULUJĘ CI!!!

Karola, przykro mi z powodu mamy, udaru nie wolno lekceważyć, nawet jeśli był niewielki!!


Kochane, dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa i kciuki - uffff, odetchnęłam z ulgą. Dziecię jest, serducho bije, fikało już troszeczkę, ma rączki, nóżki ... tak się z mężem wzruszyliśmy, że nawet zapomniałam zabrać zdjęcie z gabinetu :-):baffled: Maluszek jest trochę młodszy niż z OM - zgodnie z moją opóźnioną owulacją - i według usg dziś jest "dopiero" 10t5d i nie dało się jeszcze zrobić genetycznych. Oczywiście lekarz obejrzał, pomierzył, powiedział, że wszystko jest w porządku - wymiary, przezierność karkowa, widział już kość nosową itd... :tak::tak::tak: Właściwe genetyczne za 2 tygodnie: 31.10. Proszę Was o kciuki i modlitwę.

Całuję Was wszystkie mocno i Wasze brzuszki :-)
 
reklama
Moja talia nie dość, ze juz od dawna nie jest wklęsła, ona...ona jest wypukla jak siedzę :D Ale to chyba tylko ja się czuje takim hipopotamem, bo wszyscy mówią, ze dobrze wyglądam.

Z tymi całymi staraniami to muszę Wam powiedzieć, ze mam koleżankę starają a się o drugie dziecko, której maz regularnie z powodu pracy wyjeżdża i coś im nie wychodzą te starania, wiec od jakiegoś czasu robi testy ovu i jeździ po całej Polsce. Niecały tydzień pojawiły jej się kreski, wiec popedzila na jeden koniec Polski, dzisiaj znowu jej wyszły dwie i miala inne objawy świadczące o ovu, wiec wsiadła w autobus, maz nie mógł akurat rozmawiać, wiec nawet mu nie powiedziała, ze jedzie. Będzie seks niespodzianka :D:D:D
 
Do góry