reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
wiecie co powiedziec Wam cos szczerze??? jak znalazlam to forum i Was czytalam to bylam na Was zła ze zamiast ryczeć tak jak ja to Wy sobie gadacie o wlosach paznokciach ciuchach smiejescie sie itd a spotkalo Was takie samo nie szczescie jak mnie.
a teraz to sie zmienilo o 360 s.
i nie wyobrazam sobie ze mogla bym dalej ryczec i miec caly czas dola bo w koncu ttrzeba dzialac i zrobic wszystko zeby historia sie nie powtorzylam a jak sie powtorzy to dalej sie nie poddawac i isc dalej bo w koncu musi sie udac kazdej z nas po prostu musi...
 
Alicja ja tez tak myslalam na poczatku aale trzeba zyc dalej gadacie o planowaniu ja juz sama nie wiem kiedy zaczac jestem po 2@ zaczyna mi sie owulka ale to chyba jeszcze za wczesnie no nie? Im wiecej o tym myślę tym bardziej się boje
 
zobaczcie mój nowy suwaczek...

moja siorka pod koniec nastepnego tygodnia zaczyna monitoring...może za 3 tygodnie okarze się, że po 2 nieudanych próbach do trzech razy sztuka i zostanę poczwórną ciocią...
 
Alicja a wy kiedy chcecie zaczac staranka? Bo ja to juz sama nie wiem troche byloby mi w pracy głupio jakbym tak odrazu przyszła z wolnego i znowu ciaza ale z drugiej srony bardzo bym chciala

a teraz mnie zabijecie odnośnie mojego rzucania palenia to wcale nie tak łatwo chyuba nie dam rady dopiero jak 2 krechy na tescie zobacze to mnie zmobilizuje tak jak ostatnio wrrr ale ze mnie brzydka dziewcinka
 
reklama
:):):):):)
 

Załączniki

  • 102306koffam.jpg
    102306koffam.jpg
    6,6 KB · Wyświetleń: 31
Do góry