reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć dziewczyny:) Ostatnio pojawiło sie duzo nowych fasolinek:) Wpadłam na pomysł,żeby może zrobic listę zafasolkowanych,np.według tygodnia ciązy,od tych juz prawie na końcówce do tych na samym poczatku:) Co Wy na to? Zaraz spróbuje odszukać wszytkie suwaczki,jesli kogos pomine to prosze dajcie znać.
 
kurde laski wpadła do mnie do pracy właśnie koleżanka, jest w 15 tc.. ma taki śliczny brzuszek.. :)
tak strasznie pozytywnie jej zazdroszczę.. i oczywiście świeczki w oczach i porównanie jakbym teraz wyglądała ja, ja w 12 tyg w ogóle brzuszka nie miałam bo dzieciątko nie rosło :/
 
Mam,ale lekko nie było. Z czystej ciekawości zrobiłam listę,zeby ogarnąć nasze wszystkie ciężaróweczki:)
1.Hona 39t4d 2.AniołkowaMama 39t 3.Kessi 37t6d 4.IZW 36t1d 5.Gatto 27t 6.martusia 25t
7.majra 20t1d 8.lenka 17t5d 9.mysiak 13t1d 10.czarna 10t3d 11.elka 9t2d 12.anilek 9t 13.emka 8t5d
14.prija 8t1d 15.kasia 7t4d 16.malgonia 4t

malgonia gratulacje:))))
 
bett sliczna corunia.wszystko sie unormuje.spokojnie.moja mala tez tak funkcjonowala a teraz spi 16h na dobe.nio jak od poczatq tyle osob to mała napewno czuje sie zmeczona.czytalas " jezyk niemowlakow"? sama mi ja polecalas.dzieki tej ksiazce lepiej " dogaduje sie" ze swoim dzieckiem;-).polecam ci lekture w wolnym czasie.agnieszkaala mam nadzieje,ze sie wam uda.anii karmisz piersia tak??? no wlasnie klopoty z brzuszkiem...na szczescie ja juz mam to za soba choc kolki nadal sie zdarzaja,ale juz rzadziej.as:szok::szok::szok: matko jedyna jaka ona jest DUZA...to nie to samo dziecko,ktorego zdjecia wstawialas ostatnio...tez tak mam jak ty,ze jak patrze na Ale to mam łzy w oczach,bo mimo tego,ze ona juz jest z nami to czasem jeszcze nie moge w to uwierzyc...kessi77 trzymam &&& za udany porod.aniunia moja mała na poczatq wogole nie spala w lozeczku,bo nie chciala i ja tez nie.tylko w lezaczku,ktory stal kolo lozka.teraz w lezaczku juz tylka ja karmie,bo jej nie wygodnie spac...spi w lozeczku.bardzo jej tam wygodnie,moze sie wyciagnac,popatrzec na zabawki...co do reagowania na kazdy ruch dziecka to ja tez tak mam...niby spie,ale slysze wszystko...jak oddycha,jak sie budzi,wszystko...to instynkt...jak z brzuszkiem????małgonia 1 gratuluje.


a oto jedno zdjecie ktore udalo mi sie zrobic jak mala byla po zdjeciach z chrztu,ale jesio w sukieneczce... 17112012311.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bett, Martusia jest prześliczna :-D Te oczka i włosy!! Maleńkie Cudeńko!! Powiedz jak się czujesz zarówno psychicznie jak i fizycznie po porodzie!! :*

Anilek jak się czujesz???
Karlaczek i ja Cię witam wśród Aniołkowych mam!! Szkoda że musimy poznawać się w takich okolicznościach :zawstydzona/y: Rana po poronieniu jest u Ciebie jeszcze bardzo świeża i choć to teraz wydaje się niemożliwe ten ból duszy za jakiś czas trochę zelży, lecz blizna na sercu nigdy nie zniknie!

As Karolinka jest boska :-D

Malgonia dopiero doczytałam że jesteś w ciąży!! Życzę Ci zdrowej, bezproblemowej, nudnej jak flaki z olejem ciąży bez żadnych niemiłych przeżyć! :tak: Każda z nas chyba latanie do kibelka i sprawdzanie już będzie miała wpisane w każdą ciążę... Taki już chyba los Aniołkowych Mam;( Staraj się myśleć pozytywnie bo Maluszek wszystko czuje ;*

Izw jak się czujesz?? I co tam u siostry i jej syneczka??

Kasia
super wieści!! Rośnijcie zdrowo ;*

Katka dla mnie najgorsze było czekanie na miesiączkę po poronieniu- chciałam by pojawiła się jak najszybciej, bo wtedy człowiek wie że coś posuwa się do przodu a nie wciąż stoi w miejscu! Życzę Ci żeby @ jak najszybciej przyszła, a czas do ponownych starań szybko minął!!

Hona co tam u Ciebie? Jeszcze w dwupaku??

Elka jak Twoje samopoczucie?

Bettyszum
witaj! Współczuję strat! Niestety nie pomogę w kwestii ciąży biochemicznej...

Agnieszkaala każdy cykl może być inny, a więc i owulka może być w innym terminie! Zaciskam kciuki żeby bobosexy dały zamierzony efekt :-D

Majra jak Wasze samopoczucie??

Anii jak znajdziesz chwilę to wstaw aktualne zdjęcie Hanusi ;-) Życzę większej ilości przespanych nocy ;*

Kessi fajnie że do nas zajrzałaś!! Cieszę się że u Was wszystko w porządku tylko czekać na spotkanie z Jasią :-D

Aniunnia jak synuś? :-D

Mysiak życzę żeby już te wymioty w końcu Cię opuściły!! Zaczął się II trymestr więc powinno się poprawiać- trzymam kciuki!! :-D

Emka pomysł fajny ale może zamiast tygodni ciąży to zrobimy listę według planowanej daty porodu? Bo tygodnie ciąży jak sama nazwa wskazuje zmieniają się co tydzień i trzeba by było wciąż aktualizować listę :sorry:

Karola córeczka przepięknie prezentowała się na chrzcinach :-D Jeszcze wstaw swoją fotkę w tej super kiecce :-)
 
Do góry