reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
slodkie no nie
 

Załączniki

  • 142354454272.jpg
    142354454272.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 17
Wszystkim dziewczynkom dziękuję serdecznie za słowa wsparcia. naprawdę dosć dobrze sie czuję, owszem jakos nie mam ochoty się śmiać i taka zamulona jestem, ale to chyba wina pogody. Kilka razy mi sie łezka dzis zakreciła ale sie trzymam.

moje małe poszło z babunią na spacerek bo to rozrywka dla ludzi, którzy mogą biegac i dźwigać a ja za bardzo nie mogę, m pojechał po jakieś okna a ja wreszcie mogę poleżeć chwilkę i odpocząć...
oj cos tak czuję, że do końca sierpnia zamiast wypoczywać czeka mnie niezły sajgonik z tym moim małym bąbelaskiem...
 
Witam moje smutaski nie macie litości myślałam, że juz nie dotre do końca :-):szok::szok::szok:

przedewszystkim witam nowe kolezanki i przytulam mocno :-)

miruś fotko pierwsza klasa GRATULACJE raz jeszcze :-:-):-):-):happy2:a jak samopoczucie , widzę, że prezent na imieninki męża wypalił a co niech sie chłopak cieszy :-) i głosi dobra nowine tak tak wiem chciałaś to trzymac w tajmnicy no ale cóż trzeba mu wybaczyc :-);-)

mała Ty sie tam za dużo nie pacykuj bo Cie chłopina nie pozna jak wróci haha :-);-);-);-)

pixela - tylę dzielną dziewczynke :-) teraz bedzie juz tylko dobrze i oby do 1 @

sylus kochanie a ty to juz o mnie chyba zupełnie zapomniałas leniu**** ładnie to takie przedbiegi przed ciążą :-):angry:;-):-)

nie wiemm czy dobrze pamietam ale chyba marlena :-):baffled: cieszę sie ze wyniki na cukrzyce ok:-)
reszte dziewczynek pozdrawaim serdecznie i przepraszam jesli pominelam ale juz mi sie wszytko pomieszało która co pisała :confused::baffled::szok:

ja wrocilam z pracy nadrobilam zaleglosci w czytaniu teraz jakis prysznioc bo kleje sie cała duchota ze nie ma czym oddychac chyba jakas burza bedzie
a ja sie teraz pochwale troszke :tak:;-);-) do zrobienia mojego planu w pracy został i niecały 1000zł czyli jeden dobry klient :-)strasznie sie ciesze pozatym odbyłam w pracy dzis osobista rozmowe z kumpela( kierownikiem) i powiedzialam co mi lerzy na sercu zapyatłam czy ma jakies zastrzezenia co do moeje pracy bo jest jakas dziwna w stosunku do mnie jak wrocilam z wolnego a na ze nie ze w zadnym wypadku ze uwaza mnie za jednego z najlepszych pracownikow az mi sie głupio zrobilo:sorry2::confused::baffled::eek::errr:
 
reklama
Do góry