reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agnieszka,a kiedy masz planowaną wizytę u gina? a skurcze masz czesto? czy narazie to spojenie się odzywa?

ja tak miałam dzisiaj, wyszłam po Tymona do przedszkola i tak gdzie mała ma głowę, poczułam takie ukłucia, że musiałam się zatrzymać i głęboko se pooddychać:eek: pewnie na coś mi tam mocno naciskała.. spojenie łonowe też czuję..
no nic, byle do poniedziałku, wtedy mam wizytę, zobaczymy, co mi gin powie..
chciałabym zamknąć 37tc, a potem niech się dzieje:tak: choć prawda taka, że to co teraz czuję, nie musi wcale oznaczać szybko zbliżającego się porodu, a normalne przygotowanie do niego, w końcu 6 tyg to też nie tak długo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziekuję bardzo. Uspokoiłam sie w 100 % i sie ciesze. Dostałam luteinę i folik, a jako antybiotyk coś na A, nie umiem sie rozczytać a recepty jeszcze nie wykupiłam. Czekam na męża i razem pojedziemy :)
 
starania były dokładnie RAZ, chyba nie wtedy kiedy trzeba, sytuacja między nami nieciekawa, więc nie wiem co to dalej będzie. Raczej nie ma szans na dwie kreski bo to musiałby być CUD chyba...
moja przyjaciółka tak zaszła w ciąże, nie wie, w jakich dniach się kochała, dokładnie raz, no i pyk:-Dzaskoczyło:-D
 
To koleżanka musiała mieć na prawde szczęscie :) A podobno ciąża jest dla tych co nie chcą :-D Tak sie zastanawiam , że długo zajść nie umiałam bo mąż se czasami piwko popijał, od sierpnia już nie pije i jakoś w ciąże zaszłam :-D Albo zbieg okoliczności albo się "odblokowałam"
 
Neta póki niema @ to jest nadzieja. Ja kciuków nie puszczam! Chciałabym wytrzymać jeszcze troche. Lykam nospe i licze,że jakoś dam rade.

Loi twardnieje mi brzuch i czuje bóle jak na @ i dretwienie i ból w spojeniu. Skurcze rzadkie,ale dłuższe.

Wizyte mam we wtorek 24.
 
Loi niemam pojęcia,ale to możliwe. Jak czytam o symptomach porodu to to jest jednym z nich, ale na niektórych stronach jest napisane, że poród może być na kilka tyg, a na innych że niedługo więc nie zgadniesz. Trzymajmy się wersji, że rodzimy z terminie. Najpierw ja za 4 tygodnie, potem Ty za 6:) Juchu też ma już długo bóle, a Mała niechce wychodzisz więc mam nadzieje, ze i u Nas tak będzie bo ja bym chciała chociaż jeszcze z 2 tygodnie pochodzić.
 
reklama
CzekamynaIgorka ja nie brałam żadnych leków na podtrzymanie oprócz folika, bo mój lekarz nie przepisuje takich leków.
agnieszkaala jeszcze mnie wyprzedzisz i pierwsza będziesz tulić Filipka:szok:

A tak swoją drogą ciekawe czy dorotka urodziła? Jak nas podczytujesz to daj znać.

Ja po wizycie, szyjka dalej długa ale rozchodzi się od środka, więc jakaś nadzieja, że poród się zacznie jest. Następna wizyta 30 września w dniu kiedy mam termin. Gin powiedział, żebym się raczej zapisała na wizytę, bo nie wiadomo czy do tego terminu urodzę. No i mała ma 3,5kg, co dwa tygodnie mi o 0,5kg rośnie, jeszcze wyjdzie, że 4kg dziecko będę rodzić:szok:. Pytałam się o wody i mówił, że jest ich dość, więc widocznie nie one się sączyły tylko wzmożone upławy miałam.

No i wam się pochwalę, wtedy co mnie tak mąż wkurzył i pojechałam po sklepach pochodzić, to puściłam lotto i pierwszy raz w życiu wygrałam!!! Szaleńczą trójkę - 24zł. Dziś sprawdzałam wyniki chyba 5 razy i mam banana na ustach. Mąż uznał, że następnym razem mnie wkurzy bardziej, żeby 6-stka była:confused2:
 
Do góry