reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja tak tylko na chwilę.... kurcze jakoś mam brak planów na weekend a to mój ostatni wolny... następne 3 napewno spędzę w pracy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
witam alutka,,,,,,,i tobie się uda,,,,,,,,,,,zreszta wszystkim...............i stworzymy nowe forum,,,,,,,,,,,szczęśliwe macierzyństwo" ale będzie fajnie:-):-):-):-)
 
no wiem wiem,ale ma juz opłacony kurs na helu ,,,,,,,,,i nie mam wyjscia,,,,dni zaczynaja mi sie od niedzieli ,wiedz moze zdaże ,,ha ha i trafie,,,,,,,,,,,,nie wiem jak to jest po zabiegu,,,,,,,,,,,,,,,,:-)
 
no halo co tutaj takie pustki:baffled::baffled:
ja wlasnie robie sos pomidorowy :-D:-D:-Dpierwszy raz taki prawidziwy ciekawe czy mi wyjdzie:confused::confused::confused::confused:
 

Załączniki

  • buzka.gif
    buzka.gif
    23,7 KB · Wyświetleń: 30
reklama
no juz jestem wykąpana kompocik z jabłek ugotowany rybka z cebulka upieczona jeszcze tylko ryz ugotuje i bedzie mozna szamac :-)
 
Do góry