reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

witam wszystkie :)))


ale dzisiaj duszno normalnie nie ma czym oddychac:/
wcinam pyzy z miesem niami :))
wreszcie piatek caly weekend wolny jupiiiiii:))))
nie mam sily ogarnac tego co napisalyscie

witam nowa kumpele szkoda tylko ze spotykamy sie w takich okolicznosiach ale trzeba wierzyc ze teraz juz bedzie tylko lepiej:)))
 
reklama
Kurde, mój chłop coś się chyba wygadał....bo sąsiedzi szli a ja się ich pytam gdzie on jest, bo słyszałam, ze u nich, a oni na to, ze do czego mi teraz chłop potrzebny, przecież dokańczać chyba nie musi....:-D
 
ogladalyscie polast ze 1300 dzieci rodzcie porzucili i wyjechali za granice po prace :(((( az serce sie kraja jak jedno rodzenstwo ojciec wyslal do anglii a matka ich nie odebrala :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
 
Witaski:tak:
Mireczko cudowna foteczka strasznie sie ciesze naprwade wspaniale trzymam kciukasy oby tak dalej:tak::tak::tak::tak:
Miglaczku wielkie gratulacje:-)
Piksela Karola sciskam was bardzo bardzo mocno:tak: strasznie mi przykro z powodu waszych strat:-(
Słodziutka a u mnie po staremu jeszcze tylko 1,5 dnia i bede przeogromnie szczesliwa:-D:-D:-D
Cała reszte kochanych dziewczynek sciskam bardzo mocno:tak:;-)
 
A ja sobie dzisiaj zrobiłam jeszcze jedna sesyjke w solarce jestem juz slicznie opalona szkoda ze tylko na chwile:-D czekam kiedy niestety skorka zacznie mi schodzic bo chyba przegiełam jednak troszke :baffled::sorry2: no i z włoskami musze jeszcze cos zrobic bo wygladaja raczej nie ciekawie:baffled:
 
reklama
Do góry