reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Alicja a wy kiedy chcecie zaczac staranka? Bo ja to juz sama nie wiem troche byloby mi w pracy głupio jakbym tak odrazu przyszła z wolnego i znowu ciaza ale z drugiej srony bardzo bym chciala

a teraz mnie zabijecie odnośnie mojego rzucania palenia to wcale nie tak łatwo chyuba nie dam rady dopiero jak 2 krechy na tescie zobacze to mnie zmobilizuje tak jak ostatnio wrrr ale ze mnie brzydka dziewcinka

hmmmm...
ja to czekam do 4 sierpnia co mi ginka powie a pozniej do drugiego ginka co on powie i jak ona i on dadza mi zieolne siwatelko to rzucam palenie i zacyznamy dzialac:))) NIUSIA MASZ RZUCIC PALENIE I TO JUZ BO PRZYKJADE I SKOPIE CI 4 LITERY RESZTA NAPEWNO MI POMOZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja
 
ja tez mam wizyte 4 sierpnia ale moja ginka mowila czekac 6 misiecy ale to dla mnie za dlugo
dobrze postaram sie nie palic ale samam zobaczysz jak to ciezko cholera jak bylam w ciazy nie byl to dla mnie problem a teraz wrrrrr
 
no straszne no nie w sierpniu beda 3 miesiace wiec juz samam nie wiem chciala bym po 3 @ spróbowac najwyzej lekarka mnie za łep powiesi ale skoro lekarze mowia ze jestem zdrowa wyniki mam super wiec chyba nie ma na co czekac
 
w ciąży faktycznie nie ma problemu z rzuceniem palenia, jak zaszłam w ciąże z wika ale jeszcze o tym nie wiedziałam pierwsze co mi przestało smakować to były papierosy, pamietam jak mnie bolał brzuch jak na @ i mama mi zaproponowała na rozluźnienie jednego papierosa bo twierdziłam, ze mam zaparcie... wypalilam niecałe pół i o mało pawia nie puściłam, po drodze do domu zakupiłam test ciażowy i zrobiłam nastepnego dnia rano gdy m jeszcze spał i co zobaczyłam ???II
 
poczekam do 3@ która bedzie w sierpniu i zaczynamy :-)
a teraz spadam do wanienki bo juz wytrzymac nie moge ide piec rybke moje szczescie pracuje do 21 wiec zjemy sobie na kolacyjke
 
reklama
Do góry