reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

emalia- strasznie mi przykro!! trzymałam i nadal będę trzymać za Ciebie kciuki!

pleni- no to dalej czekamy i wciąż zaciskam &&&&&&&

prija- nie denerwuj się skoro Cię wypuścili znaczy że jest ok.

Wiecie co, wczoraj oglądałam na TLC taki program o kobietach które ukrywają ciążę przed bliskimi taki paradokument i była tam min kobieta która była w ciąży z czwartym dzieckiem, prócz tego cztery razy poroniła i urodziła dwoje martwych dzieci. Ta ciąża też zagrożona, skurcze w 7 miesiącu, co tydzień chodziła na wizyty a ten jej zrobił badania powiedział że urodzi w ciągu kilku dni, że dziecko jest za małe i odesłał do domu i kazał czekać tak bez niczego. Oczywiście historia dobrze się skończyła, ale piszę Wam o tym bo tak sobie pomyślałam że u nas nie jest jednak tak źle, ciągle narzekamy na służbę zdrowia a u nas to by ją pewnie w szpitalu położyli i podali leki... I tak jakoś lżej mi się zrobiło jak sobie pomyślałam na jakich fajnych lekarz trafiłam...
 
reklama
Pandora: Dzięki. Właśnie tego się trzymam. Że lekarze wiedzą co robią.

Agnieszkaala, Loi: Cieszę się z Wami. Będzie dobrze i życzę Wam megaaa radości z Waszych dzieciaczków.
Agnieszkaala: Zastanawia mnie skąd te plamienia w sumie? Ale najważniejsze, że powolutku się normuje. Troszkę długo musisz czekać na wizytę, biorąc pod uwagę że troszkę trudności jest:szok:
 
Loi,PrijaO mój gin mówi, że robimy wszystko co w naszej mocy,aby ciąża zakończyła się powodzeniem:leże, biorę leki i nic więcej nie można zrobić tylko czekać więc wizyta wcześniejsza niczego nie przyśpieszy. Chodze prywatnie dlatego uważa, że częstrze wizyty nie mają sensu, szkoda na nie kasy. Specjalnie zrobił mi usg osobiście w piątek w szpitalu aby mieć obraz mojej ciąży i powiedział, że standardowo widzimy się za 4 tygodnie już prywatnie. Więc musze uzbroić się w cierpliwość i grzecznie czekać;)
 
prija dobrze, że się uspokoiło, wymuś na lekarzu posiew. ja też byłam na IP w poniedziałek bo w niedzielę znowu macica zaczęła się bardzo stawiać ale nie zostałam bo na usg szyjka ok, next time pojadę na obserwację jak będą konkretne skurcze od razu. w sprawie wyników dzwoniłam dzisiaj, mam dzwonić w piątek bo dziś nie ma..

anilek z bitą śmietaną i owocami :-) dzięki za zaproszenie, na marzeniach z potokiem śliny pozostanę, ale za to zaraz zjem cukierka miętowego - jednego :tak: i może ślinotok ustanie:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Melduje znoszenia jaja dzien kolejny - niemyslec sie nie da.
Dojrzalam do zakupu smyczy. Tylko chce taka na szelkach, a nie zaczepiana na nadgarstek dziecka. Dziecie nasze, do tej pory na wieksza przestrzen reagowalo "chce na raczki" i na ulicy, czy w hipermarkecie, grzecznie jezdzil wozeczkiem lub siedzial na rekach. Ile mozna nosic takie cialko? Ok. Dzis poczul zew wolnosci albo co, dosc ze ganialam za nim po sklepie, a on byl tym faktem niezmiernie ucieszony. Tu wozek z zakupami, tam dziecko zasuwajace paralitycznym, ale biegiem... Bo za raczke z mamusia przeciez nie uchodzi! :baffled:
 
cześć , jestem po wizycie : szyjka trzyma , to co myślałam , że może infekcja to zwykła wydzielina i mam się nie przejmować , tętno małego ok , badania w normie , na napinanie brzucha mam łykać magne B6 3x2 , nic niepokojącego nie widać . Kolejna wizyta 21.03

pleni , czekamy zatem dalej ....&&&& nieustające
prija , w domku jednak najlepiej , ale ważne że cie trochę poobserwowali
 
agnieszkaala w takim razie coraz trudniej mi zrozumieć twoją mamę...Lekarz moim zdaniem prawi z sensem,no i widać że nie tylko kasa jest dla niego najważniejsza,skoro nie chce zarabiać na lękach matki...
plenitude ach to urzędnicze "może będą" :wściekła/y:
anilek no chyba sama zrobię dzisiaj nalesniczki... Najlepsze życzenia urodzinkowe dla synusia!!!!
emka "zadania" to ty odłóż na "po ciąży";-),a teraz leniu***j:-)
prija dobrze,że u dzidzi w porządku:-)
 
Magda 88 trzymam &&&&&&

Ja dziś byłam u lekarza na nfz, a raczej u niego w poczekalni 1,5h. Po czym mnie nie przyjął bo miał obsuwę a się na dyżur do szpitala spieszył. Powiedział, że mam przyjść w poniedziałek na 7.00 to mnie przyjmie jako pierwszą, no ale w sumie jak już powiedział, że nie przyjmie to się zapytał czy coś się dzieje, chociaż tyle. I teraz w sumie nie wiem czy iść czy olać to i chodzić jednak tylko do prywatnego.

A jak wróciłam to się okazało, że na obiad są naleśniki !!! Więc zjadłam cztery :p
 
reklama
Czarna, bardzo się cieszę z dobrych wieści, oby tak dalej :-)

Nieprzytomna dziś jestem:baffled: w głowie mi się kręci, a z młodym sama siedzę:-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry