reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Agnieszkaala dorzucam jeszcze fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!! Oby się udało!

A dziękuję że pytasz- czuję się bardzo dobrze!! Mała fika koziołki w brzuszku co mnie niebywale uspokaja bo wiem że wszystko u niej w porządku :-D Córeczka zdrowa i dobrze się rozwija to i rodzice szczęśliwi ;-)
 
Agnieszkaala dorzucam jeszcze fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!! Oby się udało!

A dziękuję że pytasz- czuję się bardzo dobrze!! Mała fika koziołki w brzuszku co mnie niebywale uspokaja bo wiem że wszystko u niej w porządku :-D Córeczka zdrowa i dobrze się rozwija to i rodzice szczęśliwi ;-)

Bardzo się ciesze, że ok:)Takie kopniaki są jeszcze słodkie gorzej jak kopie w żebro albo żoładek jak się człowiek naje:-D zazdroszcze ruchów:)a imię wybrane?
 
Ostatnia edycja:
EMKA Świetny pomysł,wyłoniłas wszystkie dziewczyny i ja teraz porownuję jak to już te suwaczki pomkneły do przodu
małgonia gratulacje dla Ciebie,szczęśliwej ciążyżyczę :)
Karola1388 śliczniutka
Wasza córeczka
AS śliczną
masz córeczkę.dziękuję min za słowa otuchy,warto napewno walczyć do końca o taki cud.
bett gratulacje wielkie śliczna ta Twoja córeczka :tak:
 
Bett As Karola śliczne macie córunie

Kessi IZW czekamy na kruszynki

Witam Aniołkowe Mamy

ja tak tylko na chwilę, maleństwo kopię ze hej, brzusio zaczyna przeszkadzać, zaczęłąm juz porządki na święta i padam


pozdrawiam

aa i kciuki za owocne boboseksy
 
dziewczynki jak bede miala zdjecia od fotografa to wstawie.co do sukienki mojej to w ostatniej chwili zdecydowalam sie na"stara" sukienke w ktora jeszcze 2 tyg temu nie wchodzilam.czerwona,dzianinowa,krotka...jak beda zdjecia to zaraz sie pochwale.
 
kwiatuszek a czemu Ty nie wstawiłaś suwaczka?

karola pytaqsz o mój brzuszek czy Tobiaszka? ;-) No średno Ci powiem.. Teraz jak je to prawie przy kazdym karmieniu mam takie darcie, ze juz wychodze z siebie, bo nie dojada przez to. Nie może sobie popierdzieć i się denerwuje i nie chce jesc tylko wypluwa smoczek. Juz nie wiem co robic. Najlepiej jak je po śpiącemu, ale to zadko sie zdarza, bo jak daje mu jesc to sie raczej wybudza. Nie wiem kiedy to wszytsko sie wynormuje... Jak nie urok to sr...ka.. Ulewania minęły to teraz płacz przy karmieniu. Kupki robi na szczescie codziennie.. Śliczna ta Twoja córcia.. Ładną sukieneczkę miała.. Wstaw koniecznie zdjęcia z Tobą...

martusia
a Ty jak się czujesz? Ale ten czas szybko leci.. Już jesteś po półmetku.. A mój synuś? No cóż.. Najpiękniejsze dziecko na świecie:-);-):-D
 
Ostatnia edycja:
Cześć moje ulubione baboki z bb ;-)

Bett, martusia wspaniała! :-)

Karola, a Twoja ala jak księżniczka :-)

Aniunia, a Twoim maluchem zachwycam się od początku :-D

U nas wszystko dobrze, tylko strasznie spiaca jestem i jakbym kaca miala ;-)

Malgonia i matita, dajcie sobie czas, ale nie zatracajcie sie w tym, żałoba tak, ale nie wpychanie siebie samej w dół... Glupio to zabrzmi, ale trzeba to po prostu przeżyć...

pleni, przeżylas kontrol? :-)

Emeczko, juz masz dwie cyferki na suwaczku! Yey! ;-)

Ściskam Was moooocno!
 
Czesc kochane,
Nie bylo mnie, pojechalam do przyjaciolki na 2 dni, bo moj emek pojechal w delegacje, a ja od porodu boje sie zostac sama w domu.. Nigdy tak mialam, ale teraz wszystklo sie zmienilo....:/ NI ejestem soba kompletnie
Matita - ja tez mam tak jak Ty, niby ok, a rozwalaja mnie drobne rzeczy. Tak bardzo tesknie za Nimi..
Martussia - a kiedy dostalas ten @? Ja wciaz czekam a tu juz ponad 5 tygodni minelo:(:( Ale 3,5 tygodnia po porodzie krwawilam, no i pojawilo mi sie mleko, wiec pewnie prolaktyna wysoko jeszcze:( Bralam Bromergon, ale widocznie za malo. szkoda ze nie ma dla kogo..
Plenitude - To Ty ciezko pracujesz, ja boje sie powortu do pracy - nie wiem czy sobie poradze. Pomaga Ci praca?
Emka - jak ja bym chciała byc z Wami na liscie... Jak sie czujesz kochana? Mysle o Tobie wciaz
 
reklama
Kasiu to się jutro okaże :-D na razie żyję hehe ale masakra, wczoraj byłam tak zmęczona, że przegapiłam zjazd do domu, pojechałam prosto zamiast w lewo.. nie pamiętam tego momentu.. dobrze, że jutro nie muszę iść do pracy, przynajmniej pośpię. :-)

katka praca mnie zajmuje, nie kajam się itd, ale to ma swoją cenę, niestety stres mam na bardzo wysokim poziomie i nie tylko stres.. dzięki ciąży mogłabym chociaż odpocząć trochę, nie cierpię tej pracy ale muszę tam tkwić, przynajmniej jeszcze jakiś czas.. duszę się tam i męczę każdego dnia, idę tam ze strachem i stresem..
 
Do góry