reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Nisiao będzie dobrze ! trzymam &&&&&&&&&&&&&&& .

Wydaje mi sie ze owulacje miałam około 1-2 września. A ja raczej nie zwracam uwagi czy dni są płodne czy nie , bo zazwyczaj kochamy sie z męzem codziennie, dopiero od poniedziałku jak mu powiedziałam że chyba jestem w ciązy to jakoś nie chce, stwierdził ze sie boi bo coś może uszkodzić.

W dodatku w sierpniu miałam jazdy z @ . Pierwsza sie pojawiła 8 sierpnia i trwała tak jak zawsze 6 dni, były 4 dni spokoju i zaś zaczęłam krwawić, trwało to 5 dni . Nie wiem czy na to nie wpłynął stres przed ślubem i wyjazd nad morze ( jestem ze śląska) .
 
jestem kochane.

kobietko witaj.jeszcze chwile i chwileczke i bedziecie działać:-)nim się obejrzysz,a zaskoczysz i na wakacje urodzisz:-).
magnolia witaj.pamietam cie,jak opisywałaś co sie stało u was...cieszę się,ze powoli wszystko wraca do normy,że z mężem lepiej...a jak ty sie czujesz? jakie imie nadacie synkowi?
loi u nas zaczną grzać wieczorem albo jutro rano-wyczytałam w gazecie:-D:tak:.

witam nowe aniołkowe mamusie...***....

dziewczyny ja się nie nadaję na matkę...:no::no::no::no::-:)-:)-:)-:)-(....tyle się staraliśmy o Ale,tyle przeszłam,tyle o nią walczyłam,a teraz jak już jest to brakuje mi do niej cierpliwości....chodzi o to zasypianie.teraz 1h płakała,zmuszała się do płaczu,udawała albo sie darła,piszczała w niebogłosy....próbuje nosić ją to mnie bije albo się wyrywa,na łóżku zasypia wieczorem wiec w dzień też czasem próbuje tej formy i nic,w łóżeczku tez problem,głaszczę ją po głowie,smyram też źle...nie mam sił...wogóle ostatnio cięzki czas z nią mamy....wczoraj wieczorem też dała nam popalić...nic nie mogłam zrobić,bo trzymała się moich nóg,nawet do wc nie mogłam iść...na spacery już z nią prawie nie wychodzę raz,że przez pogodę,a dwa-i tu jest wiekszy problem-dlatego,że nie wysiedzi w wózku...próbuje wstawać,krzyczy,kopie no masakra...i nie wiem z kąd u niej takie zachowanie...:-:)-:)no::no:...normalnie wysiadam psychicznie...

Karola nie jszątka .Takie zachowaniew tym wieku jest normą rozwojową .Ja mam dokładnie to samo .
Jeśli to cię pocieszy to napiszę Ci jak wyglądała nasza noc :crazy:
Mała zasnęła ok 22 a już po 23 się obudziła .Bawiła się i marudziła wyrzucając wszystko z łóżeczka do 2 w nocy .Jak już była mocno senna przystawiłam ją do cyca i zasnęła na 15 minut !!!:wściekła/y::wściekła/y:
Po tym czasie obudziła się mega wyspana i ogromnym krzykiem i histerią.Prężyła ,wiła jak wąż,nie dała się przytulić ,więc zostawiłam gada w takim stanie usiadłam obok łóżeczka i robiłam jej opaskę :-D
Ja to dopiero jestem wyrodna matka :-D:-D
Jak się sama uspokoiła po dobrych 20 minutach lub więcej ,wstała ,zaczęła się uśmiechać i do mnie gadać .Tak gadała ,że zaczełam jej tą opaskę mierzyć i mnie złość mineła .Wyjęłam pioruna ,przytuliłam nakarmiłam po raz chyba 10 tej nocy :rofl2: i już myślałam ,że śpi ,gdy otworzyła oczy walnęła szelmowski uśmiech ,usiadła i do mnie :
Mama aaa nie :no::-D:-D:-D
Padła o 4,30 by o 9 podnieść się ze śpiewem na ustach i pełnym zadowoleniu.

O wyjściu do WC nie ma mowy ,bo idzie ze mną .
Wykorzystałam to i gdy ja siadam na sedes to ją sadzam na nocnik tym sposobem nocnikowanie mamy opanowane ;-)
W nocy Daka na oczy nie chce widzieć tylko mnie i z nikim nie zostanie .
Krzyczy ,wrzeszczy ,histeryzuje ,terroryzaje nas wszystkich po kolei ,ale ja się nie poddam i jej nie ulegnę .
Ona mnie testuje a ja ją .
Karola sprawdza na ile matkę można ugiąć by postawić na swoim ,a ja sprawdzam ile dam radę tak wytrzymać ;-):-D:-D:-D
Kochana jesteś najlepszą matką dla swojego dziecka !!!
Pamiętaj o tym .
Jedno co mi przychodzi do głowy to fajna stronka ,którą warto przeczytać .
Fundacja Dzieci Niczyje

i jeszcze artykul ,który warto przejrzeć i wyciągnąć dla siebie pewne wskazówki ,które uważamy ,że akurat to może poskutkować .

Upiorny dwulatek? - BabyBoom.pl

Do odwracania uwagi polecam książeczki "Zabawy fundamentalne "
Karola i morze cierliwości i ocean spokoju jest potrzebny do każdego dziecka w tym wieku .
Trzymam kciuki .
 
Mam jeszcze takie pytanko, bo mnie to nurtuje. Czy jak bedzie mnie badał na USG ale dopochwowo to czy czegoś tam nie uszkodzi ? Teraz sie wszystkiego obawiam.
 
Wszystko będzie dobrze :-) na tym etapie to lekarz tak naprawdę może Ci jedynie potwierdzić czy ciąża jest czy nie, i ewentualnie czy dobrze ulokowana ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& miłych wrażeń życzę :happy:
 
reklama
Do góry