reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karola hahaha, no porod na pewno cie nie minie :) Jest taki watek tu na BB Porod na wesolo, nie wiem czy widzialas (albo inne dziewczyny) ale usmialam sie do lez jak go czytalam :) Polecam :)

Dziewczynki ja jutro mam usg, trzymajcie kciukasy pliiiiiiss.
 
reklama
czesc dziewczyny mam takie pytanie jestem po drugiej cesarce jedno dzieciatko ma 4 i pol roku drugie urodzilo sie 13 lipca 2012 pomimo sily i checi walki organizm pojego malenstwa nie poradzil sobie odszedl aniolek 26 lipca byl taki dzielny:( czy po dwoch cesarkach bede mogla zasc ponownie w ciaze i ile trzeba minimalnie odczekac by znow sie starac o dzieciatko?

Cesarek najwięcej można mieć 4 więc jeszcze możesz 2 razy być w ciąży. Mój gin mówił, że nie trzeba czekać bo macica powoli się rozszerza nie gwałtownie dlatego spokojnie można od razu się starać tzn po 6 tyg połogu( jak macica dojdzie do siebie, to jest okres właśnie 6 tyg). Mówił, że mitem jest, że trzeba 6miesięcy odczekać.
 
Ostatnia edycja:
Gatto - ja to kiedyś czytałam wieczorem jak nie mogłam usnąć i dostałam niezły opieprz od męża, bo go obudziłam swoim ryczeniem ze śmiechu (najpierw się przestraszył że coś się stało i ja płaczę jak się zorientował że wręcz przeciwnie to na mnie nakrzyczał że on rano wstaje a ja go budzę). trzymam mocno kciuki za wizytę &&&&&&&&&&&&&&&
Gosiulku - :-:)-:)-( tak bardzo mi przykro... światełko
[*] dla Twojego Aniołka. tulę Cię mocno!!! cholera jasna, co się dzieje??? jakieś pier... fatum czy co? przepraszam, ale przestaje już cokolwiek z tego rozumieć...
 
Gosiulek tule mocno,bardzo mi przykro...Światełko dla Aniołka
[*]. Nie tak to miało się zakończyć...
Nowe Mamy Aniołkowe współczuję bardzo,przykro mi,
[*]
[*]
[*] dla Waszych Aniołków.

Gatto &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Za mojego ulubieńca:)))))
Anulka, Gatto tulam,ściskam,buziam:)
 
reklama
agnieszkaala zapomniałaś dodać,że tyle mam,które pragną dziecka...przecież te co nie chcą,nie planują,te co marzą o poronieniu,obmyślają skrobanki,te co piją i mają w dupie,te co mordują i wyrzucają-tak dokładnie,te popier...baby mają dzieci!!!Dla nich los jest łaskawy!!!
 
Do góry